Sumnja u hakiranje - poruka od Google-a

Pozdrav,

Prije nekih par sati sam dobio poruuku od google-a da je moj sajt hakiran (inace koristim wordpress), otisao sam na stranicu i radi normalno sve, izmjenio sam sifru od admin panela u wp-u. Ono sto mene interesuje moze li biti da je ovo lazna uzbuna (webmaster tools). I naravno kako to “popravit”, ima poruka u “alati za webmastere”, a o cemu se radi pogledajte na ovom linku:

http://pokit.org/get/img/ba3dadc44af6e73ddfd23b7522314f27.jpg

Skenirao sam web sajt preko nekih web stranica koje otkrivaju malware i pise da ni jedan nije otkrio nista lose i da je secured (npr Norton Safe Web, Siteadvisor, Esent itd).

Da si stavio o kojoj stranici se radi mozda bi mogli pogledati.

A ako su ti oni poslali poruku onda si u ogromnoj banani. To ti znaci da je tvoj site hakiran vec jako jako jako dugo minimalno pola godine ako ne i duze.

E sad kako je hakiran je druga stvar… to treba pogledati, pa ako bacis url mogu ja pogledati.

Ja sam imao slican primjer i kad su mi to poslali sam tek skuzio da sam hakiran godinu dana i da su zbog toga stranice slabije rangirane…

Ima li jos neko slicna iskustva i kako u ovom slucaju postupit, trenutno radi sve “kako treba” pa da ne bi bilo neugodnih iznenadjenja.