SuperAkcije.net beta

Evo ekipa, privodim kraju projekt pa bih vas molio za feedback, posebno ako naletite na neki bug.

Projekt:
Sklopio sam dugoročnu suradnju koja je zahtijevala detaljno poznavanje wp-a i određenih plugina pa sam kroz rad na ovom projektu zapravo učio.
ideja nije ništa novo, ali šetajući gradom skužio sam da u jednoj ulici vidim 20 trgovina s nekim akcijama ili sniženjima a da to uglavnom na netu ne mogu pronaći ili mogu googlajući pola sata.
Fokus ove stranice zapravo su takve male trgovine.
Također, malo sam ekspermientirao s nekim css tehnikama,php-om i eto,sve se poklopilo a rezultat je ovo što vidite.

Recimo da mi je ovo prvi izlet u vođenje portala pa je svaki vaš savjet dobrodošao.

Edit: evo i linka
http://www.superakcije.net

THX!

Pa pazi, sajtova sa popustima i akcijama već sada imaš mali milion i tu već tržište postaje ako već i nije postalo zasićeno.

E sad, sviđa mi se kod tebe to što si spreman ići od radnje do radnje i dogovarati saradnje i sklapati razne dealove. Odnosno da se stvarno potrudiš oko toga maximalno, to mi se sviđa.

Tako da samo napred!

Da,razumijem.
Ali mislim da ima prostora za jedan kvalitetan portal.
naime, koliko sam ja uspjeo naći takvih portala kod nas, uglavnom su loše napravljeni/slabo ažurirani/ postaju uglavnom akcije velikih lanaca a za te akcije znam preko radija i kataloga kojih mi je pun sandučić svaki dan.
Cilj je pokriti male i srednje trgovine.
u planu je bio i agregat za grupnu kupovinu ali vidim da su počeli izlaziti kao gljive poslije kiše pa smo ipak odustali za prvu verziju.
vidjet ćemo… nekoliko ljudi će raditi na portalu, brinuti se za sadržaj i promociju, njima ga i prepuštam…što ću, studenti pa nek si zarade koju kunu:)

@Admin ako nije problem da stavite link na web u prvoj poruci…zaboravih.

http://www.superakcije.net

Naravno care, tu si maximalno u pravu, niču baš kao gljive posle kiše :slight_smile:

Zato je dobro što si se pregrupisao da ciljaš neko drugo tržište i neke druge potencijalne kupce, to je lepo.

I naravno, još bolje je kada imaš finansije da uložiš pomalo da drugi rade neke stvari umesto tebe jer ćeš tako uštedeti jako puno vremena i ubrzati ceo proces :wink:

Samo napred, guraj :slight_smile: