Suradnja U Affiliate Marketingu

Tarzim nekoga tko bi zelio ostvariti dugorocnu suradnju samnom. Radi se o zaradi pravljenjem affiliate webstranica.

Sto ja nudim:
1, optimiziran server za ultra brzine
2. domenu i hosting sve placam ja
3. keyword research i cijeli projekt oko pravljenja svega radim ja
4. ja pravim i webstranicu koja ce biti moderna i izgledat ce bolje nego one u top 10 za keyword koji mi ganjamo.

Sto trebam:
Nekoga tko ce da pise engleske tekstove, nekoga tko ima volje istraziti proizvode i sve sto ce nam trebati oko njih i napisati kvalitetne tekstove.

Vas engleski nemora biti savrseni jer cu svaki tekst koji napisete ja preurediti za SEO i ispraviti sve greske.

Trazim nekoga jer nemogu sam, evo pravim ovaj jedan website vec skoro ce mjesec dana, tekstove sam kupio na iwriteru i potrosio 2 tjedna da ih dobijem, te jos tjedan da ih dodam. Ako mogu nac partnera ja bi dragovoljno s njim djelio 50/50 zaradu jer svaki dan nadjem jedan niche u kojem neki ljudi koji si nisu dali nimalo truda zaradjuju vjerojatno lijepe pare. Pa je meni cilj ubacit se tu s brzom, kvalitetnijom, lijepsom stranicom i preotet im tu zaradu… eto toliko.

Dakle, trazim samo ljude koji ce htjeti radit svakodnevno, a ne da jedan dan radite pa onda vas nema mjesec dana.

Bok Dadass, :blush:
Evo, ovaj lik baš traži nešto slično., a možda zna i engleski:
http://www.kvadar.com/business/trazim-partnera-za-online-business.html

P.S. Nisam to ja. :slight_smile:

Da, ali on ima ideje. To je neki projekt vrlo vjerojatno neki domaci. Ja trazim partnera za pravljenje masu HIGH Quality Affilitae stranica.

Svakodnevno nalazim niche u koje se lako moze ubaciti.

kolko ti je plan dnevno/tjedno pisati tekstove i na koliko riječi? ja bi ali ovisno o temi, za neke stvari se lakše izražavati nego razbijati glavu i opisivati nešto što je nuklearna fizika :slight_smile:

Da, jako je tesko pisat o necemo o cemu nemas pojma. Naravno da bi kao partner pojednostavili stvari na najednostavnije moguce, a s vremenom kada krenemo u biznis bi kupovali article od ljudi koji se razumiju u stvari i tako usli u niche koje su nuclearna fizika.