Surfvic.com Zabavni portal na Prodaju Cheap

Evo kakos am dosad prodao sve sto sam prodavao pa idemo dalje. Na redu je meni najomiljenija stranica www.surfvic.com

http://www.statshow.com/www/surfvic.com#worth_traffic

Ovo je sadrzaj webstranice: http://prntscr.com/57l1az

Ima masu toga, vecinom video klipovi, poneke smjesne vijesti, slike, i puno viceva.

Stranica psotoji vec 7 godina. Na njoj trenutno nema reklama jer sam prije davno koristio Google Adsense, tada sam imao i ogroman traffic na stranici jer sam radio svakodnevno an njoj, no zarada na Adsense je bila oko 100$ mjesecno, ali s obzirom na veliki traffic ja sam ocekivao vise. Pa sam prebacio na etarget, a oni su lopovi.Nakon toga sam prestao raditi na stranicama, maknuo sam etarget i nikad vise nisam ozbiljno radio ni na ovoj stranici ni na drugima.

I tako nemam podatke o zaradi, ali s obzirom na traffic mozda zaradai 1 ili 2 eura na mjesec, nisam siguran.

Pocetna cijena je 50 kuna, dizite za 50 kuan sve dok ne dodjete do 500 kuna. Nakon tgoa mozete dizati za 25 kuna.
Sve ponude manje od ovog ce biti zanemarene. Stranica ce se prodati nakon 24 sata od zadnjeg bida, odnosno akda ja dodjem i kazem prodano.

pozdrav, ako tko ima kakva pitanja…

P.S. Cilj ove stranice je bio da svakodnevno ddoa Viralne video klipove ili one video klipove koji jos nisu psotali viralni ali uskoro ce postati. Dakle kada kupite i ako vas to zanima, ja vam mogu dati savjet gdje i kako ih naci.

200 kuna nudim

250 kuna

300 kuna

350 kuna

400 kuna

450 kuna

Nadam se da ovo nije neki fejk account koji dize cijenu jer koliko vidim jedina 3 posta koja imas su ti na ovoj temi.

Plus obojica ste registrirani na tacno isti datum dakle 99% me ■■■■■ u mozak, ccc koji majstor.

Vracam se na 200kn ponudu dok neki drugi korisnik sa vise postova i kredibiliteta ne ponudi vise.

Samo da kazem da sam ja jedan od najstarijih clanova ovog foruma.

Ako je netko lazni bider, a ima takvih, recimo osoba koja je bidala moju drugu prodaju se sad ne javlja kad treba platiti. Naravno, tada ce sve ponude od te osobe biti ponistene i dat cu 24 sata da netko ponudi vise od najnize ponude, ako en ponudi onda je prodano az tu anjnizu. u tvom slucaju ako osoba koja se s tobom antjece ne plati, vracamo se na najnizu ponudu koja je 200 kuna i ako u 24 sata nitko ne ponudi vise odlazi za 200 kuna. Sto je “steal” kako bi amerikanci rekli.

slažem se i ako je tako evo dajem 250 kn…

dajem 300 kuna

koliko dugo ce se ovo razvlaciti? jucer je trebao taj karantena dobiti, ako je on zajebao onda sam trebao ja

jel 24 sata ili 48 sati?

Tako to inače ide, kao mora i za tebe cekati 24h :smiley:

Ne bi li neko jos više ponudio :smiley:

Prodano akranteni, covjek se javio 2 sata prije nego ej zavrsilo. A i ja moram zakljucati prodaaju, a nemogu zakljucati ako je forum dolje.

znaci evo sad zakljucavam i prodano karantini za 450 kuna,

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey