Sutra sam u Zagrebu

Na prosvjedu.
Jel tko za kavicu ili pivu prije prosvjeda?

[quote=“iggysick”]Na prosvjedu.
Jel tko za kavicu ili pivu prije prosvjeda?[/quote]

Što, misliš šutit na prosvjedima i imati suho grlo? :zub:

Fakat, ovi bi prosvjedi mogli dovesti do toga da organiziramo pivu koju smo nekoliko puta bezuspješno pokušali dogovoriti.

Ne idem na prosvjede ali pivicu možemo popit.

Sada su popularni trgovački centri za pivice jer imaju velike parkinge.

[quote=“trnac”]Što, misliš šutit na prosvjedima i imati suho grlo? :zub:

Fakat, ovi bi prosvjedi mogli dovesti do toga da organiziramo pivu koju smo nekoliko puta bezuspješno pokušali dogovoriti.

Ne idem na prosvjede ali pivicu možemo popit.

Sada su popularni trgovački centri za pivice jer imaju velike parkinge.[/quote]

Vlakom ću tako da računaš s tim ako si za pivicu.
Negdje točno u podne? :zhuja:

Onda? Da dođem ranije?
Tko je za pivu?

http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=182983828411591
drugi grad ali ista tema

I nitko nije ka kavu ili pivu?!?

Gle ako ideš u zg samo zbog prosvjeda znači da si nezadovoljan tj. nemaš posao pa imaš vremena ići prosvjedovati. To podržavam ljudi koji nemaju posla. Ali ako već nemaš posla ići u zg će te koštati bar 50-100kn, pa zar nije pametnije te novce šparati ako se već nema posla?

rep++

Stani doma i radi nešto pametno, ako ti je već do izleta odi na plitvice ili negdje drugdje.
Meni se čini da si ti neki lik kojemu je do nereda i ideš tamo razbijati po zagrebu.

Tako je, nemaš pošto dolaziti i raditi pijan nerede, pametnije ti je da ostaneš doma i čitaš knjigu.

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/03/06/0031006.html?pos=n0

hoce li biti jedan od nj9ih :wink:

Zbog takvih stavova “ostani doma, nije te briga” Hrvatska i je u ovakvom qrcu

Narod zaslužuje vlast kakvu je odabrao. Ovaj narod zaslužuje još goru.

Čovjek može biti nezadovoljan i da ima posao. Ja sam recimo upravo u situaciji da sam nezadovoljan jer imam posao a ova država mi ne nudi baš nikakve alternative nego da saginjem leđa za stranca. Da citiram sebe sa Jabučnjaka:

“Nisam gladan i ne živim loše, ali stvar je u relacijama - sa svojim znanjem, školovanjem, iskustvom, voljom i željom u inozemstvu bi bio tamo gdje je kod nas recimo lijeni prevarant i lazov sa kupljenom diplomom. A slicnih meni sam se nagledao oko sebe.
Jos mi je dobro jer radim za stranog poslodavca, ali zato se moram pomiriti sa kolonijalnim odnosom koji imaju prema nama, i to rekao bih s pravom.
I unatoc tome sto nisam gladan izasao sam i izaci cu na ulicu, zbogo ovog gore. Neka vide.”

Iggy, tek sam sada stigao online inače bih se javio.

[quote=“Riba”]Čovjek može biti nezadovoljan i da ima posao. Ja sam recimo upravo u situaciji da sam nezadovoljan jer imam posao a ova država mi ne nudi baš nikakve alternative nego da saginjem leđa za stranca. Da citiram sebe sa Jabučnjaka:

“Nisam gladan i ne živim loše, ali stvar je u relacijama - sa svojim znanjem, školovanjem, iskustvom, voljom i željom u inozemstvu bi bio tamo gdje je kod nas recimo lijeni prevarant i lazov sa kupljenom diplomom. A slicnih meni sam se nagledao oko sebe.
Jos mi je dobro jer radim za stranog poslodavca, ali zato se moram pomiriti sa kolonijalnim odnosom koji imaju prema nama, i to rekao bih s pravom.
I unatoc tome sto nisam gladan izasao sam i izaci cu na ulicu, zbogo ovog gore. Neka vide.”

Iggy, tek sam sada stigao online inače bih se javio.[/quote]

Ajd za drugi put se dogovorimo. Evo sad se vratih sa “nereda i razbijanja po Zagrebu” pa vidam rane i sređujem dojmove. :zub:

A za ostale komentare…a što reći? Pametan čovjek će iz tih komentara isčitati zašto nam je ovako kako nam je.

Ja sam se zezo kao i drugi, isto sam bio u petak na prosvjedu i ljubio se sa jednom curom.

Ja sam samo iznjeo svoje mišljenje da sam u situaciji nezaposlenoga tj. neprimanja plaće. Što se tiče napredka mislim da napredujemo, kojom brzinom to je već upitno, a to da li je na vlasti hdz ili sdp neće ubrzati naš napredak tj. situciju u zemlji.

Napredujemo? Da vidim pokazatelje tog napretka!

A u pravu si što se tiče plaće jer ja je ne primam! :wink:

Ja isto mislim da napredujemo i to dobro napredujemo. U propast.

[quote=“iggysick”]Napredujemo? Da vidim pokazatelje tog napretka!

A u pravu si što se tiče plaće jer ja je ne primam! ;)[/quote]

I kako je bilo? Jesi se ljubio s nekom curicom kao i webjumfer?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja