Svaki link je dragocjen!

Zabolila me glava kada sam shvatio koliko curi na sve strane…
Vodite evidenciju o svakoj razmjeni i svakom anchoru u razmjeni.
Vodite evidenciju o svakom internom linkanju i anchoru.

Možda to neki već odavno rade. Ja sam tek nedavno došao do toga. :frowning:

Ma meni je najbolje što se toga tiće, imam par razmjena ostalo linkam svoje sajtove mođusobno. Doduše kako imam 90 sajtova imam tu mogučnost.

To je odlična stvar.
Vodiš evidenciju ili znaš svaki link i svaki anchor napamet? :slight_smile:

Ja imam 20-ak sajtića i od prije par dana si vodim evidenciju za svaki link. Možda djeluje picajzlasto ali …

Imam priču:
Dva brata imaju dućan u kojem prodaju i voće.
Vaga je klasična, analogna, vulgaris.
Stalno imaju manjak voća odnosno manje naplate nego što prodaju.
Investiraju priličnu lovu u digitalnu vagu koja mjeri do grama i automatski printa naljepnicu.
Vrate investiciju u roku manjem od godinu dana.

[quote=“trnac”]

Imam priču:
Dva brata imaju dućan u kojem prodaju i voće.
Vaga je klasična, analogna, vulgaris.
Stalno imaju manjak voća odnosno manje naplate nego što prodaju.
Investiraju priličnu lovu u digitalnu vagu koja mjeri do grama i automatski printa naljepnicu.
Vrate investiciju u roku manjem od godinu dana.[/quote]

Odlična priča, samo u hrvatskoj se to dešava obratno.
Braća shvateći da im vaga važe manje, podese istu analognu vagu da važe više 10 dkg, i za mjesec dana nadoknade sav prošli manjak. Ne moraju trošiti struju i papir.

[quote=“trnac”]To je odlična stvar.
Vodiš evidenciju ili znaš svaki link i svaki anchor napamet? :slight_smile:

[/quote]

Ne vodim za ove sa drugim sajtovima, ima ih malo pa imam povjerenja. Za ove svoje se ne brinem :wink:

Ja za svoje lokalne vodim evidenciju kako bi anchor tekst držao pod brojčanom kontrolom. :slight_smile:

A kad ti anchor napravi netko drugi?

Zahvalim se.

Čak i ako prodaješ žarulje, a anchor je “najbolja rasvjeta za uzgajanje marihuane” a ti nemaš pojma o tome! Samo u svome shopu imaš sto vrsta žarulja. Danas dobili rješenje 50000kn kazne jer nemamo neki krac za žarulje. Opet ponavljam, gadi mi se sve ovo. Fuj.

Slaba mi je konda i vjerojatno me još uvijek drži piva pa te ništa ne kužim što si napisao.
Tko uzgaja marihuanu, tko ima web shop sa žaruljama, tko nema krac?
Skužio sam samo da si dobio (ste dobili) o-ho-ho kaznu. :frowning:

Anchor sa najboljim žaruljama za uzgajanje marice vodi na moj shop, to se nije svidjelo nekom inspektoru pa du došli pogledati ateste za uvezene žarulje koje mi nismo imali, pa je sud odredio 50000kn kazne. Ukratko.

:frowning:

Ovo je nesretan slučaj. I takav link s takvim “lošim” anchorom ti je u stvari donosio posjete i vjerojatno neku stvarnu zaradu.

Ovo je nesretan slučaj. I takav link s takvim “lošim” anchorom ti je u stvari donosio posjete i vjerojatno neku stvarnu zaradu.[/quote]

Ali ne toliki da pokrije trošak :smiley:

Bojim se što će biti u budućnostii. Imam osjećaj da će mali poduzetnici nahebati i to gadno jer će kontrole, inspekcije i ostali lešinari ići i samo naplaćivati kazne gdje god stignu. Ali to je druga priča, tužna priča koja najbolje ide uz pivo…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja