Sve o SEO optimizaciji

Ljudi ukoliko ovdje neko ima iskustva o SEO optimizaciji koje plugine koristii, da li je bolje imati teksta na pocetnoj, da li slajdovi postova smanjuju posjetu i sva iskustva koja imate ukoliko nije problem da podijelite sa ostatkom ekipe :smiley:
Ja trenutno navodim posjetu sa fejsa , ali zelim poceti sa posjetom od googla :smiley:
Tako da bi mi svaki savjet dobro došao :slight_smile:
Unaprijed hvala svima koji pomognu :slight_smile:

Znam ja jedan savjet…trudi se da ti stranice budu što bolje i poštenije prema tvojim korisnicima… i neće te niti jedan budući Googleov update shebati.

kod SEO optimizacije ti je najvažniji kvalitetan i unikatan sadržaj, sve polazi od toga, pored sadržaja koji je neophodan potrebno je vršiti i izgradnju linkova koji daju jedan kredibilitet sajtu kada je upitanju Google rangiranje, to je ono najosnovnije ako se tako može nazvati, na internet zarada forumu imaš baš puno kvalitetnih temi o SEO optimizaciji, svako posjeti, ako samo počinješ s SEO optimizacijom svakako pročitaj ovaj “frišak” tutorijal sa IZF-a http://bit.ly/1qqR9RP

1 Like

Što mislite, da li je za pocetnu stranicu bolje koristiti neku fiksnu stranicu na kojoj se nalazi tekst koji zadrzi ciljane keywordove, ili je pak bolje na pocetnu stranicu staviti post loop, tj postove ?

@FantomSlobode hvala na odgovoru :smiley:
@Anteloff obrozovao sam se malo oko SEO-a čitam to unazad dvije sedmice , i kazu da je bolje imati početnu stranicu bez kategorija, slajdera, da bude teksta sto vise . sa keywordima logicno, eh sada da li to još vazi jer ova seo knjiga je iz 2010-te ;D

sve zavisi kakva je tematika sajta, ako se recimo radi sajt za nekakvu firmu koji neće imati više od 4-5 tekstova koji se odnose na poslovanje te firme onda je po meni bolje baciti fokus na optimizaciju naslovnice ali ako se radi neki “news” portal recimo dajem primjer fitness, to je onda već sajt koji će imati X tekstova o fitnesu i potrebno je svaki taj tekst kvalitetno optimizirati za određene ključne riječi jer baš preko tih tekstova koji su optimizovani dolazit će najviše korisnika na vaš sajt

1 Like