'Sve u jednom' skripta za WEB STARTUP?

Molim da navedete koje su najbolje visejezicne AIO skripte za web stranicu.
Zeljela bi zapoceti sveobuhvatni projekt.
Mozete mi i sami preporuciti sto je danas od AIO skripti najbolje za uspjesan web projekt i da je po mogucnosti visejezicno i besplatno? Iznosite adekvatne prijedloge za jedan ozbiljniji startup.

HVALA SVIMA

Ozbiljni start up, a nema para …

Dva put spominjes AIO skriptu, pa daj mi molim te objasni sto je to AIO skripta

AIO = all in one.

Za dobru skriptu uvijek ima para!

idalje je malo nejasno na kakvu skriptu mislis… ovo ko da velis all in one kuhinjski uredjaj…
po meni all in one skripta za web startup bi bilo sofisticirani AI kaj bi sam sve smislil i pokrenul i prevel i zaradil pare i prosljedil ih kod mene na racun hehe… takvog AIO robota ija trebam…
mozda mislis na cms tipa wordpress, jomla, drupal? ili website bildere tipa wix?

2 Likeova

Mislim na nešto inovativno gdje bi korisnici komunicirali i zabavljali se.

dakle neka social networking stranica bez obzira na platformu… tu ima svega…

al mislim da danas korisnici vise vole instagram, tinder il snapchat i sl. applikacije za komunikaciju i zabavu…cak je i fejs vec tu zastario na tu temu…

prijateljski besplatni savjet-preporucam prije placanja bilocega bilokome malo guglat terminologiju…a mozda sam ija zastario hm…

1 Like

“Sveobuhvatni projekt traži AIO skriptu? Ima li AIO skripte ovdje??”

Daj molim te objasni što je to i kako misliš STARTUP skripta?

Htjela bi gotovu web stranicu na kojoj " bi korisnici komunicirali i zabavljali se." te bi to predstavila kao startup i nada se da ce neki idiot investirati u nju…

Dugo vecu glupost ne procitah.

3 Likeova