Sve uplate na Paypalu mi idu na ON HOLD

Dosta vremena mi sve uplate idu na ON HOLD i normalno tu kreće agonija ja čekam da dobijem svoj novac koji sam zaradio.

Čitao sam da skidaju nakom 10k zaradenih ali to nisam još prešao.

Da li ima neko riješenje za ovo ili bilo što drugo jer po 1 mjesec mi uplate stoje na HOLD.

1 Like

Meni svaka uplata stoji 10 dana. I to posaljem sa svog bankovnog racuna na svoj PayPal da ga dopunim, i stoji 10 dana. Postali su cirkus. A sto uzimaju proviziju, o tome da ne pricamo.

Nije meni do provizije nego da nemam drugih prihoda na racune cijelo poslovanje bi mi trpilo.

Prijatelj mj je npr. napravio Paypal i tu kuzim zasto mu idu na hold jer ima novi acc

u kojoj si državi? iz koje države ti stižu pare? da li stižu sa personal ili biznis paypal naloga? sve igra ulogu

Uplate stizu iz Amerike, Kanade, Njemacke, Svicarske… a ja sam iz Hrvarske.

Sve poslove koje napravim sve se to ok naplati ali problem mi stvara to cekanje.

Uplate idu na Personal acc ali izgleda da cu se morati prebaciti

Meni je tako godinama vec doduse na paypal ne primim nekad maksimalno 200-300 eura ali mi je interesantno neke firme kad uplate odma mogu podici dok neke kad uplate moram cekati mjesec dana.Kad neko licno uplati privatno to je uvjek 30 dana cekanja ON HOLD…Pisao sam im i ja davno rekli su da treba 10 hiljada da se zaradi da bi oslobodili zato vise koristim skril ili payoner kao najbolja opcija

ista situacija i kod mene

Meni kada legne sa Upworka, mogu povući iste sekunde. Vjerovatno jer znaju da je novac sa Upworka 100% provjeren.

i meni kad legne sa propellerads … a kad stigne sa mgida bude on hold 30 dana

Ukratko, rješenje bi trebalo biti da zamolite pošiljatelja da potvrdi transakciju (da je dobio ono što je platio).

Malo više o ovome sam napisao još prije par godina, ali vjerojatno je to rješenje i danas. Tekst je na sljedećem linku (ovo sa pending balance je u donjem dijelu teksta): PayPal | PayPal Hrvatska | PayPal account

Meni sa MGIDA ili adnowa Uvjek odma legne haha dok recimo native cekam 30 dana ko ce im ga znati vise.Pitao sam NAtive jednom da li mogu rijesiti to kad salju kazu da nemaju opcije nikakve