Svi ga reklamiraju, a niko - ne pije!

Ponude za razne zarade posredstvom interneta već “zagušuju” globalnu mrežu i ovaj ozbiljni forum bio bi zatrpan reklamnim referalnim linkovima. Tako bi ovaj forum nauke i korisne prakse bio “servis” onima koji žele da nešto besplatno “uštinu” i da tako dobiju suradnike. Međutim, u uvjetima svjetske gospodarske krize koja potresa planetu, na internetu ima nekoliko programa koji su korisni za cijelo čovječanstvo i koji mogu podstaći proizvodne procese, omogućiti otvaranje novih radnih mjesta i pomoći mnogima da prežive nemaštinu. Kako to na ovom forumu priopćiti zainteresiranima? Ima li Admin odgovor?

Naravno.
Predstavi to u forumu Prostor za reklame

http://www.webmajstori.net/forum/forumdisplay.php?f=10

Vrlo brzo će se vidjeti hoće li takva reklama ostati u reklamama ili će završiti u smeću.

[color=“Blue”][font=“Verdana”][color=“Blue”]Uputio me strogi Admin na reklame, nakon moje opaske o zaradama na internetu, u kojoj sam tražio njegov odgovor kako da se na Forumu “čuje” za programe od općeg značenja. I stignem na to “bojište” raznih tumačenja, ideja, uputa, “sukoba” i suptilnih nesporazuma…

Pročitao sam silne stranice. Sadržaji me upućuju na tvrdoglavost u reklamiranju SVOGA angažiranja, a malo je onih koji kažu da su nešto značajnije zaradili. Pa, neka se ne naljute na ovo što ću sada ispričati:

:cuga2:Bio Englez u Sarajevu 15 dana i kad se vratio u London pitali ga:

• Piju li tamo čaj?
  • Ne piju…
  • A ima li u Bosni čaja?
  • Ima… I stalno reklamiraju neku marku, na svakom koraku, u svakom razgovoru, a još nikog nisam vidio da pije.
  • Pa, znaš li makar kako se zove taj čaj?
  • YEBOGA TEA…[color=“Blue”][/color]
    :cuga2:
    E, sada, kada mene pitate šta ja imam da ponudim, a već mi je najavljeno kako bi moja “reklama” mogla da dobije stalno prebivalište u smeću, moram ispoljiti veliku obazrivost i umjerenost na koju upućuje Admin. Imam ja argumente, ali se još ne ustručavam da ih saopćim, jer bi svi vi navalili da se uključite u to moje planetarno i profitabilno angažiranje. Neću vam, ovako javno, ostaviti ni link ni email… Dok popijem jedan “bosanski čaj” čuvene svjetske marke, da vas vidim kako ćete me pronaći i šta ćete mi na ovom Forumu napisati.

Pozdravlja vas Cachavi (indijanski glasnik):cuga2:[/color][/font][/color]

Izgleda da je završio u Birtiji, za sada. Sudeći po sadržaju ovdje najbolje spada.

Premda naginje prema vicevima :zub:

Gospon Tsereg, tu sam…

Trijezan sam, nisam završio u birtiji. Ne pijem ljuta pića, ali dobro jedem, mada imam i nekih smetnji u probavi. Na primjer, kada jedem praseće (a može i jagnjeće) pečenje i kada “dođem” do 999 grama, osjetim neku malaksalost i apetit mi naglo padne. Ne pomaže ni Ožujsko. Ne znam šta se tako nenadano dogodi! Morat ću da konzultiram moga liječnika-nutricionistu!!!

Da čitatelje Foruma ne zamaram mojim prehrambenim izazovima… Vidim, ne zanima ih ni moja zarada na internetu, a tu griješe! Ne zamjeram, jer sam i ja ispoljavao njihove vrline. A, onda pročitam oglas i javim se na email: wellmeant1@gmail.com

Ako naš Tsereg izbriše mail ništa nećete saznati… A ja namjerno neću da reklamiram tu planetarnu mogućnost korektne zarade…

Živjeli stotinu godina i dva i pol mjeseca!

Vaš indijanski glasnik Cachavi

[quote=“cachavi”]Gospon Tsereg, tu sam…

Trijezan sam, nisam završio u birtiji. Ne pijem ljuta pića, ali dobro jedem, mada imam i nekih smetnji u probavi. Na primjer, kada jedem praseće (a može i jagnjeće) pečenje i kada “dođem” do 999 grama, osjetim neku malaksalost i apetit mi naglo padne. Ne pomaže ni Ožujsko. Ne znam šta se tako nenadano dogodi! Morat ću da konzultiram moga liječnika-nutricionistu!!!

Da čitatelje Foruma ne zamaram mojim prehrambenim izazovima… Vidim, ne zanima ih ni moja zarada na internetu, a tu griješe! Ne zamjeram, jer sam i ja ispoljavao njihove vrline. A, onda pročitam oglas i javim se na email: wellmeant1@gmail.com

Ako naš Tsereg izbriše mail ništa nećete saznati… A ja namjerno neću da reklamiram tu planetarnu mogućnost korektne zarade…

Živjeli stotinu godina i dva i pol mjeseca!

Vaš indijanski glasnik Cachavi[/quote]

Možda još bolje u temu: aktualni vicevi…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja