Svijetdanas.ba domen - portal na prodaju

Pozdrav svima,

Na prodaju domen svijetdanas.ba, a može se reći i portal obzirom da posjeduje sljedeće:

  • domen i hosting do aprila sljedeće godine, privatni VPS server - plaćeno 840KM sa domenom
    4 VCPU AMD 8 GB RAM 160 GB SSD

  • instalirana i podešena premium tema sa themeforest $30

  • odrađen vizuelni identitet - logo, fb profilna, naslovna

  • FB page 4.450 lajkova

cijena svega: 500KM

Očigledno je da nisam u profitu, ali draže mi je uzeti bilo šta nego gledati sve ovo kako stoji i propada jer sam u nedostatku vremena izgubio i volju koju sam imao na početku, pa bih prepustio nekome ko je zagrijan za nešto slično. Za sva pitanja stojim na raspolaganju.

Moguće plaćanje putem firme u BiH

nisam kupac ali imam savjet :slight_smile:

ja sam u ljeto 2020 bio u istoj situaciji kao ti… i ponudio sam jednom članu ovog foruma isto to kao i ti, čak mislim ista i cijena da je bila… a on je odgovorio da to može napraviti za 50e…
e ja zagrijo stolcu, i u idućih godinu ipo fb me guro, uzeo ekstra lovu… (sad me nešto je*e fb he he)
nadam se da si skonto…

Pa ne znam baš koliko je ista situacija i koliko je moguće da neko napravi za 50€ nešto gdje je uloženo samo u fb ads $820 + ove stavke koje sam naveo u postu

To mi zvuči kao ono: “Instalirat će ti komšija Mirko windows za 10€, ništa se ne sikiraj…” tako da ne brinem o takvim komentarima, kvalitetna roba nađe kvalitetnog kupca.

Tebi hvala na savjetu svakako :slight_smile:

he he
nisi ‘skonto’
zagrizo si za 50e a ne za poruku koju sam ti poslao…(zagriješ stolicu)

usput, win10 licencu sam kupio preko pika za 12€, tako da…
ali eto ti opet sada zagrizi za 12€ od komšije Mirka…

Ulaziš druže u privatne stvari, ako sam rekao da nemam vremena i volje više za taj projekat zašto ponavljaš da zagrijem stolicu? Izmišljaš tu neke bullshit priče samo da pokvariš post. Imam osjećaj da samo čekaš svaki post da iskometarišeš nešto negativno, što je krajnje toksično s tvoje strane

novi član foruma se našao da komentira o tome šta i kako ja komentiram…a da, zaboravih, klasiku, pratiš ovaj forum godinama samo nemaš kad da se registruješ…

@steelmaiden da možda razmisliš o pravilu da nema prodaje novim članovima ono najmanje 1god…
btw je li to ukinuta olovka za uređivanje vlastitog posta?

(moj zadnji post ovdje, ne mogu više razgovora sa novim članovima koji nemaju vremena)

Ohh. Izvinjavam se STARI ČLANU FORUMA, nisam imao namjeru da Vas povrijedim…

Očigledno ti niko do sada nije rekao istinu, iz kojeg razloga je to tako ne znam… Ako sam se tek registrovao na forum nisam tek rođen, ne znači da ću trpiti ičije nebuloze

Adminu ako je okej ponašanje g. Marija samo zato jer je stari član foruma ja molim onda da obriše ovaj post i da me banuje, jer ne želim biti na takvom forumu

Ova je tema automatski zatvorena 365 dana nakon zadnjeg odgovora. Novi odgovori više nisu dopušteni.