T: Dovršetak web stranice

Poštovani,

Krenuo sam osobno raditi web za svoj lokal, sa “znanjem” što mi je ostalo iz mladosti
Kupio sam gotov template te krenuo raditi u notepadu, no međutim zapeo sam na tablicama i sl. sitnicama, a također nemam ni vremena.

Zanima me okvirna ponuda kako bi mi dovršili do kraja web u smislu da mi fali meni/cjenik do kraja, galerija i par sitnica možda ?

vidi web: www.primitivocroatia.com/primatzg/

Pozdrav, Luka
[email protected] ili 091-73-23-888

Sta ti tocno fali, vidim da si cjenik vec nesto i napisa? Ako znas vec editirat template, a vidin da znas, znat ces editirat i galeriju, imas skripti lipih po internetu za to, besplatnih. Sad san na mobu pa vu ti dat malo linkova kad doden doma. Naravno, vrime je druga stvar, ako ti se ne da piskarat, mislin da ti to neko moze poprilicno jeftino napravit, brojke necu pisat jer ne zelin nekome eventualno podapet nogu za pisanje ponude :slight_smile:

1 Like

Za par sendvica:
http://www.crocoblock.com/wordpress-themes/#!restaurant-themes_page-1 ili https://themeforest.net/category/wordpress/entertainment/restaurants-cafes

Wordpress FREE = Fenomenalan Site.

3 Likeova

Živjeli!

Kupio sam template kao što rekoh, tada za 5$ i čini mi se da je wordpress template (što bi trebali znati tj. vidjeti u kodu!?)
Radim u notepadu ili sl. HTML editoru, i odavno zazirem od tada dreamvivera pa poslje joomle, worldpressa i sl., ne pitajte me zašto.

Template sam kupio, jer mi se svidio na prvu i htio sam solo to odraditi…

Znači tražim da mi netko nadoda

  1. tekst pod MENI pokraj “Sendviči i tortilje” , “Glavna jela” još “Domaći meni” “Velike toplo hladne salate” i “Jela na žlicu” i tekst ispod
  2. galeriju - par slika
  3. Makne pop-up link (jer se blesira) kad traži lokaciju i otvara google mapu svaki put prilikom otvaranja stranice
  4. makne glavne gore desno opcije/gumb “Demos” i "Novosti"
    Točka 1 me najviše živcira jer nemogu dobiti te tablice kad dodam novi tekst pobjegne mi naslov, prijašnji tekst se pomakne i tako.
    Ugl. izgubio sam živce jer je kod zaje… šuma svega i svačega nabacano z brda z dola od CSS koje ne znam od kud ih vuče i sl piz…, vjerovatno jer je rađen u wordpressu ili sl.alatu, a ne “ručno” i nemam vremena se time baviti.

Hvala i pozdarv, Luka

@dadaas kakav wordpress www.primitivocroatia.com/primatzg/ je html css…
Samo je dan link na wordpress temu

Vidim da si dao link prema wordpress temi ali ti imas html template

Aha, onda je wordpress i ovaj template. Najlakse je podesiti site tako da ne mrdas code. Ako pak treba mrdat code onda se stvari mogu jako zakomplicirat pogotovo ako si laik.

Iskreno mislim da tko god da se primi posla bolje da sve krene isponova, jer pitaj boga sto je sve krenulo po zlu kod prckanja po fileovima.

Znaci tebi treba netko tko ce ti customizirati temu na tvom wordpressu, mislim da bi ti to islo za par menija.

Tako si siguran da ce sve raditi kak treba na duze staze. Ovako ako si nesto zabrljao u codu onda se znaju pojavljivat artefacti. A i template izgleda prilicno jednostavan tak da…

Kres0
Hm, wordpress i sl. su mi totalne nepoznanice.
Kad sam kupio template dobio sam 3-4 verzije, e sad nemam pojma kako da to provjerim možda i imam tamo drugu verziju za nešto tipa wpress.
Ja sam seljački išao na index.html pa došo do zida (gore opisanog) i to je to.

Hvala nisam znao. Poz, Luka

Dadaas

Sad mi je tek sinulo. "Ako pak treba mrdat code onda se stvari mogu jako zakomplicirat pogotovo ako si laik."
Tu je problem, laik sam i išo sam prčkat kao što se da primjetiti na stranici :slight_smile:
Eto sad još više ne volim te gotove stranice…

I ovo si brijem pogodio “Iskreno mislim da tko god da se primi posla bolje da sve krene isponova,
jer pitaj boga sto je sve krenulo po zlu kod prckanja po fileovima.”

To sam si u mislio pa sam svako malo save-o pa imam tih index.html verzija koliko očeš, ko fol da se mogu vratiti ako sam što sprčkao a jesam haha

Hvala u svakom slučaju!

Nisam se došao tu ciganiti ali zvuči dobro :slight_smile:
“Znaci tebi treba netko tko ce ti customizirati temu na tvom wordpressu, mislim da bi ti to islo za par menija.”

Ne kužim se u wpress, pa pretpostavljam da si valjda u pravu :slight_smile:

thnx, poz, Luka

@dadaas kakav wordpress www.primitivocroatia.com/primatzg/ je html css…
Ovo tu si kupio ? https://themeforest.net/item/padre-cafe-restaurant-variant-page-builder/11997844

Hvala kres0…

Ahh toliko sam u wordpressu da mi je po defaultu svaki site wordpress, hahaha

Ok ovaj nije, mislim da je to minus, al dobro otom potom.

Poštovani, svi.

solo sam ipak dovršio web http://www.primitivocroatia.com/

Molim iskusnije članove upute kako i dali da zatvorim ovaj oglas ?

Hvala i pozdrav, Luka

1 Like

Footer slika ti fali… provjeri putanju.

Font i background boja mi je the best. Inace je site jako dobar… Svaka cast

Lijepo odrađeno!

Malo mi jedino nije sjela ova ikona za facebook…neku puniju bi možda stavio…