T: Honorarni posao - izrada web stranica

Pozdrav svima.

Dakle, kao što naslov kaže, u potrazi sam za nekim honorarnim poslom. U slobodno vrijeme bavim se izradom web stranica, templateova i svime sličnim. Nedavno sam prestao raditi jedan posao putem student servisa zbog neplaćanja i velikih kašnjenja sa isplatama pa mi je sada hitno potreban neki drugi izvor prihoda.

Ono što mogu ponuditi je:

• Izrada web stranica - kod većih stranica koristim gotove popularne CMS-ove, kao što su Wordpress i Joomla. Templateove mogu izrađivati sam od nule, sliceati ih iz Photoshopa, mijenjati postojeći dizajn… Znam postojeće dizajnove ubaciti u navedene CMS-ove. Sve opcije su otvorene. Znam modificirati postojeće komponente i pluginove. Sa kreiranjem komponente od nule se nisam još bavio. Nedavno sam se počeo baviti učenjem javascripta, tako da mi ni to nije strano.
    Par primjera stranica koje sam radio:
  • Portal-zabave.com - nedavno sam ubacio novi dizajn te ju uređujem kada stignem, zasada mi nije u prvom planu pa ni nema toliko novosti po njoj
  • AdriaForYou.com - izrada templatea po želji stranke i implementacija u wordpress, zajedno sa prilagodbom pluginova što se tiče izgleda i funkcionalnosti
  • Ford-klub.hr forum - izrada templatea za forumsku SMF skriptu
  • Racunovodstvo.hr - izrada templatea prema želji stranke, implementacija u Joomla CMS i dodavanje sadržaja
  • Signoprom.hr - modificiranje postojeće teme, ubacivanje slideshowa, implementacija u Joomla CMS, izrada “web shopa”
  • Dodavanje igrica, članaka, slika, videa, viceva i svega sličnoga.
  • Obrada fotografija u Photoshopu
  • Kreiranje logotipova, modificiranje postojećih, kreiranje header slika i slično
  • Izrada e-knjiga u InDesignu
  • Uređivanje tekstova u Wordu i podataka u Excellu - posjedujem položeni ECDL certifikat

Student sam jednog informatičkog visokog učilišta u Zagrebu, posjedujem studentski ugovor i mogu preko njega raditi ukoliko je potrebno. Imam dosta slobodnog vremena te završavam poslove unutar dogovorenog roka. Nisam profesionalac u ovome poslu, ali vjerujem da velik dio toga znam. Izradom web stranica i gotovo svime navedenim se bavim preko 5 godina, što za osobne potrebe, što za potrebe financija. Volim učiti te ukoliko dođe do nekog problema, trudim se sve dok ga ne riješim.

Pa eto, ako možete ponuditi neki posao ili znate nekoga tko može, javite se, dosta mi je hitno. Cijene su u skladu sa razdobljem i mogućnostima te se uvijek možemo dogovoriti.

Lijep pozdrav,

Robert Kavgić
info@portal-zabave.com

1 Like

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja