T: Programera za Wordpress

Tražim programera za Wordpress, trebam modifikaciju teme i pluginova. Tko je dostupan neka se javi preko privatne poruke.

BUMP
Javilo se jedva par ljudi, tražim još ponuda prije no što se odlučim. Mislio sam da ovdje ima više programera.

Dragi moj, nema tu nikakvih stručnjaka. Ja sam isto tražio. Meni se javio samo jedan čovjek i to za Joomlu. Banana.

Mislim da nije u tome problem. Ja se npr. smatram vrlo dobrim WordPress developerom ali mi nikada ne bi palo na pamet javiti se na neki takav oglas na forumu, a pogotovo ne na domacem. Vrlo dobre ljude je tesko nacin na takav nacin, ako vam trebaju strucni ljudi preporucam servise koji se u tome specijaliziraju, npr. https://codeable.io/

Ma svi bi da plate malo, a da dobiju kvalitet.

Moze, al u nekom drugom zivotu.

Pored Codeable imate i UpWork, gdje cete vrlo lako naci programera koji pruza Top usluge :wink:

Da pa pola moram platiti servisu što mi našlo dobrog radnika ili da plaćam PayPal fee pa da me prevari. I još dok sve na engleskom objasnim što trebam rađe sam mislio tu nekoga naći, tko ima reputaciju pozitivnu. Cijenu bi platio koliko treba, zato tražim par izvođača radova sa idejnim riješenima i cijenom pa se odlučim.

Ajde ti lijepo posalji sve detalje na PM. Mozda imam nekog tko bi ti to odradio.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey