T: Radnika - 15 ZNAKOVA NASLOV

Potrebno znanje:

Instalacija Wordpressa
Modifikacija Wordpress tema - malo naprednije znanje
Znanje engleskog jezika u čitanju i pisanju - treba pisat opise za igre - od kratkih pa sve do 200 rijeci
Korištenje cpanela na hostu
Photoshop - Izrada logoa, backgrounda stranice itd…

Posao se sastoji od instalacije wordpressa, dodavanje 2 plugina, podešavanje izgleda teme, dodavanje određenog broja igrica itd. Satnica 20 kn.

Ako je neko zainteresiran nek pošalje neke primjere koje je radio na pm.

i dalje se trazi …

petarcro dali vi to znate napravit, pa ne stignete i zato tražite radnika ili vam je potreban netko tko to zna jer vi ne znate.
Nadam se da se ne ljutite ovako postavljenim pitanjem, nisam mislio ništa loše a najmanje da Vas uvrijedim.
Naime pitam zato što ukoliko to znate napraviti ja sam zainteresiran da volontiram kod Vas, ukoliko Vi meni pomognete u izradi Web stranice. Vrlo bazične koja bi služila kao završni radnja za tečaj u Algebri. Ako vas interesiraju detalji možemo se porazgovarat . Moj mail je:
tomisvarc13@hotmail.com

Satnica 20kn phhh…

20x180 = 3600kn, ajmo rec.
Ne vim problem :slight_smile:

Ili je to ono klasicno hrvacko - bolje plakat za 0kn a ne radit za 3600?

S tim da cu dodat - stvarno ne trazi cudnovate ekspertize za taj novac, pa ne kontam, cemu “PHH”. Ili je vama ASP deckima to zahtjevno :wink:

1 Like

Za sad se više ne traži. Što se cijene tiče mislim da je ok a i stvar dogovora a i iskreno prije 2-3 godine ovaj posao bih prihvatio u sekundi da mi ga je netko ponudio.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey