Tambura-zone.com

tambura-zone.com je moj drugi rad do sada koji je online, ako zanemarim wordpress i ostalo…

Kako vam se cini na prvi pogled, jel ima nesto što iritira??

Malih bugova ima ali znam za sve, rijesit cu ovih dana…

Moze koja kritika opcenito.??

Hvala

Google Analytics kod si stavio na pogrešno mjesto, treba ići na kraj.

Napravio bi razmak na headeru tako da se prvo prikazuje malo obruba kao i sa lijeve/desne strane.
Google oglas u samom headeru je prst u oko. :slight_smile:

[quote=“trnac”]Google Analytics kod si stavio na pogrešno mjesto, treba ići na kraj.

[/quote]

Upravo sam upitao gurua gdje da stavim njegov code hehe
nisam se ocito dovoljno informirao :wink:

Basic installation - Copy and paste the code segment into the bottom of your content, immediately before the tag of each page you are planning to track. If you use a common include or template, you can enter it there.

Hvala

Ideja i izbor boja mi se sviđaju. Ne sviđa mi se radspored elemenata, sve je nekako konfuzno i time odbija posjetitelje. Znači posložiti to da bude ugodno za posjetiteljevo oko. Prostor za reklame ćeš već napraviti kad bude bilo interesa za to, a interes će pobuditi kvalitetan sadržaj. Nema kruha bez motike. I naravno…raspad headera u IE8. Imaš još puuuno posla

hm, čini mi se da imaš dva body taga, prijatan dizajn i pastelno umjerena paleta boja meni baš odgovara onak Slavonsko Baranjski :slight_smile:

Site je još ne dovršen ili se tako čini. Sredina djeluje dosta prazno, a footer je skroz prazan. Oglas u headeru totalno sve kvari, rađe stavi oglas ispod ili iznad članka. Boje su mi ok onak kak trebaju biti za slavonsku ravnicu :gitara:
Code je živi užas, radiš sa tablicama i dobio si “neboder kod”, a i css si mogao izbaciti van u drugi dokument. Ak ga još središ mogao bi biti ok :lula:

Posluži se ovime:
http://lint.brihten.com/html/

Imaš puno grešaka u kodu.

Slažem se sa svime sto ste napisali. Code izgleda malo prljavo, ali rijesit cu to.
Do sada mi je sve radilo, ali moram rijesit raspadanje headera u IE8 za to nisam znao.

Google reklamu cu onda definitivno maknit iz headera.

U footer ne znam šta da stavim :slight_smile: . Sredina izgleda prazna, ali ce se popunit s novostima i događanjima.

Evo došlo je vrijeme da nastavim ovo sto sam zapoceo.

Imam samo jedno pitanjce…
Sta bi bilo ok za staviti u footer da nije prazan, ili mozda nista ni ne treba.

Šta bi vi preporucili??

http://www.tambura-zone.com/

Opis (description) stranice bi trebao promjeniti…stavio si keywordse umjesto nekog normalnog opisa…
Iz footera mozes linkati sa anchorima na svoje stranice…

izašlo bi mi na lakat ako ti ovo ne kažem, prije svega stranica mi je super, ali domena sa dvije riječi, jedna hrvatska tambura i zone vjerujem engleska nikako mi ne idu zajedno. mislim da si mogao pronaći bolje rješenje sa domenom.

Description moram promijenit vidim sad :slight_smile:

A ovo za domenu ne znam ni sam sta bi rekao :slight_smile:

Meni je sve ok ,ali samo mi nije jasno zašto radiš s tablicama…ali mi stvarno nije jasno!!!

Nisam na advanced levelu :cp:

Polako ucim :zhuja:

Zanemarimo ove gore postove, jer ih je 80% prošlost, ide na bolje :smiley:

Poceo sam cijeli sajt prepisivati u css, prepravljam 100 greskica itd… punoo posla, jer je prvobitno stanje koda bilo banana.

Buduci da sam probao puno opcija što se tice logotipa, jednostavno vise nemam ideja šta bih napravio.

Zanima me dali na forumu ima koja dobra duša s malo viška slobodnog vremena da mi pokuša dati ideju za logotip ili da pokuša nešto napraviti.

Ne želim stavljati ponudu za neki posao jer, biti cu iskren nemam novaca za neki profi logo.
Ako se mogu s nekim naci u nekom sporazumu dali to bila kompenzacija kroz neki poslic ili novac koji bi mogao izdvojiti, naravno sve po dogovoru…

Želio bih napraviti logo tematski vezan za pojam tambura u bojama srodnima cijeloj stranici koji bi se uklopio u ovo:

http://www.tambura-zone.com/images/header/header_bg.png

Napominjem nisam u situaciji da biram radove za đabe, jednostavno želim pitati dali se netko može uklopiti u moju ponudu od financijske ili kompenzacijske ponude

Ponude, prijedlozi i sve ostalo na PM

Hvala

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja