Tema godine

Potaknut izjavom jednog člana u jednoj temi, palo mi je napamet da ne bi bilo loše organizirati mali izbor za temu ili člana godine, ili oboje…

I da nagrada bude mjesec dana banner na forumu.

Mislim da bi to potaknulo članove na kvalitetnije rasprave i teme slijedeće godine.

Ovo je samo ideja, ukoliko se nekom odgovornom dopada, neka ju slobodno razradi :slight_smile:

Uvijek sam se protivio takvim izborima, ali ajde…
Član godine, desetljeća i stoljeća bi bio tsereg. Bez konkurencije jer jedini uvijek daje pametne i korisne odgovore.
Za glupana godine konkurencija je žestoka.

Tema godine bi bila neka u kojoj je izneseno korisnih podataka, npr. ono o fiskalizaciji, a antitema bi mogla biti bilo koja u kojoj netko traži tko će izraditi kompletan sajt besplatno, u zamjenu za 50% dionica kad sajt počne zarađivati milijune dolara.

[quote=“gambo”]Uvijek sam se protivio takvim izborima, ali ajde…
Član godine, desetljeća i stoljeća bi bio tsereg. Bez konkurencije jer jedini uvijek daje pametne i korisne odgovore.
Za glupana godine konkurencija je žestoka.

Tema godine bi bila neka u kojoj je izneseno korisnih podataka, npr. ono o fiskalizaciji, a antitema bi mogla biti bilo koja u kojoj netko traži tko će izraditi kompletan sajt besplatno, u zamjenu za 50% dionica kad sajt počne zarađivati milijune dolara.[/quote]

Agreed!

Ahahahha, nije, brane333 je tu :slight_smile:

Brane je ove godine bez konkurencije, doduše u samom finišu godine je napravio sprint :slight_smile:

Jazavac godine bi definitivno bila dobra nagrada za glupana godine. I to tako da ima cast nositi jazavca na avataru cijelu slijedecu godinu…

A za tserega se slažem u potpunosti. Nisam na ovom forumu od jučer, već jedno 4 godine. ovo je novi profil, za novo doba. O nekim stvarima iz prošlosti neki drugi put…

A tsereg je član stoljeća, desetljeća, godine, mjeseca… Najbolji odgovori godine… Tako da jedino ima smisla nagraditi najbolju temu godine, tj. pokretača koji ju je započeo i donio nešto korisno u njoj.

Ili da jednostavno stvaimo sliku od tserega na banner :smiley:

on topic - možda bi gazda trebao reći koju riječ…

Pokretača najbolje teme ili najveću blamažu na forumu tako nešto :wink:

A misliš na ovu temu:wink: odnosno post @ Lutalica

Gigolo i Brane, suza suzu stiže :smiley:

Slutim bananu zbog višestruke registracije :zub:

Bez toga je uzaludno je određivati tko će dobiti koju nagradu :zub:

Onda bi još neki trebali dobiti bananu zbog višestrukog registriranja :slight_smile:

Koji imaju više acc. treba javiti adminima i doviđenja

OK. Neću ga odati :zub:

Onaj Ognjenipet il kak se već zove, nije loše i njega ubaciti za budaletinu godine, dajte čovjeku priliku … :kuc:

Taj član je znao imati dobre poezije, šteta što ga nema više.

Kako si se njega sjetio :wink: dobar mi je bio sa onim blogovima, ali u jednu ruku kao što @Bugi kaže imao dobre poezije :wink: hehe

haha ma i meni je lik dobar :))
Tko zna možda ga je netko zatukao i bacio u grabu i tu mu se briše svaki trag :zub:
Al je ukakao cijeli blog sa reklamama :zub:
Psiholog online - savjeti, odgovori i pomoć psihologa

Bilo bi zabavno da imamo tako neku anketu, da se sastavi 10-20 pitanja gdje ima svega od najboljeg cmsa, najbolje teme, najdrazeg clana, najboljeg domaceg/stranog projekta a moze i ono negativno isto tako. Mislim da bi community to podrzao jedino bi Steel morao ti malo to pokrenuti i radit na tome. Pa da se uz Vidi nagrade nadju jos neke koje imaju neke druge kriterije. Prvo bi trebalo dogovorit koje su sve kategorije, za prvu godinu max 20 (: da bude.

Mozda bi bilo bolje kada bi gazda odredio temu na koju bi se napisao kavalitetan tutorial, a za uzvrat gazda bi dao reklamu na neko vrijeme.

Ova lista bi nam mogla koristiti pri odabiru najbolje teme ili posta:
Most Helpful Answers – Webmajstori.Net
(Za ovu godinu nije relevantna jer se nije uvela početkom godine)

Mjesec dana oglašavanja na forumu kao nagrada s moje strane je u redu, no nisam siguran da bi članovima bila dovoljan motiv da se postigne otvaranje novih, kvalitetnijih tema?

meni iskreno bi veci motiv bio da sjednem jedan dan i napisem dobar vodic vezano za nesto kao neki tutorial. npr. sve o adsense i cesto postavljena pitanja, kada bi se samo prelistale postojece teme u tom podforumu dao bi se sloziti jedan vrlo koristan tekst, koji bi sigurno smanjio postavljanje standardnih pitanja vezano za adsense.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja