Tema godine

Ovo potpisujem u potpunosti

[quote=""]Ova lista bi nam mogla koristiti pri odabiru najbolje teme ili posta:
Most Helpful Answers – Webmajstori.Net
(Za ovu godinu nije relevantna jer se nije uvela početkom godine)[/quote]

Nije relevantna ali može pomoći svrsi ako se kome da izdvajati teme

[quote=“VIC”]Ovo potpisujem u potpunosti

Nije relevantna ali može pomoći svrsi ako se kome da izdvajati teme[/quote]

Bok ZyXel, Pixy… kako si?

Ajd me nemoj s njim uspoređivati

Unaprijed hvala !!!

p.s. ako što ti se pravdam samo piši što te volja

[quote=“VIC”]Ajd me nemoj s njim uspoređivati

Unaprijed hvala !!!

p.s. ako što ti se pravdam samo piši što te volja[/quote]

LOL pa ne usporedjujem te jer ti jesi on. Isti stil pisanja i domene glase na isto ime :smiley:

Koje domene ja imam samo jednu ne više njih, uživaj i Sretan Božić

Ukoliko dodje do bana prihvatit cu ga dostojanstveno. Postoji razlog zasto sam to napravio, a jedan dan kad me uhvati inspiracija napisati cu nesto o tome. Ne koristim vise profila, samo sam zatvorio jednu knjigu i otvorio drugu. Ukoliko je potrebno mogu steelu i prije objasniti o cemu se radi…

[quote=“SteelMaiden”]Ova lista bi nam mogla koristiti pri odabiru najbolje teme ili posta:
Most Helpful Answers – Webmajstori.Net
(Za ovu godinu nije relevantna jer se nije uvela početkom godine)[/quote]

Zanimljivo… Jedine dvije teme koje sam pokrenuo, osim oglasa, su medju prvih 10. Molim nagradu prije nego dobijem ban :smiley:

salim se

Nekim clanovima i ne bi. Ali sam siguran da bi potaklo clanove koji tek krecu u web biznis, da pokrenu kvalitetne rasprave i teme, i da pisu o onome sto znaju, umjesto da samo postavljaju pitanja. Nekome tko je na pocetku, bilo kakva reklama ce biti dobra.

A ono sto ja mogu ponuditi, je clanak na portalu Rijeka danas, u rubrici tehnologija, gdje bi se objavili rezultati izbora, detalji o projektima na kojima pobjednik radi, ili uslugama koje nudi, sa povratnim linkom na njegovu stranicu. Par dana na naslovnici, a u arhivi ostaje zauvjek.

A vjerujem da bi i santic napravio nesto slicno na rep.hr-u

A mogu uzeti malo vremena i probati naci nekog sponzora koji bi popratio natjecaj. Ne mora biti nuzno vezan uz web. Recimo paket dobrih butelja vina ili svinjske polovice. Nesto sto svima treba :slight_smile:

Ovo je teorija zavjere, to si prvo vidio, pa si onda kao napisao ovu temu. :stuck_out_tongue:

Ja sam prije za to, da se organizira natjecanje, tko će napisati bolji tutorijal. Da recimo svatko, tko misli sudjelovati, objavi do odr. datuma o kojoj temi će pisati. Nakon toga ima 2 tjedna da se obradi tema, a poslije ide glasanje tko je najbolji.
Tim će se dići kvaliteta foruma, a i obradit će se teme koje mogu zanimati veliki dio članova na forumu.
Što se tiče naagrada, one bi trebale biti možda čak i materijalne, to je kao da pišete stručni članak. I naravno da se složimo da ćemo objaviti neke linkove od pobjednika na svojim webovima.

Mislim da bi to bio najbolji oblik, tako nagraditi nekoga, tko se trudi pomoći i forumu, i svima nama ostalima.

S moje strane, bila je to šala.
Pravilo je, bar kako ga ja shvaćam, smišljeno zbog onih koji bi koristili višestruke accounte za trolanje, spamanje, zaobilaženje bana i slične nepodopštine.

Što je je.
Sa 8 plusova imaš najbolje ocijenjeni post, ali to je samo zato što sam ja sa svojim “Nakon duljeg vremena neki post sam označio korisnim” indirektno pozvao i druge da ti plusaju :zub:

Najbolja ideja do sada.

[quote=“susjed”]Ovo je teorija zavjere, to si prvo vidio, pa si onda kao napisao ovu temu. :stuck_out_tongue:

Ja sam prije za to, da se organizira natjecanje, tko će napisati bolji tutorijal. Da recimo svatko, tko misli sudjelovati, objavi do odr. datuma o kojoj temi će pisati. Nakon toga ima 2 tjedna da se obradi tema, a poslije ide glasanje tko je najbolji.
Tim će se dići kvaliteta foruma, a i obradit će se teme koje mogu zanimati veliki dio članova na forumu.
Što se tiče naagrada, one bi trebale biti možda čak i materijalne, to je kao da pišete stručni članak. I naravno da se složimo da ćemo objaviti neke linkove od pobjednika na svojim webovima.

Mislim da bi to bio najbolji oblik, tako nagraditi nekoga, tko se trudi pomoći i forumu, i svima nama ostalima.[/quote]

Nije loše… međutim, tako bi se izuzeli svi članovi koji ne pišu tutorijale. To bi dugoročno mogla biti jedna od rubrika koje bi se nagrađivale.

Forum je mjesto javnih rasprava, i kao takav trebao bi nagraditi (ukoliko nagrađuje) najbolju raspravu. Čak i da netko pokrene raspravu i u njoj ne doprinese svojim odgovorima, njegove su zasluge za korisnost teme. Smatram da je jednako važno postaviti dobro pitanje kao i dati dobar odgovor.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja