Tema za odabir monitora!

Vidim da ovdije nema bas tema neka di mozemo svi popricat o monitorima pa evo da ja otvorim jednu jer sam u dilemi :smiley:
mislio sam kupit LG 34UC97, jer mi treba novi monitor, sad imam jedan 27 incni fhd od 2400kn al ne osjecam bas da je kvalitetan pa zato razmisljam o novome.
Sta mislite jel LG 34UC97 ili LG 34UC97C (neznam bas koja je razlika)best buy za te novce ili ima nesto bolje?
I dali bi moj laptop mogo pokrenut tolko piksela asus g551jw, ne treba mi bas za gejming samo za web, video i audio edit.
Hvala :smiley:

Krivi forum prijatelju :slight_smile: Tu su ti vecinom klinci, koji nemaju para 1000 eura dati za monitor. To je dakako pravise za monitor, radje kupi 2 x 27" -> reze 2560 x 1440 i “bog te veseli”. Jeftinije ces proci i po meni bolje. A za savjete … citaj reviewove na netu. Imas po youtubeu super kanale gdje se reklamiraju razni monitori.

Ma i mislio sam da nece bit nikakve pomoci ovdije haha, nego koji model si mislio pod tim 2 x 27" heh ;D

Ne znam bas da ces na toj rezoluciji s tim laptopom moc ugodno i brzo raditi video edit.
Povlacim, laptop je pila i pol.

@anonimaczg neznam … nisam neki hardweras … ali cijena monitora s tom rezolucijom nije ispod 2800 kn … a svi su manje vise u tom rangu isti. Ja bi uzeo nekakav brand … tipa asus ili lg.