Template iz Photoshopa u Macromediu ili drugi editor?

tigrovi…

stvarno sam noobcina… al’ moram pitati… kad napravim template u photoshopu kako da ga ubacim u macromediu ili neki drugi editor…

citao sam neki help ali ne zimku nista…

jednostavno sječeš dio po dio templejta, snimas te djelove kao JPG, GIF ili sto ce biti u budućnosti PNG slike a zatim to u Dreamweaver-u te sluke ubacujes u određene tabele.

hvala care… samo da te pitam… da budem siguran… koristim onaj alat crop tool… jel tako…

jel’ bed to sto svaka slika koju odrezem ima otprilike 50 kb…

slike te velicine se korisniku dailupa sporo učitavaju optimiziraj te slike, imas i photoshopu opciju save for web

dobro… thnx…

pzdrv…

Postoji ti puno laksi nacin, slajsing, slajsas template i PS ti sam generira HTML kod :wink:
BTW ako trebas: Free website templates ima besplatnog materijala :wink:

[quote=“Sirgaj”]tigrovi…

stvarno sam noobcina… al’ moram pitati… kad napravim template u photoshopu kako da ga ubacim u macromediu ili neki drugi editor…

citao sam neki help ali ne zimku nista…[/quote]

Pozdrav Sirgaj,

Moj savet je da pored Macromedia Dreamweaver instaliras Macromedia Fireworks u kome ces editovati neki tvoj design photo koga ces precizno iseci u Fireworksu koji ces zatim klikom na File naci Exsport sa kojim ces to exsportovati u HTML and Images, tako ces dobiti i slicice i stranicu…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja