Teorije zavjere

Nisam ni gledao video, predpostavljao sam da je u nekom takvog tonu, ni nemam vremena gledati te made for money video klipove.

Niti dokumentarci na tu temu nisu bez nekih svojih interesa, niti bilo koji dokumentarac koji napada ili proziva jednu stranu ima neke svoje interese. Zato sve sto se gleda ili cita treba uzeti sa zliciom soli.

pa kakvo je to onda tajno drustvo hahah malo je to oksimoron…tajnija su udruzenja promatraca ptica…

1 Like

Aha, ti mislis na tajno drustvo da nitko nezna za to drustvo.

Mislim da se u ovom slucaju misli na tajna drustva ciji nazivi se znaju, samo nezna tko su njihovi clanovi i koji su njihovi planovi, zasto su se uopce udruzili, ciljevi i tako dalje. Pod tim se misli na tajno drustvo.

onda bi trebalo govoriti o javnim drustvima s tajnim agendama haha

1 Like

99% teorija zavjere su smeće za paranoične i neuke ljude. Zavjere se dešavaju nekada i u vašem privatnom životu pa nemate pojma dok vam ne smjeste nešto i popušite otkaz ili vas žena zena izjebe za pola imovine, a vi ne mozete ni dokazati da vas je varala s drugim iako znate da jeste.

2 Likeova

Imam osječaj da je ace osjetio ove primjere na vlastitoj koži :D.

izrael…tu treba nuklearnu bacit jer nema gore drzave na svijetu od njih. Dobivaju godisnje 3bil dolara od amerike tocnije od gradana amerike sto placaju porez za nista! Samo pogledaj kartu palestine 1950 cak i prije i sada… drze ih kao u koncetracijskom logoru.

1 Like

“Teoretičari zavjera” mi je djeluje kao neki pogrdan izraz za ismijavanje onih koji koriste svoju glavu za razmišljanje.

Od tih “teorija” hrpa ih je totalna glupost, ali jako puno ih uopće nisu gluposti. Možda neki i namjerno povremeno prošire neku idiotariju da bi uzeli na vrijednosti onim stvarnim “teorijama”.

Recimo meni je totalna glupost da je Zemlja ravna ploča. Sama logika mi govori da nije, kao i puno drugih dokaza. S druge strane, uopće ne vjerujem u službenu verziju o 9/11 jer je previše nelogičnosti.To sa 9/11 jakoooooo smrdi i ja sam siguran da vlasti lažu u vezi te tragedije. A onda kad su bili spremni na to, ništa me više ne može iznenaditi.

1 Like

Svatko moze zguglati “Conspiracy Theory that come true”

Znaci one postoje i istinite su. ALi u moru njih ima more laznig, kao ovo da je zemlja ravna ploca i druge slicne gluzposti.

Zemlja i je ravna ploča.
Zamisli da je zemlja kao jedna keramička pločica.
Bog je tako postavio nekoliko miliona istih pločica i ako bi sad krenuo na jednu stranu kad završi jedna pločica prelaziš na drugu istu takvu.
Zbog toga su neki i pomislili da je zemlja okrugla jer izgleda kao da se sve vrti u krug i ponavlja.

De molim te reci da se zajebavas.

Bio jučer u kinu s društvom, gledali The Autopsy of Jane Doe, dvije cure iz društva inače vjernice su se žive usrale (da ne spoilam previše radi se o vješticama u bibliji) jer vjeruju u te likove (isus, vještice, demoni, sotone, itd) jer su od malih nogu šopane tim sranjima…

Jednostano se teško otet nečemu što si gadno zabrijao, kao recimo Brane o bitcoinu (nhf prijatelju) šta god dokazi i razum govorili, ista stvar sa tim teorijama zavjera, od climate deniersa, 911 thrutersa, David Icke followera, chemtrails supportera, holocaust deniersa, moon landing deniersa pa nadalje. Ove flath earth morone niti ne računam jer je je Gagarin 61, a i definitivno ameri malo kasnije golim okom i fotićem potvrdili sa 100% da je zemlja sferoid, aj jebiga kad padneš s bicikla sa 13g. i pogodiš bukvu glavom teško je nešto u nju usadit ponovo, propuh -.-

2 Likeova

Ako želiš mogu te do fuga dovest.
Fascinantno je kako je to savršeno izvedeno.

Inače mene su prozvali forumskim trolom, nemoj mi reputaciju kvarit :slight_smile:

eto tipicnog praznoglavog antisemitskog korisnika proizvoda teorije zavjere i aljazeere…

Na trenutak sam se stvarno zabrinio…

Ovaj topic je jako zanimljiv, i bas me zanima koliko ljudi na ovom forumu ima koji nisu oprani niti u jednom smjeru.

Kako sada stvari stoje imamo ove koji vjeruju u teorije zavjere i ove kojima nijedna teorija zavjere nije tocna.

Kako smo vec ove koji vjeruju u ove glupe teorije tipa da zemljom vladaju neki vanzemaljci gusteri (mozda i vladaju ali u prenesnom znacenju), pa do ovih kojima je zemlja ravna.

Ali ima tu i teorija koje su s vremenom postale praksa:

Zgooglao sma ono sto neki nisu. Zasto se fokusiramo u ovoj temi na gluposti?
Tipa da je ravna zemlja. Nemoramo se niti na 911 fokusirat jer ima miljon teorija o tome, i ja sma jedan od onih koji vjeruje da sluzbena verzija definitivno nije tocna, previse ljudi je strpalo previse novca u djep da bi se to slucajno dogodilo.

Cak mogu pokrenuti i novu teoriju sa ovim ISISOm ili ISILOm kako god mu je ime, tu ce opet netko strpat ogromne pare u djep kad rat zavrsi… Pa se postavlja pitanje da nije nekom interes da se stvari odvijaju ovako. Pa se vratimo na freemasone ili neko drugo drustvo koje odlucuje (prema nasem Hanzekovicu) sto ce se desavat u svijetu i kako svijet napraviti boljim.

Ja ne velim da nisu sve točne, to je i statistički nemoguće, ali ove koje sam naveo su definitivno netočne. Vidim da ti je 9/11 trn u oku o.- :stuck_out_tongue:

Svako mora u nesto da veruje,ja recimo NE verujem da je BITCOIN revolucionaran :stuck_out_tongue: hahaha ,ali recimo od jedno 5 godina verujem u vanzemaljce ,nista religija ,nista politika,nista masoni,iluminati ili ta sranja,NEGO GOLO OKO ,znaci covek ako ima gram mozga i svoje oci da ista vidi i naravno nesto poveze, ,znaci svojim ocima vidjeno ,ne sto je neko rekao pre 3000 godina da je isus od vode napravio vino i sve te usrane religijske price,DAKLE izadjes nocu kada je vedro nebo pogledas milione zvezda za koje je neko rekao da su 100 200 300 miliona svetlosnih godina od nas,i onda zamislis medjuprostor i medjuplanete itd itd mora se zakljuciti da ni 1 % ne moze biti istina da smo mi jedina ziva bica u svemiru,Kakvi su to oblici i dal su dosli do zemlje ranije ili su i sada tu,ja to niti znam niti o tome razmisljam mnogo,samo verujem da postoji IT ,Alf,mister Spok itd ,

Ja sam prije bila na strani nekih teorija zavjere ali kako sam istrazivala sam vidjela da zapravo ne postoje neki realni dokazi za vecinu tih teorija tipa chemtrails, cjepiva, cak i za GMO vise ne mislim da je iskljucivo los makar i dalje bih ga radije izbjegavala za svaki slucaj. Ali ove teorije o ravnoj zemlji, ljudima gusterima to nema veze s mozgom. Al i dalje pustam mogucnost da su neke teorije tocne makar necu vjerovat u njih samo na temelju rekla kazala clanaka vec trebam vidjet i dokaz.

1 Like