Testimonial slider ispod svakog post-format: aside

Bok,

malo sam zapeo na jednom projektu, mozda mi netko od vas uspije pomoci ? :smile:
Radi se o sljedecem:

• wordpress based website s 2 post formata ( standard -> obican blog posts, aside -> portfolio post )
  • single page za post format aside generiram kroz singepost-aside.php (single.php koristim samo za provjeru kojieg je formata post, i onda pozivam singlepost.php ili singlepost-aside.php )

Opis problema:

• svaki post format aside treba sadrzavati 3 project slike, i 2-5 testimonial quotesa
  • project slike sam dosta jednostavno rjesio, koristio sam multithumbnail, registrirao 3 dodatna thumbnaila i pozvao ih unutar owl carousela
  • kako dodati testimonial quotese, e to stvarno ne znam

Na slici ispod mozete vidjeti kako sve to skupa izgleda.
Prvo ide post title, pa content, pa slike projekta i onda ovi jeb*ni testimonial quotesi.
Ima li netko mozda ideju kako ovo iskodirati, prvo sam mislio da cu moci to jednostavno rjesiti sa par shortcodes, ali to rjesenje definitivno otpada. Slijedece sto mi pada napamet su custom fieldsi ?

• poanta je u tome da je owl carousel ugraden u singlepost-aside.php template, pa bi trebalo custom fieldse pozvati na 3 mjesta unutar carousela i to je valjda to?

Dosad nisam radio s custom fieldsima, pa zato pitam…

Unaprijed zahvaljujem svima voljnima pomoci!

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey