TheGangnam.com - napravi svoju GANGNAM STYLE pjesmu

Danas sam završio jednu stranicu i prije nego i službeno krenem s daljnjom promocijom, želio bi da isprobate i javite eventualno ako ima nekih bugova.

Na stranici ima jako puno sadržaja, ali važno mi je samo da vidim rade li sve osnovne funkcije, i eventualno da ispravim nedostatke. Naravno svaki prijedlog i kritika su dobrodošli. (samo molim bez OT) :gubise:

TheGangnam.com - Customize your own Oppa GANGNAM STYLE song

Dobra ideja, ovo bi moglo proći. Jedino dizajn nije na nivou.

Haha dobra fora jedino dizajn sto kaze Bugi Gangnam style song - Padrino - Igraonica i Diskoteka

Dizajn nije na nivou što kaže Bugi i u pravu je ali je zato ideja genijalna! Svaka čast! :slight_smile:

Super ideja :slight_smile: svaka cast. Samo moj ti je savjet, da malo marketinski poguras ovo i to je to.

Ja imam jedan veliki problem s ovom stranicom. Svije hvale i svima je super osim dizajna, koji je katastrofa, a izgleda da sam ja onda jedini lud. Zašto to govorim, vjerojatno se pitaš sad? Pa zato kad otvorim tu stranicu ja uopće ne vidim svrhu postojanja te stranice. Neke “smješne slike”, dizajn u 3PM, a svrhe nigdje. I sad nakon trećeg puta što je otvaram i dalje ne vidim svrhu i što bih ja tamo trebao raditi. Eto moje iskreno mišljenje.

Jedan predlog da umesto Picture #35 odradis lepo naslov za svaku sliku.

Istina, sve ispod naranđastog headera bi trebalo obrisati. :slight_smile:

Bit će da ne znaš što je gangnam, bit će da nemaš 11" ekran - meni se recimo forma za unos prva (i jedina) prikazala na ekranu pa nije bilo problema.
Tek nakon tvog posta sam shvatio da ispod postoje i slike :smiley:

Šteta, odlična domena, odlična ideja, samo katastrofalna realizacija.
Po meni, na početnoj bi trebala biti samo ta forma, u centru ekrana, i ništa više.
Reklame tu i tamo, po želji.

Nikakve slike hamburgera niti išta slično…

ps - upiši u onu formu ovaj tekst “Creative Code Sexy Lady” i onda na sljedećoj stranici stisni dugme Play :wink:
moraš pjesmu pažljivo poslušati duže od 30 sekundi.

Svrha i postojanje sajta? Pa svrha je izrada svoje vlastite pjesme, ništa drugo, ove smiješne slike su više da zadrže ljude malo, možda se koji put i vrate možda zbog toga. A lyricse i ostale stvari sam stavio jer će se viralno dizat rank u očima googla, a onda sam mislio te stvari odvojiti na zasebnu stranicu možda. Otom potom.

CC, imaš li možda ideju što bi stavio, ili napravio na toj stranici osim ovog sad što je već gore? Možda neki drugi koncept skroz, rado ću doratiti/promijeniti. Cilj mi i je da napravim nešto drugačije, ali nisam imao ideju osim ovoga za kreiranje stvari. Možda da dodam kreiranje mema gao što imaju neki veći generatori, ali na temu gangnam style?

Znači možda bi trebao s početne maknuti slike, možda staviti jednu pa možda kroz JS ostale učitavat?!
A ovo da stavljam naslov za slike, ma imam 20k slika i na cronu se dodaju svakih pola sata, ko će toliko toga pisati hahaha. Nebi to bilo loše, možda kad službeno krenem i budem.

A dizajn, ahh opet moja stara boljka… Baš sam se nadao da će biti prihvatljiv, ali očito opet ništa od toga… :smiley:
Dajte linkove na neki dizajn, free/plačeni, svejedno, rado promijenim.
Još nisam krenuo s promocijom, zato i kažem sve kritike i prijedlozi dobrodošli.

Onda se drži toga.

Ovo sa slikama je ok, ako nije u prvom planu.
Javascripta koja učitava jednu po jednu, mrzim one demotivacijske sajtove koji refrešaju svaku stranicu.
I, ako su ti već naslovi generički, makni ih, pogotovo ako ćeš prikazivati jednu po jednu.

tek sam sada skužio ovo za stvaranje pjesme, a pogledao sam stranicu i prije vidio neke bedastoće od slika i izašao. Poradi malo na tome što je u prvom planu ovako izgleda kao loša stranica sa vicevima.

Stavio sam samo jednu sliku sad na početnu i JS se učitavaju ostale, bez refresha. Istaknuo sam isto malo na naslovnici ovu formu za kreiranje pjesme, i mislim da je to to za sad. Nemam više ideje što promijeniti/dodati.
Ako nekome nešto padne na pamet, slobodno neka kaže, ima tu još dosta mjesta za ušminkavanje.

Ok, ajd jedan prijedlog za logo, ova bijela sjena kvari cjelokupni dojam. Ima puno boljih efekata teksta kojima se možeš pozabaviti.

[attachment=1]1logo.jpg[/attachment]

Imao sam malo slobodnog vremena, Ako želiš pošalji sliku bez sjene pa će ispast bolje ovako su debeli rubovi.

Evo par riječi… ideja - odlična. Prva verzija sitea - kao što CC kaže, ja uopće nisam znao o čemu se tamo radilo, ni šta je trebalo napraviti ni čemu to sve skupa služi. Trenutna verzija - manje više sve mi je jasno. Možda da samo još napišeš “uputstva” ispod ovog naslova - create yur own oppa gangnam style, tipa:

1 - unesite tekst po želji
2- izaberite muški ili žesski vokal pa stisnite enter
3 - slušajte svoju top kul oberkul :slight_smile: gangnam pjesmu

Kažem, puno je jasnije kao prije, ali možda ljudi koji nisu u tome, poput mene, ne skuže baš odmh

A sad najbitnije, upisao sam 3-4 riječi i pere korejac i onda neka tišina i onda opet pere korejac :slight_smile: pretpostavljam da bi tamo gdje je tišina trebale biti izrečene ove riječi što sam upisao ili?

e da… trenutni grafički izgled - čist ok, me like

[quote=“rocknroller”][ATTACH=CONFIG]2391[/ATTACH]
Imao sam malo slobodnog vremena, Ako želiš pošalji sliku bez sjene pa će ispast bolje ovako su debeli rubovi.[/quote]
Zadnja 2 su mi oke, al nekako imam osjećaj da će biti prenapadni. Zato nisam siguran da bi išta mijenjao, mislim da što jednostavnije to bolje.

[quote=“Ray”]Evo par riječi… ideja - odlična. Prva verzija sitea - kao što CC kaže, ja uopće nisam znao o čemu se tamo radilo, ni šta je trebalo napraviti ni čemu to sve skupa služi. Trenutna verzija - manje više sve mi je jasno. Možda da samo još napišeš “uputstva” ispod ovog naslova - create yur own oppa gangnam style, tipa:

1 - unesite tekst po želji
2- izaberite muški ili žesski vokal pa stisnite enter
3 - slušajte svoju top kul oberkul :slight_smile: gangnam pjesmu

Kažem, puno je jasnije kao prije, ali možda ljudi koji nisu u tome, poput mene, ne skuže baš odmh

A sad najbitnije, upisao sam 3-4 riječi i pere korejac i onda neka tišina i onda opet pere korejac :slight_smile: pretpostavljam da bi tamo gdje je tišina trebale biti izrečene ove riječi što sam upisao ili?

e da… trenutni grafički izgled - čist ok, me like[/quote]
Možda sam baš mijenjao nešto, dodavao sam španjolski i njemački izgovor, a maknuo sam ovo male i female voice (loš je bio voice).
Probaj sad otvoriti pjesmu koju si kreirao, updejtao sam one kojih nije bilo, i da tu gdje je tišina tu ide tvoj tekst.

@ CreatifCode uvijek traži korist i svrhu :))
Ideja može proći pod FUN sites, pa dok Ti je dosadno razveseliš se na taj način. (ništ zamjeriti :wink: )

@susjed - slike i tekstovi će Ti sigurno dovesti posjete, ali kao sama ideja ipak nek ostane u 1. planu dok u drugom ostaviš (ostalo)

Dizajnom se to da jako lijepo naglasiti.

super ti je ideja…sutra si bogat…ali pazi da to netko, prije tebe, ne pretvori u neku pjesmicu i smjesnu cagicu :wink:

Heheh, morao si baš otkriti što imam namjeru još napraviti, upravo čitam o pomicanju učitanih vanjskih objekata… :wink:
Malo se mučim s AS i flashom jer nisam ništa radio do sad, ali ide. Ovaj flash player sa stranice je u biti moj prvi rad.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja