Time skripta - malo objasnjenje

Kao prvo pozdrav svima !
Poceo sam programirat u PHP pa evo vec jedno tjedan dana i mogu reci da sam osnove skuzio dosta dobro,al sad bih zeljeo malo veci korak napravit ka nekoj jacoj skripti. Dugo sam se mislio kako i sta oko ove skripte al bas mi nesto nepada napamet kako bi izveo.

Ovako odlucio sam pokusat napravit kao neku Skriptu koja Odbrojava neko vrijeme. Ako sam dobro kontao tu bi mi trebala neka funkcija koja odbrojava to vrijeme u nazat. E sad neznam tocno kako bih to napravio pa ako ima neki programer voljan mi malo objasnit bio bih mu zahvalan.

Možda pomogne?

[quote=“mestro67”]

Možda pomogne?[/quote]

Hvala ti za ovo pregledo sam sad i kako se cini pa i nije bilo bas tako tesko…

Sry sad za OFF ,al jel imas neki savjet za mene sta sad da pocnem uciti onako pregledao sam jedno 5-6 PDF knjiga koje uglavom jedno te isto pisu.

Php and MySql - Head First

Mislis na povezivanje PHP i MySQLa ? Ako na to mislis to sam manje vise savladao jos se malo znam pomucit oko tablica al ih vecinom u phpMyAdmin onako kreiram …

http://www.w3schools.com/php/default.asp

Dobro nauči teoriju i onda se uči kroz zadatke i rješavanje problema.

To je općenito knjiga koja kreče iz početka, dakle naučiti ćeš php i mySql. Puno je bolje učiti iz takvih knjiga jer učiš sustavno i saznati ćeš cake itd. Vjeruj mi.

maestro hvala ti za ovo ovo sam trazio prije 3-4 dana popis svih PHP Funkcija. Pa sam nasao neki PDF gdje su samo neke objasnjenje …

Moderator mozes lock temu hvala.

mestro* :slight_smile:

Dok mod nije locko pitanje jedno brzo ovdje mi pise u danima je to 86400 al kolko je u sekundama ? 60 ? Ili sam pogrijesio

Vremenska oznaka je u sekundama, a broj dana dobiješ tako da broj sekundi podijeliš sa 86400.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja