Titles for SEO - pitanje

Bok,

čitam ovo : WordPress SEO Tutorial • The Definitive Guide • Yoast

interesira me kod točke 1.2 ako možete pogledati

s obzirom da moje ime domene se sastoji od 3 riječi dali da
napišem sve zajedno ili odvojeno, što je točno ?
naravno ime svoje domene bih pisao na kraju title-a
kao kod npr… WordPress SEO Tutorial • The Definitive Guide • Yoast

hvala !!!

Ja inace sve zajedno pisem, al mislim da nista od toga dvoje nije krivo ili lose za SEO :slight_smile:

znači u principu je svejedno ?

hvala ! :slight_smile:

Skoro da je, ja preferiram minuse (google ih vidi kao razmake) a i fino se čita, underscore izbjegavaj.

Ako imas domenu jedan-dva-tri.com optimiziras web za pretragu rijeci “jedan” ili “dva” ili "tri"
Ako se radi o domeni jedandvatri.com…optimiziras web za pretragu "jedandvatri"
Pa bi idealana, u ovom slucaju, bila domena “broj.com” pa zatim:
broj.com/jedan
broj.com/dva
broj.com/tri
kako bi se pozicionirao bolje ukoliko nettko trazi “jedan”, “dva” ili “tri”

[quote=“posluzitelj”]Ako imas domenu jedan-dva-tri.com optimiziras web za pretragu rijeci “jedan” ili “dva” ili "tri"
Ako se radi o domeni jedandvatri.com…optimiziras web za pretragu "jedandvatri"
Pa bi idealana, u ovom slucaju, bila domena “broj.com” pa zatim:
broj.com/jedan
broj.com/dva
broj.com/tri
kako bi se pozicionirao bolje ukoliko nettko trazi “jedan”, “dva” ili “tri”[/quote]

a za moju domenu u potpisu ? što je pametnije ?

hvala !

isto ti je, jer je dota engleski KW i google kuži da je “dota2” i dota 2 " ili “dota-2” isto. Problem s ovim je što pojmovi na hrvatskom štekaju i google ne zna često pravilno razlučit riječi.

[quote=“Uber_Gosu”]Skoro da je, ja preferiram minuse (google ih vidi kao razmake) a i fino se čita, underscore izbjegavaj.[/quote]Potpuno se slažem, jedna od boljih opcija!!!

Najbolje je da title ima smisla i da lijepo izgleda. U opis stavi kratki opis sadržaja na toj stranici. Pokušaj da ubaciš ključnu riječ u titl i u opis.

“netko” je uzeo domenu wikipedia.org…bez “minuseva” i “razmakova”…i pojeli su internet za najjace keyworde…bas cudno??? pa se ti sad koncentriraj…

Šta lažeš - vidiš da svaki link (čiji naslov ima više od jedne rjieči) ima underscore.

Domena…znas kaj je to?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey