Tko je profitirao zadnjim Google updateom(28/9)?

Pošto vidim da su mnogi izgubili, morao je i netko dobiti. Ako ima takvih na forumu neka se pohvale. :slight_smile:

Ako se nitko nepohvali zaključiti ćemo da su samo veliki igrači dobili?

meni isto kao sto je i bilo :stuck_out_tongue:

Meni na rječniku sa oko 2400–>3000 naraslo…
Ostalo više manje isto, 10ak% gore dole…

Nisam pratio dugo forum, niti desavanja oko google updates, ali znaci nesto se ipak desilo ovih dana, Vicevi / Aforizmi, Haso, Huso, Plavuse, Policajci i Chuck Norris dobivaju oko 500 posjeta vise dnevno :slight_smile:

Na “site-u”, na kojemu nisam ništa radio dvije godine, skočio za jedno 100 posjeta. Dvije ključne riječi završile na prvoj stranici. Dok na jednome na kojemu sam zadnjih nekoliko mjeseci radio (EMD), mogu ga baciti u smeće.

EMD sajt koji je No.1. već 6 godina - pao za 3 pozicije.

Sve ostalo jednako…

Sad poguram taj sajt s par linkova pa ćemo vidjet dal pomaže.

Btw, sajt je mikro niša, ciljano je svega na 3 kw-a. Prestigli su me veći sajtovi kojima su moji kw-i ciljani s podfolderima, dakle konkretnim proizvodom ili podkategorijom.

Zakljucak - big fish wins again!

[quote=“digits”]EMD sajt koji je No.1. već 6 godina - pao za 3 pozicije.

Sve ostalo jednako…

Sad poguram taj sajt s par linkova pa ćemo vidjet dal pomaže.

Btw, sajt je mikro niša, ciljano je svega na 3 kw-a. Prestigli su me veći sajtovi kojima su moji kw-i ciljani s podfolderima, dakle konkretnim proizvodom ili podkategorijom.

Zakljucak - big fish wins again![/quote]

Slična situacija kod mene kod jednog EMD-a. Kupljen “as is” i od kupnje ga nisam dirao jer mi je bio na to do listi.
20 članaka o proizvodu tipa instalacija,čišćenje,održavanje.Bio je 3. za ciljani keyword i sad je pao 3-4 mjesta s tim da ga je recimo prestigao Amazon sa svojim linkom tj. reklamom jedne marke tog proizvoda :slight_smile:

Tema je tko je profititrao, a ne kog su sje*ali, držite se teme…

U zadnja dva posta ti piše ko je profitirao… U jednom Big Fish a u drugom Amazon.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja