Tko se sve oglašava na Internetu u Hrvatskoj? Popis svih firmi

Evo otvorio sam novi Thread u kojem bismo mogli sastaviti popis svih oglašivača koji se i koji bi se htjeli oglašavati na Internetu u Hrvatskoj, neovisno o sadržaju stranice. Neka stranica za primjer ima 500000 unique posjeta mjesećno.

Cijena oglsanog prostora ovdje nije u pitanju, već samo brojka mogućih oglašivača.

Svatko ima pravo izraziti svoje mišljenje, ali molio bih da se držite samo popisa!
Možete navesti i neke koji nisu u Hrvatskoj, ako postoje.

Hvala!

http://njega-papaka.com/

čuo sam da ovi ■■■■■■ plaćaju za reklamu

U Poslovnom dnevniku kontinuirano se objavljuju podaci o marketingu pa tako i o oglašivačima. Koje firme i koliko su uložile u pojedini vid marketinga (radio, TV, internet, plakati, …).

Nakon onog prvog biser pitanja opet imaš biser pitanje.

Pliz, reci mi koliko imaš godina?

Ja bi se oglasavao, platio, sve fino, ali samo ako portal ima vise od 2.000.000 posjeta mjesecno. Iskreno ispod toga ne isplati mi se.

[quote=“trnac”]U Poslovnom dnevniku kontinuirano se objavljuju podaci o marketingu pa tako i o oglašivačima. Koje firme i koliko su uložile u pojedini vid marketinga (radio, TV, internet, plakati, …).

[/quote]

evo ja te lijepo molim ako imaš link. išao sam na stranicu poslovnog dnevnika ali od tog spiska oglašivača nisam našao niti traga. učinit ćeš mi veliku uslugu

Njega papaka je zakon!

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja