Tko želi biti siromah?

Tko želi biti siromah? - Igra | BOMBA

self-promotion :slight_smile:

: - )

Dok platiš porez na igre na sreću, PDV, razne gluposti i sl. još im ostaneš dužan :smiley: ili u najboljem slučaju na ‘nuli’

Pojavilo mi se prazno pitanje sa praznim odgovorima na 500 kuna.
Evo i na 200 kuna.
Evo i na 300 kuna :slight_smile:

Annoying.

Hmmmm, kod mene radi sve normalno.

Ako imate zanimljivih pitanja mogu ubaciti u kviz.

I meni se desilo isto na jednom pitanju.

Pitanja su mi i šaljiva, ali sam ona s Gotovinom našao - blago rečeno - neukusnima.

[quote=“tsereg”]I meni se desilo isto na jednom pitanju.

Pitanja su mi i šaljiva, ali sam ona s Gotovinom našao - blago rečeno - neukusnima.[/quote]

Provjerit ću još.

A pitanja su malo problem, ima ih cca.40 komada, cilj je bio da većina opisuje stanje u državi, poteze vlade, zapošljavanje, gospodarstvo i sl.
Ako netko ima pitanja koje bi mogli ubaciti samo neka ostavi na forumu.

Milion iz prve a jos sam Bosanac xD Zadnje pitanje mi je omiljeno, sa Bosancem, Hrvatom i Srbinom :smiley:

Vjerovatno je situacija slična :slight_smile:

sve je isto samo nemamo Gazimira Čačića :smiley:

[quote=“dev_masta”]Pojavilo mi se prazno pitanje sa praznim odgovorima na 500 kuna.
Evo i na 200 kuna.
Evo i na 300 kuna :slight_smile:

Annoying.[/quote]

evo i kod mene. ali igrica je fora :slight_smile:

Što se tiče omiljene poze u seksu…
Nemam baš utisak da me vlada opslužuje oralno. Više mi se čini da sam zaglavio u pozi 21. :frowning:

Jel zna netko kako proći prvo pitanje ? :zub:

Promašio sam tko je nije kriv kad izgubimo, stavio sam protivnik:)
Nekako sam pod utiskom da protivnik nikad jednostavno nije bio bolji, barem u onim tekmama gdje nismo outsajderi.

Vjerovatno zbog utiska iz zadnje utakmice protiv Belgije, 40 repka svijeta, nisu 10 godina vidjeli velikog natjecanja ali medijska kampanja je napravila kao da smo igrali protiv onih spartanaca iz filma 300.

[quote=“gorrc”]Promašio sam tko je nije kriv kad izgubimo, stavio sam protivnik:)
Nekako sam pod utiskom da protivnik nikad jednostavno nije bio bolji, barem u onim tekmama gdje nismo outsajderi.

Vjerovatno zbog utiska iz zadnje utakmice protiv Belgije, 40 repka svijeta, nisu 10 godina vidjeli velikog natjecanja ali medijska kampanja je napravila kao da smo igrali protiv onih spartanaca iz filma 300.[/quote]

to sam i ja pitanje fulao :smiley:

Mislim da sad ne bi trebalo biti problema?

[quote=“gorrc”]Promašio sam tko je nije kriv kad izgubimo, stavio sam protivnik:)

Vjerovatno zbog utiska iz zadnje utakmice protiv Belgije, 40 repka svijeta, nisu 10 godina vidjeli velikog natjecanja ali medijska kampanja je napravila kao da smo igrali protiv onih spartanaca iz filma 300.[/quote]

To je pitanje postavljeno iz razloga jer nas ‘uvijek’ suci pokradu, ili je trener kriv, a nikad naši igrači ne budu krivi za poraz :smiley:

Budu i igrac krivi po medijima, nikada protivnik ne bude bolji, to se ne dogodi nikad :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja