TNT Grupa traži nove članove :D

Pozdrav svima,

Iako sam u nekoliko navrata, neuspješno tražio suradnike na forumu (još teže na fb grupama) odlučio sam “testirati” nekoliko agencija koje su se pokazale kao najgorom opcijom.

Zbog toga pišem ovaj oglas za dugoročnu (povremenu suradnju). Potrebni su nam:

  • Iskusni web dizajneri koji rade wp i dizanje gotovih rješenja sa codecanyona,
  • Iskusni digitalci koji mogu isto tako dizati i rebrendirati appove za android uglavnom (odmah imamo 2 appa za doradu i sigurno masu njih za dizanje)
  • Neiskusni ali odgovorni ljudi za mikro poslove kao npr. Napravi listu svih fb grupa otvorenog tipa u toj Nishi itd.
  • Pojedinci koji vole da rade seo optimizaciju članaka uz kaficu :slight_smile:
  • Svi koji imaju klijente za backlinkove (imamo mrežu 240 sajtova Balkan).

Uvjeti:

Odgovornost i brzina (jer ćemo raditi uglavnom sitne prepravke gotovih rješenja). Prvih 1-2 projekta pačamo isključivo nakon realizacije jer smo izrađeni previše puta u ove 2 godine našeg “digitalnog sektora”.! Tko mi ne vjeruje, ne treba ni da radimo.

Šta nudimo kao zaradu: procente od svakog prjekta dok je živ! Horar za izradu projekta. Burtalnu iskrenost i trasparentnost"
:smiley: HUglavnom razvijamo za sebe i testiramo.
Ali imamo i mnogo upita od klijenata. tu dajemo omjer 50/50 s odgovornim suradnicima. Ako ste voljni da se radimo zajedno ili da radite za nas javite mi se.

Isključivo Viber chat. Tko ga ne koristi i mrsko mu instalirati pc verziju, žao mi je…
Naravno, prva pitanja možete slati na pp ili u komentar.

2 Likeova

Uslovi nisu preterani nešto…zahtevni. Verujem da će ti se neko s ovog foruma od kolega javiti I da ima ljudi nebitno dal su početnici ili profi koji bi se prihvatili onoga što im nudiš. S tvoje strane pošteni i fer uslovi.! Srećno kolega ! :grinning:

Sve to stoji, al kako ce neko prezivjet taj period, dok ceka zavrsetak projekta. Ukoliko sam skontao, tek nakon zavrsenog posla ti bi placao… Sta ako se projekat razvuce na 2-3mj, sto je u IT sasvim normalno, osnovni dinamicki web zahtjeva preko mjesec dana posla, znaci da bi u tom slucaju on bio placen tek za 2-3mj.

1 Like

Jest oglas, ali potiče raspravu…

Meni ovo iznad više izgleda kao posljedica lošeg vođenja projekta i lošeg definiranja poslova i ne djeluje poticajno na nekoga tko bi htio aplicirati za posao.

2 Likeova

240 sajtova imaju, nekoliko tv kanala … znaju sta rade :smiley:

Inače ne sudjelujem u sličnim temama, ali ovdje sam se odlučio oglasiti.

Zašto se oglašavam? Jer ovdje na forumu imam par vrlo bliskih članova koje sam “izradio” zbog dogovora s tobom.

U više navrata sam s tobom dogovarao zajednički projekt (ti ćeš znat o čemu se radi). Na kraju, kada smo išli definirati stvari i praktički pokrenuti projekt, ti si se u razgovoru o projektu samo hvalio nekim svojim poslovima, potpuno nevezanim za ono o čemu pričamo. Toliko si bio dekoncentriran u razgovoru da mi se činilo da me zaje*aješ, zbog čega sam naravno odustao od cijele priče i pred nekoliko meni vrlo bitnih poslovnih partnera ispao vrlo neozbiljan, jer sam ih već uvukao u “milijunsku” priču (koja to realno može biti bez problema), pa se na kraju ispostavilo da od toga nema ništa.

Moj iskreni i dobronamjerni savjet ti je da prije svega zaposliš nekoga da umjesto tebe radi dogovore i pregovore oko budućih projekata. Svojim načinom pisanja i izražavanja na niti jedan način ne odaješ dojam da stvarno iza sebe imaš medijsku digitalnu moć. TNT grupa ima strašan potencijal za milijun i jedan oblik suradnje, ali to treba raditi na malo drugačiji način.

I nemoj da ovo bude komentar u kojem te ja tu nešto prozivam i vrijeđam. Da ti posao ne znaš raditi, sigurno ne bi imao što imaš, ali pregovaračke vještine ti nisu jača strana :wink:

Sretno u pronalasku novih partnera.

13 Likeova

Ne bi prve projekte davali zahtjevne. Ali pun mi kufer.znalaca koji uzmu novce pa me pate

Cijenm mišljenje. Ali imamo iza sebe toliko projekata da znamo što radimo

Iskreno. Nama je digitala nešto sasvim novo i bilo je svega u periodu o kojem govorimo!o. Ne mogu se sjetiti o kojem! Projeku se radi da sam te izradio. Slobodno mapisi ako nije tajna?

Da, jesam se gubio u svemu ovome zaista jer ima toliko potencijala za uzimanje ogromnih novaca u digitalu. Sada ima!o i biznis plan i sve posloženi projekte radimo na način da pošaljemo strukturalni plan osobi i na sedmicno bazi radimo izvještaje.

Hvala na dobronamjernom komentaru. Sigurno si u pravu. Ako ti nije problem javi mi o čemu se konkretno radilo.

1 Like

Radilo se o web trgovini koju sam ja trebao napraviti, organizirati i voditi… A ti je reklamirati.

Nisi ti mene izradio, nego nisi bio ozbiljan u pregovorima i ja sam odustao od projekta, a gore sam napisao razlog(e).

Zato kažem, zaposli nekoga da ti vodi taj dio priče… Nećeš znat šta ćeš od para i broja suradnika. Realno, ti si (TNT) u poziciji gdje možeš birat s kim u državi želiš surađivat i na koji način ćeš širit portfolio… Nađi osobu koja će to znati iskoristiti.

Pozdrav :slight_smile:

2 Likeova

Ah da sad znam. Problem je tu bio oko uvoza. Iskreno što se tiče naših osobu da vodi digitalu to je najbolja sugestija ali kako? Nađi konto pozvanu osobu spremu potpisati NDI na 36 mjeseci platim ti. Svako nas sektor ima već voditelje. Ovdje ne uspjevam. Nudili smo nekoliko puta. Ali na kraju jedno priča drugo realizacija.

Kao sto kolega rece, tvoja TNT grupacija(pratim vec par projekata koje guras) ima veliki potencijal za zaradu, kako u BiH tako i dalje, buduci da radis nesta sto malo ko ima kod nas, vezano za tnt boost…

Odgovornu osobu danas je tesko pronaci, pogotovo vezanu za digitalni marketing kao i sklapanje poslovnog dogovora sa klijentima.

Kako smo ja i ti pokusali nekad davno nesta realizovati, na zalost nismo uspjeli jer tad je bilo nekih drugih zahtjeva, ali zahvaljujuci bas tebi koji si se javio ovdje, sa jednim kolegom sa foruma sam uspio uraditi neko cudo sa kompanijom u Sarajevu vezanu za stolariju.

Uspio sam.dogovoriti, organizovati i realizovati poslove u Njemackoj i Hr vrijednosti par stotina hiljada za nase proizvode (manje bitno).

Ono sto zelim reci iako je vec neko naglasio, tvoja grupacija je pun pogodak, ali digitalni marketing zahtjeva odgovorne ljude bas kao i svaki posao.

U svakom slucaju zelim ti svu srecu sa TV kucama, i svim sto imas,kao i pronalasku osobe koja ce ti omoguciti da jos bolje uspijes.

1 Like

Hvala druze. Ma bit ce to ok što se tiče digitale. Izgurao mi sve. Na krajj što se tiče TNT boost tek novine dolaze uzeli smo nekoliko alata i želimo svima malo pomoći

@Alem Ostavio sam poruku u inbox :slight_smile:

1 Like

Pozdrav, moze kontak telefon da se cujemo preko viber.

Lp,

1 Like

evo broj za viber ali samo poruke +387 62 889 889. Btw ako nekome treba ovih dana jaka link building kampanja spremamo za sebe oko 100 guest postova na raznim sajtovima, tematike su razne nishe.

Ova je tema automatski zatvorena 365 dana nakon zadnjeg odgovora. Novi odgovori više nisu dopušteni.