Toalet paper - the project

Koliko te kostao Mavic? Jesi uzeo novog ili polovnog?

Polovnog sam uzeo, 7000kn.
Ma ne isplati se hightech stvari nikad nove uzimati. Dok su kratko u nečijim rukama, već im padne cijena i prek 30%. …a budu ko novi.

Ovom mom je sad malo više pala cijena, haha.
Al sad kad vidim koliko su zapravo esencijalni dijelovi dobro zaštićeni, rado bi kupio još jednog da je pošteno skršen…i ak ide za kikiriki takav xd.

Btw. šteta na ovom gore crashu je samo 20$ dijelova sa ebay.a, ak nebumo računali rad da se isti zamijene.
A poprilično sam siguran da je samo to, što sam već naručio. Eventualno ako je i gimbal krepao, onda plus još 30$.

Jedino su mu ruke nevjerovatno skupe, po komadu 45$. Al to sam poljepio…jerbo ipak nisu velike sile na ruke dok je on u zraku. A ovo ipak nije drone koji često roni.

Dok s druge strane imam i dva racing drona, koja sam sam pravio :slight_smile: …i oni su na tako čvrstim frameovima, da kad ga zaronim u zemlju u punoj brzini, uglavnom ništa ne pukne. :smiley: A nit su spori nit lagani. Pričam o dronu koji ima pola kile i startan je kao da ga iz pračke ispucavaš. Doduše, ti crashovi uglavnom nisu vertikalni prema tlu, nego se dese pri brzom horizontalnom letu , nisko niz podlogu… Ali su zato brzine 100km/h na sat i veće. Kad ga zaronim…roni po zemlji 50metara, haha.

Uglavnom nakon toga bacim kratki pogled na njega i letim dalje.

Hoćem reći, ove igračke mogu biti nevjerovatno žilave! Ali mavic nije ta kategorija.

1 Like

Evo i racera, btw…za sve potencijalne entuziaste: ovo uopće nije skup sport. I to je trenutno najbrže rastuća sportska industrija u svijetu. Dobro ste čuli, sportska :wink:

Močan racer se složi za nekih 100$. :wink:
U to nisu uračunati daljinski i baterije…koje su prijelazna oprema za različite modele. I puno ovisi o vama kakav daljinac će te imati i koliko baterija. Ali daljinac se može nabaviti od 50kn, a na 1000kn su već neki jako dobri. Baterije, za veliki dron nekih 200kn po komadu…a za male nekih 50 kn po komadu.

A kao što rekoh, uber žilave igračke…a bogme i zabavne.
Evo mojih beba:

Projekt toalet papir se nastavlja xd

…its is alive again. :smiley: :smiley:

Project toalet papir get the tower power xd

Svidaju mi se teme koje tjeraju citaoce da razmisljaju o novim stvarima o kojima nisu do sada.

Uvijek je lijepo spoznati da si spojen na kanal “ideja svemira”.

1 Like