Tomislavsantek.iz.hr

Novi radi iz moje radionice.

Napravljeno za kolegu s posla, developera i želio je da bude blog koji izgeda jednostavno i čitljivo i glavna stvar što je želio jest plugin za prikaz koda :smiley:

http://tomislavsantek.iz.hr/

nije nešto ali jednostavno je i njemu se sviđa. ja imam jedinu zamjerku što članci izgledaju malo jednoliko jer nema slika ni ničega. samo naslov i text.

• složen na wordpress-u i zgotovljena je u roku 24 sata. dizajn i koridanje do gotove str.

Meni izgleda super, jednostavno, pregledno, služi svrsi.

ok stranica…sada samo trebas cekati da se pocne googlati “tomislav santek” pa da pocnes skupljati posjete preko google organic search-a…da si uzeo domenu tipa “www.php-developer.(nesto sta nije zauzeto)”…mozda bi bio koji posjet vise…sta mislis?

nisam ja uzeo to, to je kolega zakupio domenu ja sam samo složio dizajn :smiley: njegov problem za domenu :smiley:

Reci kolegi Tomislavu da zakupi domenu, a ne da koristi ovu besplatnu nakazu od poddomene.

Web je inače sasvim OK.

[quote=“trnac”]Reci kolegi Tomislavu da zakupi domenu, a ne da koristi ovu besplatnu nakazu od poddomene.

Web je inače sasvim OK.[/quote]

hehe budem mu prenio vaše želje i pozdrave :smiley:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja