Top buzz aplikacija

Fora je sto mi je trebalo povezivanje,kompjuter mi na izdisaju. Postavljam na 3 video sharing mreze dnevno ode dosta giga na upload…taman se ponadao da moze povezivanje kad cvrc

evo ti mali twist kako da skidaš sa instagrama i preko uptoboxa da uploadaš na topbuzz

instagram > downloadgram.com > sa downloadgram.com remote upload na uptobox nalog (godišnji premium 5€: https://uptobox.com/?op=buypromo) > sa uptobox naloga url upload na topbuzz (znači na uptoboxu dobiješ Click here to download this file e pa ti ne klikneš na to već desni klik copy url i pasteaš na url upload na topbuzzu

tako možeš i na druge mreže koje imaju mogućnost url uploada

2 Likeova

Mene zanima kada se npr povezem sa nekim mojim youtube kanalom
jel se svi snimci sa kanala automatski prebace na topbuzz ili kako?
i da li se onda opet ceka na odobrenje ili su oni odma odobreni posto si se verifikovao sa yt?

1 Like

Ceka se na odobrenje, evo ja sam bas malopre poslao jedan moj YT kanal na autorizaciju.

@Jeronimo034 tebi su “odobrili” sajtove :wink: kako vuce fid sa sajta,da li i ako bi se postavio video snimak na sajtu to bilo i na topbuzz?

Ja na sve cekam odobrenje i na youtube i na FB mi odbili a njihova aplikacija mi stoji na yt kanalu.Jos je nisam remowe

Ovi mene banase hahahahahahahah

Your account has been banned for posting content that violates TopBuzz Posting standards.
For more info, please refer to TopBuzz Posting Guidelines https://www.topbuzz.com/a/6462964967380353545.
If you feel that your account has been suspended in error you may appeal the suspension by contacting https://www.topbuzz.com/feedback.

pa šta si postavljao džavolčiču

Ma standardne viral klipove, nista sto bi ugrozilo ova pravila sto pisu.

Ma svi ćete vi dobiti ban prije isplate hahah…

3 Likeova

Srecom pa me na vrijeme maknuse, da ne gubim vrijem :smiley:

1 Like

Ja sam sinoc pokusao da spojim jos 30ak sajtova :smiley: reko mozda sa nekim uspe :smiley: jutros kad sam proverio odprilike polovinu su mi odbili, a sad kad sam uso nemam vise u meniju ono Content Sync :smiley:
topbuzz1


Jel se to mozda promenilo i kod vas, ili je samo kod mene tako? :smiley:

Ocekuj ban kao i @cupomakarska :smiley:

1 Like

Hocete vi da pisete kako su kauboji i lakrdija, a Lee cita forum i lagano se uozbiljio. Prvo mene smaknuo jer sam objavio prepisku sa njim…Sad cete i ostali.

1 Like

Ja sam ti bio lepo napisao da ne pustas u etar prepisku al jbg…

Nisam razmisljao o posljedicama, tuzno.

Ti i mi ostali nismo kao Chuck Norris sa foruma koji postavlja i tudje sajtove i tudje youtbe kanale na svoj nalog :muscle::muscle: zbog njegovog ovde lupetanja ti izgubio opciju. Zato ga ja ubuduce nista ni ne slusam.

@cupomakarska to je ono sto sam pisao da ce kad tad kada ih primete i navuku masu krenuti sa banovanjem zbog copyright.

Sinoc sam postavljao neke stvari,izgleda da je tamo cpm cesto 1$ i placa se ako se gleda 5% snimka sto znaci sto kraci snimci to bolji.

@korisnik9758789 bio si u pravu da trebam trositi energiju na posao,na ne na lupetanja i dokazivanja da lupetaju na ovom forumu svakakvi sumnjivi fotosoperi,kojem je primljen sajt ali ne zna kako vuce feed.:blush: ustvari on zna ali kao nece da odgovori :wink:

Predlog za sve po kom principu cu da radim. Postavljati slobodne video snimke,tekstove,gif animacije i preko viralnih reklamirati sve ostalo…jos kada bi uveli predlozeni snimak ili end screen kao na youtube bilo bi dobro.

Pa bas zbog takvih “pametnjakovica” sve manje i pisem uopsteno po forumu, previse se sivih celija potrosi a da nekom iskomoleksiranim coveku nesto objasnis tesko je…Bolje je lepo se povuces u ilegalu, sa par normalnih komuniciras i uzivas.
Napisao sam u zadnji mesec dana bar 50 postova koje sam izbrisao, sta ce mi to u zivotu…Bas imam potrebu da dokazujem nekome da sam zaradio 5$ pa cu da fotosopiram… Sto sam pisao ovde u temi pisao sam…Dosta od mene.

2 Likeova

Alo covece pises lazi,pisao si da se mogu dodavati tudji youtube kanali sto nije istina,pisao si da se mogu dodavati tudji sajtovi,covek izgubio opciju zbog tebe,ko zna koliko je jos njih to probalo i izgubice opcije,pisao si da ga nece banovati,coveka banovali…bolje da nista ni ne pises ako ces izmisljati.Necu vise da te citam i odgovaram ti uopste jer lazes.

Ne interesujes me ni ti ni tvoje fotosopiranje.Necu da se raspravljam,vidim da je topbuzz ipak ozbiljniji sajt i da se tu moze zaraditi ali po pravilima…

Copyright
5
Conduct
5

ko ne postuje pravila banovace ga.

A sta ako ti dokazem da imam dodat sajt kao sto sam napisao?
Ustvari, za…le me da bilo sta dokazujem. Lazem, tako je.

Obično se ne upuštam u ovakve diskusije, ali eto ponekad moram.

Probaj da spustiš malo loptu, u početku je bila priča da će te banovati sa foruma, kasnije ne propuštaš priliku da “pecneš” Jeronima u svakom postu.

Ako je istina da ranije nisi bio na forumu, čemu onda sve to?
Da li ti to stvarno donosi neku ličnu satisfakciju?

Dugo pratim ovaj forum, i mislim da ovde mnogo toga može da se nauči. I sve vreme posmatram kako ljudi koji nesebično dele znanje ovde su primorani da odu…jer mnogi pokušavaju da ih uvuku u diskusije slične ovoj.

Nemam stvarno ništa protiv tebe, samo kažem…

1 Like