Top Proizvodi - Facebook trgovina i topproizvodi.com - iskustva

ako si platio karticom sumnjam da ćeš dobit, a ako plaćaš pouzećem otvori paket dok je dostavjač još tamo i provjeri sadržaj ako si dobio što si naručio.

I šta ako unutra nije ono što je naručio? Jesi ti ikad išta naručio pouzećem? Ti misliš da će ti poštar dati da otvoriš paket prije nego ga platiš? Ili da će ti vratiti novac ako nisi zadovoljan onime što si dobio u paketu? Pošta (ili bilo koja druga kurirska služba) vrši uslugu posredovanja i dostave, ali nije odgovorna niti je dužna štiti ičiji interes u toj transakciji.

vele da hoce: https://www.posta.hr/urucenje-posiljaka-2155/2155?pojam=Kupio+sam+putem+oglasnika+jedan+proizvod+koji+plaćam+pouzećem.+Mogu+li+odmah+prilikom+preuzimanja+paketa+provjeriti+je+li+u+njemu+to+što+sam+i+kupio%3F

To je očito nešto novo. Meni u dva navrata nije bilo dozvoljeno provjeriti. Ili se samo dostavljaču nije dalo pa je rekao da to nije moguće.

Btw, moguće da je to zbog ovoga uvedeno:

Svakako, dobra stvar :+1:

1 Like

To je stvarno nešto novo, i ja sam iznenađen ali odnosi se samo na Hrvatsku poštu, :neutral_face: a online trgovine uglavnom koriste usluge drugih dostavljača. :neutral_face:
Nažalost tako je, dobio sam paket prije 10-ak dana, doći će još jedan uskoro, dostava - Overseas Express i nema otvaranja prije plaćanja, :-1: mi samo dostavljamo, kažu, tako to ide. :o:

nema otvaranja prje plaćanja, ali svejedno možeš u prisustvu dostavljača otvorit paket i vidjeti stanje. Kad sam naručivao TV, zamolio sam dostavljača da počeka par minuta da vidim ako je sve cijelo i nije bilo problema. Ako je nešto razbijeno ili fali, barem imaš svjedoka.
Sad sam slikao paket prilikom dostave, a artikl koji nije poslan je nešto većih dimenzija tako da je prilično jasno da ga unutra nema ,pa ću vidjet šta kažu iz inspekcije

A možete odgovoriti meni?? zovem vas vec 15 dana!!! naručila sam bluetooth mikrofon za koji sam isti tren dobila mail kako je narudžba zaprimljena a isporuka od 3-5 radnih dana. Ti dani su prošli. Vi ne samo da kršite sva pravila, Već ste toliko bezobrazni prema kupcima da nitko od vas nebi trebao više nista uzeti ni da je đabe a kamoli još i platiti.

NA STRANICI PIŠE SLUŽBENI TELEFON KOJI JE ISKLJUČEN
NA WHATSAPP I NA VIBER SE NE JAVLJATE
NA INSTAGRAM NE ODGOVARATE
NA FACEBOOK NE ODGOVARATE.
NA SLUŽBENE MAILOVE NE ODGOVARATE.

Ja za razliku od gospodina kom ste odgovorili nisam bila bezobrazna, a isto tako ne dobijam odgovore.
Vi ste nista drugo nego prevara, koja kupuje od kineza pa pakira i prodaje dalje, i to jako jako loše.

S prijepisom mojih mailova, poziva i poruka odlazim državnom tijelu, a ako mislite da će Vas objava u kojoj napominjete da ne radite od 22.12.2018 spasiti - NEĆE, moja narudžba kao i Vase ignoriranje počinje prije.

i mene klošari upravo blokirali

Evo vam i kucni broj telefona ili sta vec pa ga zivkajte Screenshot_20181227-152734_Chrome