Totalni redizajn stranice moje najdraže medicinske sestre

Totalni redizajn stranice moje najdraže medicinske sestre. Pilan je godinama da mi pošalje tekst o sebi i ustanovi pa bi doda link O nama, ali oćito nije zainteresirana.

http://zdravstvena-skrb-marijana.hr/

1 Like

Baš se pitam zašto :slight_smile:

1 Like

Ako je ovo redizajn kako je prije tek izgledalo?

1 Like

2008 devs joined in the chat.


Ako si za ovakav dizajn trebao uzimati free template ne znam bgmi…

Stranica je mala i stisnuta. Kad stranica ima malo podataka, onda je menu na vrhu i sve jedan page.

Nisan dizajnet pa radin sa free predlošcima. Ja san systemski programer specijaliziran za OS i bazu podataka sa posebnim osvrtom na sigurnost podataka. Odškolovan u Radovljici u Sloveniji.

Super je ispalo Davor.

3 Likeova

Uzmes bootstrap predloske, ima ih i free.

Kakve veze ima, sto si?
Umjesto gubljena vremena na gluposti, mogao si raditi pametne stvari npr. uciti i zaraditi.

Ja sam elektrotehnicar,pa sam postavljao knauf, radio kao konobar, 15 godina radio s ocem kovanu bravariju, rastavim i sastavim bilo koji skuter i napravim sve na njemu, radim trenutno kao IT u jednoj firmi, u slobodno vrijeme radim i imam web stranice itd. Nije da se hvalim, nego zelim reci: zasto se ogranicavati?

6 Likeova

Udemy ima pristupacne cijene za seminare i to za kvalitetne seminare.:cowboy_hat_face::cowboy_hat_face::cowboy_hat_face:

Zivot je prekratak za gluposti.

Ljudi moji vi ste zdravi pa maožete šta oćete a ja se jedva držin na nogama. Nemogu iz kuće ni u kratku šetnju, kratak staž i zbog toga primanja mizerna, kad san se razbolija žena me ostavila, usamljen san… Večina vaših tekstova upućenih meni za mene nissu moguća ili prihvatljiva. Da san zdrav miša bi maltu kod kojeg zidara i nosija blokete. Nije meni ispod časti raditi ali nemogu. Nisan vojni obveznik od svoje 25. godime. Oslobođen vojske u ratnim i mirnodopskim uvjetima. 100% postotni invalid bez preostale radne sposobnosti. A sad me napadnite ko obično da kukan. Ne kukan nego van opisujen u kakvom sam stanju,

Ono sto bi ja napravio.

1.prebacio bi se na zdravu prehranu
2.skinuo bi kile
3.vjezba

Izbacio sam kolace,sokove,cokolade, kekse, cips itd.

Kruh jedem jednu snitu dnevno i to razeni i sl.

Vidi ovo.
https://www.knjigaknjiga.com/proizvod-cudo-izlecenje.html

Knjiga se moze i besplatno skinuti.

Uzrok bolesti je nezdrava prehrana, nezdrav zivot i nemoral.:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

  1. Hrani me caritas pa šta dobijen
  2. nemogu. samo sidin, polupokretna sam osoba
  3. isto ko pod 2
    Opisani hranu nisan ni vidija ko zna otkad.
    Čudo izlječenje ne postoji.
    Uzrok bolesti je antigen HLA B-27 prisutan kod više članova moje familje.

Ovo od mene je bio dobro namjerni savjet.

@Davor_R_Bergam
Rekao sam da necu vise komentirati teme od Davora, ali eto pokusat cu jos jednom. Izbacimo sve stranice koje radis, opce sve vezano uz internet, osobno me interesira kako bih ti forum kao zajednica mogao pomoci da popravis svoje financijsko stanje, a da to nisu donacije?

Znaci zanima me iskreno tvoja vizija kako bih ti mi mogli pomoci i kako ti to vidis iz svoje perspektive?

Eto ako hoces odgovori, ako ne stvar tvojeg osobnog izbora, hvala.

Ma nemože meni niko pomoći. Stanje je takvo kakvo je. U vrime druga Tita san živija bogovski!

Ok sad mi je sve jasno.

Da si zivio bogovski ne bih sada bio u problemima, ali jasno mi je da si se pomirio sa sudbinom i da je tvoj sat stao u dalekoj proslosti sto je jako lose i zahtjeva strucniju pomoc.

Eto drago mi je da si mi odgovorio, ako sam te svojim pisanjem uvrijedio moje isprike, ali volim bit iskren i direktan.

Sretno u ostatku zivota, ako jednog dana dobijem odgovor na pitanje javit cu se opet.

2 Likeova

Ma kakve uvride, sve je u najboljem redu. U vrime druga Tita san bija omladinski sekretar i imali smo odličnu organizaciju. Na komitetu san bija cijenjen. Ima san vrhunske moralno-političke kvalitete.

Da li ti onda bivsi drugovi iz partije pomazu?

Znaci i dalje si tvrdoglav.