Tportal u poslovima

http://posao.tportal.hr

Ovo je iznenađenje za mene, nisam do sada vidio tu poddomenu.

Istina je da su se posao i mojposao malo opustili i stvorili prostora za ostale ali ovo…

[quote=“trnac”]
http://posao.tportal.hr

Ovo je iznenađenje za mene, nisam do sada vidio tu poddomenu.

Istina je da su se posao i mojposao malo opustili i stvorili prostora za ostale ali ovo…[/quote]

To je Posao.hr, pogledaj title, pogledaj link gore desno. Neko partnerstvo pretpostavljam.

Imaš pravo.
Ali to nema smisla.
Posao.hr koji je skoro brand ide se prostituirati po tportal poddomenama.

Čudno.

Zamisli recimo sutra gohome.tportal.hr ili index.tportal.hr

Da zaista malo čudno, makar se nigdje ne navodi da je izvor podataka posao.hr (djele istu bazu) negdje su stvarno profulali i napisali posao.hr, mislim da su trebali to jasnije napomenuti, jer ovak na prvi pogled sam već pomislio da im kradu podatke :smiley:

ps možda ih je t-com kupio?

Ništa čudno kao ni auti.net.hr (auti.hr) iskrica.tportal.hr (iskrica.hr).
Oni žele učvrstit poziciju, zamislite samo koliko će se više ti oglasi sada pregledavati i koliko oglasa će više biti dodano, a njima trebaju te brojke da se mogu hvaliti kako su prvi takve vrste!

Ako je tako, sigurno su našli neku svoju računicu.

Bilo bi zanimljivo vidjeti jesu li se usrećili s time.

barem 3 godine vec je to…

MojPosao.net je uvjerljivo najjači baš zbog toga što se povezao sa velikim brojem jakih portala, pa mi je posve logično da Posao.hr pokušava ići istim putem.

Po mom mišljenju konkurent koji bi htio oduzeti prvo mjesto na tržištu MojPosao.net-u bi imao šansu samo u tri slučaja:

• da oni postanu sasvim nesposobni
  • da konkurent ima enormne količine novca
  • da je konkurent koji pokreće portal televizija, jer jedino televizija u Hrvatskoj može konkurirat skupini najjačih portala s kojima MojPosao.net ima suradnju.

Sad, zašto ta domena - ne znam, vjerojatno je i tportal mogao postavljati svoje uvjete kod dogovaranja.

@bbsantic
Ako se povezuju veliki portali, nije li to putokaz i malim portalima i portalčićima da čine isto?

Slažem se u potpunosti. Ja dogovaram zajednički newsletter s još dva IT portala baš zato jer mislim da je zajednički nastup u nekim stvarima jači.

(Sorry što nisam odmah odgovorio na onu poruku, imam 728x90, a manji još nemam)

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja