Nixa Zizu TradeEZ zarada - prilika ili prevara?

Oklade za nocas, bio sam u velikoj guzvi danas pa kroz dan nisam nista uplacivao :smiley:
Inace mali update, odlucio sam se fokusirati samo na ove dvije kladionice posto me interesira kad ce me limitirati :smiley:

7

4 Likeova

A moze li se desiti da banuju profil sa sredstvima ili ti moraju isplatiti pa onda ban?

Pricoa sam o tome gore, ako na bacanje novcica neko ti da kvotu vecu od 2 ta oklada ima value, tj pozitivan odnos moguceg dobitka i rizika… i dugorocno ko igra to bice sigurno u plusu (samo treba rasporedit banku)…

Na ovo Nixine fore je dugorocno gubitak siguran… samo eto nekog ce usrat pa ce na pocetku imat dobitke iako uzimaju betove koji su losi

Pa isplatili bi te, samo ne bi vise mogao igrati… obicno bude da ti limitiraju betove na 0.10$… i onda ne mozes nista igrat, kao da su te banovali

1 Like

Imam osjecaj da kad ce procitati ovu temu da ce ubrzo izbaciti “novi sistem” 100% dobivanje :smiley:

@steelmaiden
mislim da ne bi bilo zgorega da ne reklamiramo bezveze taj sistem vec da otvrimo zasebnu temu za kockanje, oklade itd. posto vidim da se ekipe skupilo, pa da oni koji na ovo naidju i ne procitaju sve da ne misle da se ove moje oklade (i potencijalne oklade drugih korisnika) vezu za taj sistem

Sugestije dobrodosle :slight_smile:

2 Likeova

De nek neko napise za nixin sistem kad se igra azijski hendikep.Ovo kontam igra lay the draw u drugom pol. I 1-1 tocan rez.Al hvata ga i na azijskom i sam je reko tako da ako neko zna nek napise

Pisao je @keisuke za azijski hendikep, prakticno ista fora, nije 100% dobitak. Mislim npr kao igra real - barca 1-0 , stavis +1 na barcu i da ne bude x, i tacan rezultat 2-1. Tako da ko god zabije gol dobijas opkladu, jedino ako ne bude golova gubis i ako bude 3-2 za real. Ako sam pogresio neka me neko ispravi.

Sta god da odlucite ja sam za, do sada mi je bilo bas zanimljivo citati ova iskustva i savjete. Ako moze samo da mi odgovoris da li ste imali iskustva u trejdovanju dionica i kriptovaluta, mislim da bi vi mogli velike pare tu da uzmete.

Osobno ne trejdujem s nicim posto nemam, volje, zelje a ni potrebe.
Ukoliko vidim zanimljivu kriptovalutu kupim je i ostavim pa ako imam srece profitiram ako ne nek stoji :rofl:

1 Like

Da, veliki time frame za kriptovalute jedino ima smisla. Dnevno trgovanje vodi na nulu.
Ja sam investirao 2014, malo sreće, malo strpljivosti da se ne proda prerano i sada sam praktično u penziji (mirovini? valjda je tako na hr :slight_smile: )

Svaka cast, i slazem se ja sa vama, u trejdovanju samo na long term, ponekad ako se nadje nesto zanimljivo probati obrnuti lovu ali nista previse rizikovati. Samo long term…

Ljudi da li je neko imao problem sa prebacivanje novca sa visa kartice na skrill ili netteler?

ne možeš za dva dana znati da li je profitabilno nešto :slight_smile:

Zarađivao sam ja na betfairu po 500 eura dnevno 20 dana za redom, pa opet otišao u minus. Kockanje uvek tako završi

1 Like

sistem je profitabilan koliko i bingo, samo s bingom se manje napatis :slight_smile:

1 Like

Pa nikad se ne zna, dajmo covjeku sansu, nakon mjesec dana ce vidjeti koliko je profitabilno.
Svakako, nek je sa srecom :wink:

Zato jer si kockao :smiley:
Osobno s kladionicom nikada nisam bio u minusu vec u debelom plusu, najbitnija je samokontrola i da nisi tooooo greedy :wink:
Kad postanes too greedy onda pocinju problemi jer mislis da ces i dalje dobivati i imas u glavi 500 planova sto ces raditi s lovom i zelis vise i vise, i tu nastaje problem i tu kladionice zaradjuju pare, nazalost ja bih se usudio reci da je sigurno 60-70% igraca tako.
Sve je stvar samokontrole :slight_smile:

ja bih dao ruku u vatru da je 90%+ igraca koji igraju redovno u minusu

1 Like

javicu vam se ako puknem sve. U viber grupi je preko 50 clanova, po mom misljenju je makar 500 ljudi uzelo sistem, vec bi se nesto pokrenulo ljudi bi ga oderali da je toliki scam

1 Like

koji je sistem,daj nam parove

Ja mislim poceti sa onim surebet preko rebelbeting sajta, one vase poruke od neki dan su me bas navele da probam, inace nemam iskustva u kladionici. Vidio sam na rebelbetingu da ima sure beting pro 130€/month i sure beting lite 60€/month kao za pocetnike gdje ti daju “sigurnije” utakmice. Ako moze neki savjet koji paket da uzmem i da li preporucujes da radim na one 2 kladionice kao i ti, nisam mislio nista ekstremno igrati, manje vise kao i ti 2-4 tekme dnevno. Eto ako moze neki savjet u vezi toga, i ne znam da li da vam se oslovljavam sa ti ili vi pa mi ti/vi recite. Unapred hvala @keisuke

Cuj to sa vi :rofl: (cijenim dobru namjeru)
Ja volim sa svima biti na ti.
Pa nema nesigurnih i sigurnih pareva na sure betu kad su svi 100% dobitni, a niti ne znam koje su limitacije na lite verziji, ja imam ovu za 129.

Preporucujem da provjeris svaku kladionicu u detalje da vidis da nije scam posto u samom programu imas brdo njih, ja se za sad drzim ove dvije, ali cim vise tim bolje posto ce ponuda biti veca, naravno i veca banka treba za vise kladionica, ako ides u to uzmi si vremena i sve provjeri i kreci s manjim ulogom u slucaju da zeznes nesto pa da si ne pravis gubitke.

Sve u svemu mozes uzet na tjedan dana za 39 pa prouciti i vidjeti dal ce ti odgovarat.

to sigurno. jer da nije tako već bi odavno kladionice i ostalo kao casina odavno propali…
naravno vrlo mali broj ljudi dobro zarađuje, ostatak gubi… i to je to.