Nixa Zizu TradeEZ zarada - prilika ili prevara?

a kako vuces deponujes pare, skrill?

UK bankovni racun (zakonom u uk netreba placati taxu na dobitak na igrama na srecu)

Sve u svemu brate sistem nije loš
Treba ti dobra banka da bi igrao povrat ako počneš da pucaš. Sa bankom id 1000e top si. Možeš lagano da praviš dnevno 30-50 evra

Najjača stvar kod Nixe je što je samo prvih mesec dana u toj Viber grupi besplatno. 80evra mesečno naplaćuje članstvo u toj grupi. Trenutno ima 74 člana x 80 evra je 6000 evra

Licno sam kupio taj sistem od Nixe u Februaru ove godine. Bilo je ako se dobro secam 189 eura. Kada sam posle par dana bio u minusu 700 eura sa tim njegovim sistemom, trazio sam refund i PayPal mi je vratio novac.

On im je pre toga pisao kako je najveci YT na Balkanu bla bla, ja postavio SS od svega, i PayPal mi vratio novac. Bar sam smanjio gubitak. Nakon toga me je zvao na telefon i pretio kao najveci seljak, uf da sam ga snimio i to naplatio dobro. Sto dalje od te budale!

Inace ako nekome treba ta 3 videa, imam ih i dalje. Ali cista glupost!!

4 Likeova

Posalji mi email zelim da saznam vise o sistemu a nzm sve mi deluje rizicno da platim 250e

Pozdrav, ako ti nije problem kontaktiraj me na imejl [email protected]
Hteo bih da se malo bolje upoznam sa sistemom, a ne bih da bacam pare ako bas ne moram.

Pozdrav radi se o prevari koju radi Nikola Jovanovič poznati srpski youtuber i influenser Nixa zizu koji je i prije bio sklon mnogobrojnim falsifikacijama oko automobilističe nesreče (bio na produljenju visine ) krao od djece na stranici megic boxing a istu stvar sada prodaje lakovjernim ljudima i koristi svoju popularnost na društvenim mrežama za promoviranje svoje stranice trade EZ koja se bavi sportskim trejdanjem na kladionici.E sad o čemu se tu radi on nudi sistem kojeg samo on zna i koji je jako profitabilan barem on tako prikazuje mada od toga nema nista jer svaki kupac kod njega je osuđen na propast.Sve to naplačuje 250 eura .Kad sam ga pitao za povrat novca jer se hvali da ima otvorenu firmu mada je to notorna laž jer sam uvjeren 100% da državi srbini ne placa ni lipe u porezni sustav.Lagano me otpilijo da sistem je 100% siguran i da sam ja kriva mada mi je on poslao video tutorijal kao on trejda i ja sam njegov savjet pratio 100% tako da Nixa je još jednom pokazao kako je smeče od covjeka iako sam mu reko da sam na njegovom sistemu izgubio 1000 eura.

Evo tutorijala koj on naplačuje 250 eura

https://www.tradeez.biz/tradeez-sistem2-prime

Sifra profit2prime

1 Like

Evo ljudi tutorijal od prevaranta i egomanijaka NIXE žužu-a …dosta je bilo laži od tog bolesnika koji vara ljude…Ovo radim u nadi da mu niko više neče uplatit novac za prime sistem koji je pušiona i pun rupa jer sam i sma popušio preko 1000 eura(■■■■■■ martingel sistem )

https://www.tradeez.biz/tradeez-sistem2-prime

Sifra profit2prime

1 Like

Bas je taj lik nesrecu odglumio? omg

Kriva lozinka :wink:

20 slova…

Nije kriva imas link za ulazak

Sifra: profit2prime

nije kriva samo je neispravna :rofl::rofl:

1 Like

Kako da video skinem sa njegove stranice?? Jel zna neko??

Snimis. Imas screen recorder svugdje.

Jel možeš da mi negde proslediš ako ti nije problem?

Mozes li podijeliti nekako da vidim o cemu je rijec?

Msm već znam koji je sistem i kako se igra otprilike ali opet drugačije kad čujem da neko na srpskom objasni lepo i da vidim kako da se registrujem na orbit, uplatim depozit i tako nešto…

Ako neko ima snimke i zeli da podeli, neka postavi negde da vidimo o cemu se radi…

mozda je promenio lozinku

Ako ne može da pošalje preko linka neka snimi i okači negde na net pa da mi preuzmemo