Nixa Zizu TradeEZ zarada - prilika ili prevara?

ti kupi sistem pa nam posalji sliku iz Dubaija iz 80$/0.5h rentanog auta. Jesi ikad razmisljo da se prodajom “sistema” moze zaradit vise nego koristenjem istog

ja sam razmisljao o tome od pocetka,a glavno pitanje je jeste li vi glavni njegovi pljuvaci razmisljali da li moze da se zaradi trejdovanjem,jer kako ja znam on kad je objavio prvi klip on je vec imao 7000 eura na racunu od trejdovanja,a tada nikakve sisteme nije prodavao…sad cete reci da je fotosopovao iznos ili da je digao kredit pa prebacio na taj racun pare da se vidi kako puno zaradjuje…lik zaradjuje od sistema a i od uplata htjeli vi to priznati ili ne,a i kome ja pricam,ljudi koji su mu uplatili se ne bakcu po forumima,a kako znam oni nezadovoljni uvijek mogu ovdje doci jer je forum vidljiv i dostupan svima ali ne vidim bas dosta ljudi da se zali ovdje,bilo je najvise 5 njih a ostali su pljuvali naprazno jer covjeka mrze iz neko razloga,vjerovatno ih je “zeznuo” sa medzikom ahahhah.POSTO NE MOGU VISE DA ODGOVARAM,NA OVU POSLEDNJU TVOJU OBJAVU TI MOGU RECI SAMO DA SI KONTRADIKTORAN,TI RECE DA ON ZIVI OD UPLATA A OVAMO KAZES DOSLO 5 LJUDI I SVI PALI HAHAHAHAHHA,PA KOLIKO ONDA KOSTA NJEGOV SISTEM KAD ZIVI OD 5 LJUDI SAMO AHHAHA GDJE SU OSTALI AHHAHA,KOLIKO LUPATE GLUPOSTI OVO JE NEMOGUCE HAHAHAAHA

ih “samo” pet… ili drugim rijecima, od 5 ljudi koji su kupili, svih 5 je reklo da ne valja, to je otprilike 100%

Uredu je pametni…ili si Nixa Zizu il te placa da pricas gluposti ili si mentalno zaostao gubeci svoje vrijeme braneci nekoga koga niti ne poznajes a jos manje poznajes rad burzi koeficijenara…4te opcije nema…pa ti izaberi sta si…
Gdje na njegovim slikama/videima ima dokaza da su u sistemu long-term igraci…nigdje nitko nije napisao vidi koliko sam ja uzeo za 6-7mjeseci…NITKO…jer je ne moguce…
Cijela matematika “njegovih” sistema je uzasna…
Uplatiti 150€ da bi dobio 50€…i prodaje foru gubite pola ako krene lose…to pola je cca 75-80€…omjer dobitka i gubitka 50/75-80…pa se ti sracunaj jer vidim da si izuzetno pametan…i onda jos na to dodamo martingale i sutradan gledamo kud vjetar puse…
Nemoj mi prosipati te djecije fore on je uzo 7000€, on je u dubi on je ovdje/ondje…i ja eo 12g na betfairu svake se godine market mjenja, svake se godine ubacuju novi botovi za odrzivost uopce takvog jednog sistema igre…i ti ces meni prosipati pricu da je covjek poput nixe zizua unutar eto koliko 6-7 mjeseci osmislio 4-5sistema…eno pro traderi poput Petr Webba, Ceana Berrya, Psyckofa i Mike Cruishank se okrecu jer im nije jasno kako se oni cijelog svog zivota nisu sjetili osmisliti takve sisteme.
Nixa iza profila garant ili mentalno zaostali homoerektus…

1 Like

E pa da si procitao moju prethodnu objavu vidio bi odgovor na ove tvoje gluposti sto si napisao,ja nikad nisam reko da je on 100% u pravu i da nije prevarant,ja pricam o tome kako se ne zapitate da li je on stvarno zaradio od svojih sistema…nego ne,vi visite ovdje po cijeli dan i samo ubjedjujete nekoga kako je nixa prevarant i obavezno kad je neko kontra od vas odma pisete ma to je nixa sa laznog profila…argumenti su vam smijesni…ovo sto si reko da niko nije pisao koliko zaradjuje,pa nece pisati jer su uplatili a on im je rekao da nikome ne pricaju,ovdje su dosli samo bijednici ko ti da pljuju i ja kao izuzetak koji sam dosao da vidim da li je neko objavio da nam pomogne i kaze kako sistemi funkcionisu,ali vidim da sam se zezenuo,jer su dosli samo pljuvaci,koji kad nije po njihovom odma kazu ma to je nixa sa laznog profila…ovo sto kazes da su djecije fore ovo 7000 nisu djecije fore uopste nego vidim kako lik zivi evo sad ce godinu dana,a sa druge strane vidim vas visite cijeli dan i pisete neke sisteme a zapravo marke nemate a pisete kao da ste skontali sve a nixa je prevarant a covjek ubi pare,tako da vam to ljubomorisanje koje necete da priznate i pravdanje ne pije vodu…a ovo za pitr veba,prvo skontaj da on zaradjuje dosta od jutuba,na tutorijale sto pravi,svi tutoraijli su mu beskorisni ali ne zato sto ne zna nego ti lik nikada nece reci sisteme ni on ni psihof,oni ce prodavati kurseve i naucice vas malo o sajtu i kako trejdovanje funkcionise ali vam nece reci jedan sistem kako pare da zaradis inace bi svi ubijali pare,a plus da napomenem pitr veb od 2011 snima za yt i ubija pare sa yt jer od yt se kod njih zivi ako na svakom klipu imas po 20k pregleda…a ovo sto 12 godina sto si na betfairu e pa dzaba si na njemu kad nista nisi skontao za 12 godina to ti mogu reci,to sto znas kako funkcionise sajt i kvote ti nista ne znaci ako nemas rezultate a nemas ih cim visis cijeli dan i pljujes po covjeku bez razloga,jer 200 ljudi sto je uplatilo su svi glupi samo je vas ovdje 10 pljuvaca,i istovremeno betfair strucnjaka,pametno

Fascinantno je kako ti znas da je on ljudima reko da ne salju koliko su zaradili, fascinantno je i to kako ti imas info da on ima kod sebe 200 ljudi, pa cak i informacija da Petr Webb zaradjuje od yta…i sve ti to znas a nisi u stanju zakljuciti koji su to “njegovi” sistemi, a objasnjeni su na forumu…
I mjesas malo ekavicu malo ijekavicu…
I brutalno si ti pametan lik i sve si ti pametno zakljucio…a nmzs zakljuciti koji su to “njegovi” sistemi a OBJASNJENI SU NA FORUMU…

Ne trebam tebe rodjeni da mi objasnis, jesam li skontao il nisam…ja znam sta radim…i netrebam tebe ili bilo kog drugog da bih zaradio…a ti ocigledno trebas…jer ovolike poruke moze pisati samo osoba koja ima interese u svemu ove…a to jest na sve moguce nacine uzdici kako nixa mlati pare…kog boli k…a taj ko visi po cijele dane na ovom forumu si ti…jer pratis nebi li jos netko nesto saznao o tvom samoubilackom nacinu igre

Zapamti jednom za sva vremena…sistemi nisu njegovi, besplatni su i pokupljeni su na netu…zasto je on zaradio pare na svemu tome…stvar je u tome da je jako malo ljudi culo za burze koeficijenata i logicno on je sa svojom pricom dao doprinos kako je to nesto revolucionarno, a nije…on mi spominje nekakvo statisticko trejdanje…sta je to neko trejdanje na temelju statistike ili sta…ja sam mislio da moras gledat sta radis a ne se voditi statistikama…pisi kuci propalo

ma dovoljno vidjeti da se lik registrovao juce i samo ovu temu komentarise :sweat_smile:

1 Like

Pa druze ako je nixa prevarant kako ti znas da li je pitr veb prevarant,covjek se razumije kako funkcionise sajt i pravi tutorijale u vezi toga na yt a nigdje nijednog sistema nema,mozda covjek ima sisteme a ovamo na yt samo tutorijale u vezi sajta pravi…kako znas da nije psihof prevarant,covjek se predstavlja kao bivsi doktor,a mozda porodicno ima para a betfair mu kao hobi i skontao da ne moze da se zaradi i poceo pravit kurseve gdje mozda nesto malo kaze o sajtu a ubija pare od kurseva a ovamo prikazuje kako zaradjuje desetine hiljada samo trejdovanjem…eto mozda je i psihof prevarant,daj mi dokaz da nije,ne znamo ga ni ti ni ja…nisi uopste skontao moju poentu,a poenta je da su vama svima drugi dobri samo nixa vam je prevarant u svemu a ja vidim rezultat da covjek zivi dobro i da ljudi koji su uplatili zive dobro,jer vama je nixa sve fejkovo i lamburdzini i dubai,sad bi vi rekli nije to dubai to je velika kladusa ali on fejkovo…glupa su vam ta ljubomorisanja,pa se pravdate kako placa stan u dubaiu 30 eura i da rentanje kosta 20 eura,to su takve gluposti da necu ni da komentarisem,a sa druge strane vidim tebe koji visis ovdje na sajtu i pljujes i pravis se pametan da znas kako sve funkcionise a eto i psihof i pitr veb i nixa zaradjuju a ti ne…a sto se tice mene kako mijesam ijekavicu i ekavicu to necu ni da komentarisem jer aludiras opet da sam nixa koji je napravio novi profil…i ovo zasto sam dosao ovdje,vec sam rekao da sam dosao jer sam se nadao da ce neko tacno reci kako funkcionisu sistemi i kako bira utakmice,a zauzvrat mi vi pricate kako znate tacno kako sistemi njegovi funkcionisu a ono on ima pare a vi ne…kako to?znaci ocigledno ne znate tacno kakvi su mu sistemi nego laprdate naprazno da se pravite pametni,jer oni sistemi na yt nisu ni za sta a on je uzeo taj sistem i mozda ga je preoblikovo,kako vi znate da mu je sistem identican,da ulazi u market u isto vrijeme kao onaj na yt?znaci nemate pojma…a ovo sto se tice burzi koeficijenata i ovo sto kazes da statistika nije bitna,druze kontradiktoran si,prije par postova si ispisao da se gleda utakmica lajv,pa ti nemas pojma o zivotu,ja sam gledao west hem celzi pa se cinilo da ce celzi pobijediti pa malo sutra,vest hem pobijedio…tako da ti ni statistika ni gledanje utakmica isto nije sigurno,ali da je bitno koja utakmica se bira to je bitno,to si lupio da nije bitno…a sto se tice sajta,ja sam pokusavao na sve nacine da “zeznem” sajt i da izadjem ranije i da uzmem pare i da sam uvijek u dobitku,to je nemoguce,sajt je nastimovan da je to nemoguce,tako da je jedino ostalo statistika i pracenje gdje su kvote vece nego sto bi trebale biti a to otprilike i nixa radi a i psihof kako sam vidio preko objava na twitteru,a ti se i dalje nastavi baviti betfairom mozda i zaradis nesto ali u zagrobnom zivotu.

I više od toga ima na netu…

Nemas ti pojma sta pricas vidim ja…jos manje imas pojma o burzama opcenito…zagorjeli Žužu…providan si rodjeni…ni iza profila se ne znas sakriti…hahaha…

Eo tvog komentara: " Porodicno ima para a betfair mu kao hobi i skontao DA NE MOZE DA SE ZARADI i poceo pravit kurseve" To mi kažeš za Petr Webba

i onda kažeš: …“a zauzvrat mi vi pricate kako znate tacno kako sistemi NJEGOVI funkcionisu a ono on ima pare a vi ne” A to mi kažeš za Nixu…

Nema poente u tvojim komentarima jer pišeš ne povezano, ne znas sklopiti rečenicu, sto se vidi iz ove dvije navedene recenice gore…

Haha znači Nixa je u 6mjeseci osmislio 4-5 sistema, a jadni Petr Webb nakon 20g prodaje kurseve ili tutorijale…nezz sad tocno jel jedno il drugo hahaha…kao sto rekoh mješaš narječja…ne znaš sklopiti prosto proširenu rečenicu…

Provaljen si, pa ti je sad razlog za to ljubomora…haha…na sta da budem ljubomoran, na polomljene noge, na prevarene ljude s Medzika, na ljude koji će izgubiti pare na sistemima koji su već besplatni na netu…ja da sam na tvom mjestu ne bih imao obraza biti u javnosti nakon sto si izvaljao tolike ljude…
Koliko ja para imam o tome ne pricam, tako me je otac učio i da se ne hvalim s onim sto imam…tako da me te stvari ferrari, porse rolexi i ostale gluposti ne privlace…gledam da kupujem stvari tocno onoliko koliko realno vrijede…sta rolex zaustavlja vrijeme za 5000-6000€?..ne razumijem…ako usporava i zaustavlja vrijeme kupit cu si 5 rolexa…al jbg i sat od 50€ pokazuje isto vrijeme kao i roli…radje kupim sat od 50€ a ostatak podjelim siročadi nekoj, ne pokazujem se ljudima kako ja imam ovo kako ja imam ono…kog boli neka stvar sto ja imam…osim tebe koji si siromah u dusi i glavi…u dubi sam bio toliko puta da ti za zivota neces otici toliko puta…za odlazak u dubai ti ne treba TradeEz, to izfinanciras…nego eto sta ces…ti otiso sad u dubu i prosipas pricu od TradeEz-a je…hahaha…koliko kostaju aprtmani u dubi, nisam komentirao, to ti evo znas bolje od mene vidim ja…

Ugl. sistemi nisu njegovi, a ti konstantno u tekstu spominjes njegovi sistemi, tako da…sta je s glavom?
Statistike se ne trebaju gledati, da ti opet ponovim, gledas utakmicu koju trejdas i donosis odluke, za Petr Weba i Psychofa mi je dokaz to sto ljudi pricaju i izvučeš neke pouke iz njihovih priča, jer ljudi znaju šta pričaju, kod tebe su rečenice ne povezane i vidi se iz komentara da znanja nemas…

I da ja tu visim cijeli dan jer sam jadnik sta ces…i eo cekam tebe da mi odgovoris…i da podignemo forum ispred samog TradeEz sajta…SEO radi čudi…

Zagorjeli zuzu,cim se ti bavis tim nadimcima i glupostima ko onaj baka prase znaci da nemas 10 godina a kenjas nesto tu,druze u zivotu se samo rezultati gledaju,cinjenica je da on ima para i da je pametan da napravi pare a ti kenjas naprazno i vadis se da si dobar u dusi i da ti pare nisu bitne a takvi ko ti,lazni moralisti,ste najgori i ljubomoran si na covjeka ko niko…ispade da je fejkovo sve i 160kg na bencu i lamburdzini i zaradu od jutuba,priznaj da je covjek pametan i gotova prica,da li je prevarant u vezi medzika sta tebe briga,da nisi i ti uplatio i nadao se da ces pobijediti nastiman sistem ako si pao na to onda si tipicni ovan pa ti sad nixa kriv,ovdje nismo dosli da ocjenjujemo kakav je neko covjek nego kako idu njegovi sistemi…i ja nigdje nisam spomenuo da se lozim na skupa kola ja sam dosao da vidim kako sistemi funkcionisu evo deseti put ponavljam…vrlo povezano pisem svaku recenicu samo ti si tup da skontas ili ne vidis od ljubomore…i ja nigdje nisam rekao da su nixini sistemi dobri a da su veb i psihof prevaranti nego je moja poenta bila da ni ti ni ja ne znamo ni veba ni psihofa a ni nixu,oni su ljudi toliko u trejdovanju i MOZDA ne postoji nacin da uzmu pare a ovamo prodaju kurseve da te nauce kako sajt funkcionise a od toga ti nemas nista konkretno…a sto se tice intervjua slusao sam sve od psihofa i lik je klasicni “politicar” koji u sat i po nesto tatrlja a nista ne kaze,a i ne treba da kaze jer je dosao samo da se promovise da proda kurs i ti da kupis,ali ti si tupalj da to skontas…i kontradiktoran si jer prvo kazes ne moze se zaraditi preko statistike ne moze preko ovoga ne moze preko onoga a ovamo i nixa i psihof i veb zaradjuju,kako sad to?jer ti si skontao sve kako oni rade a visis ovdje cijeli dan i nemas ljeba da jedes a oni ubise pare,da li je to toliko tesko priznati sebi ili te toliko ljubomora dere?nadam se da si konacno skontao da sva trojica imaju pare,da li su zaradili na prevaru ili su stvarno skontali sisteme to ne znamo ni ti ni ja,ali vjerujem da su ljudi skontali foru i sisteme i da zaradjuju od toga…i da zavrsim ovo u vezi sistema,ja nigdje nisam rekao da je nixin sistem taj sto je na jutubu,to si ti ubijedjen da je taj sistem kao njegov identican,a mozda je covjek uzeo taj sistem sa yt i prepakovao da ima vecu sansu da dobije,a ovamo si ti ubijedjen da znas svaki njegov sistem i sve.nadam se da ti je sad nesto jasnije…ali tesko,tebi cim se nixa ti odma spominjes kako vara u svemu i dok to pricas dozivljavas orgazam.

Kao što rekoh navodiš ljubomoru kao razlog, jer msš da je netko ljubomoran na tebe…hahaha dzabe su ti pare rodjeni kad sam hodas gradom…i još se hvališ sa 7000€…hahaha…pa kakve su to pare…to su pare koje si ti vidio sad i koje ćeš vidit opet vjerovatno kad se sjetis neke fore da se izvaljaju ljudi
Nisam ja rekao da sam dobar u dusi i da mi pare nisu bitne, već da ne kupujem stvari kojima je marža +100% pa na dalje…ako tvoj mozgić uopće zna sto je marža.
Preko medzika nisam nista kupovao niti su me te stranice ikad zanimale, al eo po tvom komentaru vidim da ti je drago kad se tako zavaljaju ljudi…i znam da si ti iza profila…

JA TEBI OPET PONAVLJAM…SISTEMI SU TI OBJAŠENJENI NA FORUMU,…nmžeš ti potvrditi jesu li to njegovi sistemi ili ne, osim ako nisi on ili ako nisi kupio…ti dobro znaš da su sistemi tu već objašnjeni ali pokušavaš to zamaskirati…ali eo dat ću si ja truda kroz par dana pa ću detaljno objasniti TradeEz I ( igra se na dva načina), TradeEz II nije vrijedan spomena, glupost na gol gol i točan rez… i TradeEz Prime…

Evo opet nebuloznosti: “I kontradiktoran si jer prvo kazes ne moze se zaraditi preko statistike ne moze preko ovoga ne moze preko onoga a ovamo i nixa i psihof i veb zaradjuju” …Pa ti reče da Psihof i Webb zarađuju od tutorijala, kakve sad statistike…zaraditi preko statistike?! Jel ti sebe uopće čuješ? Jel pratiš šta pišeš ili si toliko nervozan pa ni ono malo riječi što si uspio povezati sad si pogubio…?
ZARADA PREKO STATISTIKE objasni mi kakva je to zarada?

Da si pogledao cijeli intervju od Psyha znao bi da covjek govori kako on osobno nikad ne gleda statistiku, već prati stanje na terenu…ali nisi pogledao zato ne lupaj budalastine…
Kazes mi lik se pojavio da bi uzeo pare od tutorijala, a doso covjek obučen ko svi normalni, pa jel se tako reklama prodaje…ili ovako kako ti radis malo lambo malo peki pa onda sve posolimo sa pricom kako je od TradeEz-a i eto zarade…

Eo gle opet tvoj komentar: “MOZDA ne postoji nacin da uzmu pare”…Prvo to napišeš

A onda ovo: “ali vjerujem da su ljudi skontali foru i sisteme i da zaradjuju od toga”…To ti je to što ti govorim…NE ZNAŠ ŠTA PIŠEŠ…jer si sad već očigledno u panici…da su te ljudi izvalili, kao što i jesu…

Sam znaš da instagram ne podržava igre na sreću, pričekaj da se nakupi ljudi pa krenu udarat report i ode profil…toga je tebe strah i zato si ovdje da pokušaš to ajmo reć “zaustaviti”…

Ja sam samo u jednom komentaru i to predhodnom napisao kako je nixa izvaljao ljude, a ti mi prebacujes neke nebuloze koje nisam uopce izgovorio…

I našem cigi si postao providan, uživaj uz pozdrave: Koju poruku šalješ zagorjelom Nixi? - YouTube

Ti i dalje mislis da sam ja Nixa i kako hocu nesto da sprijecim,koja si ti budala druze,tebi nema pomoci hahahaha…ali ajde vidjecemo tvoju predikciju,lik ima da zaradjuje jos 5 godina najmanje od ovoga a ti ces i dalje da kmecis i da govoris da li vara ili ne vara ljude hahahahaha,zato se samo tjesi hahahah

Ako meni nema pomoći, pitam se koja je pomoć potrebna tebi koji se prepires sa covjekom kojem nema pomoći…hahah…

Aha narednih do kraja života, ćeš uzimat pare od toga…tješi se…jer vlasnici marketa su glupi pa su tebi dozvolili sa “tvojim” revolucionarnim sistemima prednost nad ostalim igračima…pa će tako dopustiti da svi na kraju lijepo budu pobjednici…a sam sistem burzi jest da kad ti dobijas neki igrač gubi i obrnuto…

Pogotovo sto ti moras ici preko OrbitXa koji je copy/paste odnosno samo kopirani Betfair…znaci sve podatke tj cijelu bazu vuče od Betfair-a, a to znači da ja koji sam na betfairu imam prvi uvid u kvote, pa par sekundi poslje stizu i na OrbitX…oni koji imaju BetAngel ili GeekToys jedan od programa za profesionalno trejdanje nažalost po sve nas dobijaju kvote u realnom vremenu odnosno 200ms zakašenjena od kad netko postavi tu kvotu. Ponavljam, prekratko si na burzama da meni soliš pamet o mogućnostima zarade…

Trade-am večeras Milan - Liverpool pa posjeti profil da vidiš kako tata zarađuje dnevnice…i kako ćeš doć kod tate kupovati kad te ljudi izvale do kraja…ljubim ti noge bangave…:slight_smile:

PS: Nisi mi objasnio kakva je to ZARADA PREKO STATISTIKE? Sta pogledam statistiku dva kluba kako su igrali u prijašnjim utakmicama i na temelju toga odlučim ili kako? Ovo je za mene revolucionaran način igre, jer se prvi put susrećem s tim…pa eto ako bi nam mogao objasniti kako to funkcionira…

Ti druze nemas ljeba da jedes,cim se ti bakces sa ovim ciganom i nesto prijetite i visite u nekoj birtiji,nema od tebe nista,samo ne znam koga lazes hahahha…ovo da ce svi zaradjivati,nece druze nikada svi zaradjivati,evo ti ne zaradjujes,jer umjesto da skontas neki sistem ti ovdje nesto ljubomorises…i nemoguce je stalno zaradjivati,to valjda znas,tako da se nikada nece desiti da su svi pobjednici.

“Nemas ljeba da jedes”…haha…rečenicu od 4 riječi ne znaš složiti kako Bog zapovjeda…

Cigan? Prijetmo? Msm daj malo kulture…znam da si neškolovan, pa ne razlikuješ kad te netko sprda ili ti prijeti…nisi ti za prijetnje…tebe rijesavamo sprejem za komarce… eto imaš pare od TradeEz-a pa daj se malo doškoluj/nadogradi…a ne samo silikone hahahahah…

Dal ja zarađujem ili ne ti možeš samo nagađati i tješiti se kako ja ne zarađujem…haha… a ja ZNAM da ti zarađuješ od pretplate a ne od sistema…

Opet ti: “…i nemoguce je stalno zaradjivati,to valjda znas”…ne…nego TI ne možeš stalno zarađivati jer ne znaš…zarađivati je dugotrajan proces i obračuna se na kraju svake godine ili na neki još duži period, a ne na kraju dana kao ti…ovaj zaradio za dva dana toliko ovaj ovoliko…nije bitno…to je short-term…mene zanima koliko je netko zaradio na kraju godine…tj. long-term…nema takvih puno…a pogotovo ne kod nixe…

Rekao sam ti, dodji včrs na profil trejdam Milan - Liverpool i tata će te naučiti kako se polako i pametno novčići zgrću…na mom profilu ima preko 200 videa sa MOJIM TRADE-ovima, ne tuđim, jer ja ne nagovaram ljude da kupuju od mene samo da bih im uzeo pare, upozoravam ljude na opasnosti, jer imam obraz i nisam kao ti da si dopustim da obrazom đonove diram zbog 100€…
85 utakmica za redom mi je serija…vjerovao ti meni ili ne tvoje mišljenje je meni ionako nebitno…85 utakmica za redom…sve potkrepljeno dokazima…to su gotovo puna 3 mjeseca svaki dan po 1 trade…i kazes ti meni nemoguće je stalno zarađivati…JEST KAD NE ZNAS…hahahaha…

Nemam vise sta sa tobom da se raspravljam,kad nemas argumenta onda se hvatas za nekulturu i za neke gluposti…i dosadilo mi je vise da ti pisem da ja nisam nixa,nisam cak iz iste drzave,a ovo da se moze stalno zaradjivati,ne moze…moras nekada pasti i nekada dobiti,tako je market nastimovan inace bi svi pare imali i sajt bi se ugasio…i mogu da se kladim da ne zaradjujes cim visis ovdje cijeli dan,to mozes raditi iz hobija i ponekad da zaradis ali da zivis od toga,to ti ne umijes.

Nemaš se ti šta samnom raspravljati jer si argumentirano pobijen u svakoj rečenici

KAKVA JE TO ZARADA PREKO STATISTIKE?!! NISI NAM TO OBJASNIO!

Vidiš koliko lupetaš gluposti opet i opet: “tako je market nastimovan inace bi svi pare imali i sajt bi se ugasio”…
PA MARKET ŽIVI OD PROVIZIJE POBJEDNIKA…NIJE TO KLADIONICA…

Ugl. nek je tebi sa srećom živit ćeš lagodan život sa zaradom od “njegovih” revolucionarnih sistema i moći ćeš se smijati nama jadnicima koji to ne znamo…ŽIVIO TI MENI RODJENI…

Druze market zivi od provizija ali je nemoguce da svi stalno dobijaju onda bi sajt pao,oni zele da ti sto vise puta dobijes ali ne zele da stalno dobijas i da svi stalno imaju profit,oni nisu budale,to dvoje moras da razgranicis…a ovo za statistiku ja nikad nisam rekao da se zaradjuje preko statistike nego sam rekao da vjerovatno prate utakmicu i na rezultatima vide stats(na to sam mislio kad sam rekao statistiku i gledaju lige gdje ima npr vise golova) i kako utakmica funkcionise i imaju njuh kada uci u market i na koje kvote uci,vjerovatno znaju koji “tip” utakmica funkcionise za njihove sisteme i tako u vecini slucajeva (long term) zaradjuju…tako da prvo procitaj dobro sta sam pisao jer je sve vrlo jednostavno umjesto sto skaces odmah da se ubjedjujes sa mnom.