TradeEZ zarada, trejdovanje parovima bez kladionice

ali ja ljudi moji opet vjerujem da on stvarno zaradjuje od trejdovanja i da on zna trejdovat,pa sad da li on koristi neki drugi sistem a losije sisteme prodaje ljudima ili on te iste sisteme igra ali na drugaciji nacin,ko ce ga znati

Dinamika mozes li da mi se javis na email,u vezi nixinog sistema?

vilic654@gmail.com

Poštovami Keisuke ja sam iz RH kao i vi i zelim krenuti sa rebbelovim surebetom, molim vas ako mozete mi se javiti pa da mi kazete malo vise informacija. Lp.

Ma džaba svi sistemi svijeta, kad konačnu odluku donosi igrac. Ako igrač nema pojma šta radi, džaba sve. Sad će 12ta godina otkako sam na Betfairu i vjerujte mi sve sam vidio. Ovo što nixa prodaje su sistemi koji zapravo rade, ALI NE KOD 90% IGRAČA. Kakvo trejdanje 10ak utakmica dnevno, to ni računalo ne može ispratiti. Utakmicu trejdaš paralelno dok gledaš, nikakve statistike i razne gluposti ne pomažu kad utakmica jednom počne, eno Watford razbio Man. Utd. koja statitstika je to mogla predvidjeti? Sjedneš fino gledaš utakmicu i doneseš zaključak na temelju viđenog. Ja trenutno igram po jednom modelu koji donosi profit i na short-term i na long-term. Postoje određena pravila, ali opet sve je stvar onoga što se događa trenutno na terenu. Za sistem je potrebna banka od 500-1000€, a cijela priča je u tome da kvote 1.01-1.15 pretvaramo u 2.0 više/manje, također držeći se nekih pravila iz zakona vjerojatnosti. Ugl. nije mi u cilju sad tu nagovarati nekoga na nešto, svatko nek pronađe način za sebe koji mu najbolje odgovara.

Copyright © 2021 WM Forum - AboutContact