Nixa Zizu TradeEZ zarada - prilika ili prevara?

Eto probaj pa javi kako si prošao :smiley: ja sam svoje iskustvo javio…ako hoćete chat da vidite nije problem, pokazaću vam u dm…ne nasjedajte uglavnom…lubina je to…al vjerujem da ima Boga

Hvala svakako sto si podelio to sa nama,istrazujem i dalje pa javljam ako nesto skontam :smiley:

Pa postavi ovdje…Svakako te prevario, postavi da i drugi znaju

Ja sam kupio sistem prije 2 mjeseca, meni je par sati nakon uplate dao link za ulaz na sajt. Imam samo prvi sistem nemam prime. Ako imate pitanja u vezi sistema pitajte

I jel nije scam?Jel se isplati,jel si u plusu i koliko?moze neki skrin šot nesto?

tako je bilo i s onim trenigom… a eto vidis gluposti, toliko ga ljudi zna, i toliko mzoe zaradit nego scamuje… a svaki scam je sve manji jer manje ljudi nasjeta

1 Like

E pa ovako ja sam platio sistem i dobio sam sistem, dakle tako ako posmatras nije skem. Eh drugi dio gdje nixa kaze da taj sistem nije klađenje vec trejdovanje to je u principu ista stvar. Ja sam ocekivao nesto slicno arbitraznom kladjenju gdje neovisno od ishoda dobijas, to ovde nije slucaj vec se svodi na to da poklopis one najvjerovatnije ishode. Ja sam nakon mjesec bio u minusu oko 150 eura i tu sam izasao, s tim da sam u jednom momentu bio na plus 200 eura. Eh sto se tice nixe na svaki mail i svako pitanje je odgovorio zbog toga mislim da je iskren i da zaista se mogu uzet pare, ali sam primijetio na ig obicno objavljuje ljude koji su tek poceli pa ostvare neki profit i jave mu se rijetkost su oni sto mjesec i vise profit ostvaruju, takodje sam primijetio da brise komentare na yt zbog svega toga sam i prestao sa trejdovanjem. Ugl ja nisam ostvario dugorocan profit to je moje iskustvo.

Ako pokriva “vecinu” ishoda, na istom mjestu onda je to dugorocno minus siguran

Dakle pratio si njegove instrukcije od pocetka do kraja i na kraju si zavrsio u minusu?I jel vam on samo posalje taj njegovi sistem ili salje sta tacno i koju tacno utakmicu trejdovati?Hvala ti svakako sto si voljan da podelis ovo sa nama

Od njega dobijes samo sistem, tipove ne dobijas vec je u sistemu objasnjeno kakve tekme se igraju, to je za prvi sistem, a za prime ima vljd viber grupa. Ja sam sve po uputama iz sistema radio, usao sa 250€ popeo se za vikend na 400 i narednih 20tak dana rastao i padao dok nisam na 50€ pao, tu sam se povukao. E sad mozda sam losu srecu imao ali dobitak ocigledno nije garantovan. Trenutno sam u dilemi da uplatim prime cisto da vidim tu viber grupu i kako ostalima ide.

A kako se kladi? Koji je nacin mozes li nam objasniti, ne moze te provaliti ko si jer je vise ljudi nasjelo na njegove sisteme, ukratko samo reci kako se kladio da prokomentarisemo ovdje

Gledao sam malo ovo ali ne razumijem engleski potpuno, mozes li nam reci kako se ovaj kladi u videu, koje tipove igra u isto vrijeme, ukratko ako moze molim te

Igras samo drugo poluvrijeme, dakle live se igra. Npr rez je 0:0 ti odigras da nece biti nerijeseno na kraju i odigras tacan rez da ce biti 1:1 i sad gubis jedino ako ne bude golova nikako ili ako zavrsi 2:2 3:3 itd.

znaci igra se tip 12 i konacan rezultat 1:1, to sve ako je poluvrijeme 0:0, a koje utakmice igramo

E tu ti dolazi kladionicarski dio, gdje ti na osnovu statistike biras tekmu gdje se ocekuje da bude golova ili lige gdje se daje puno golova itd. I tu dolazimo do toga iz mog iskustva da taj sistem ne znaci sigurnu zaradu, nixa kaze od 5 ili 6 tekmi se jedna fula i to jeste ta statistika u 80% tekmi u drugom poluvremenu pada bar jedan pogodak ali ti se vrlo lako moze desit da 4 ili 5 zaredom izgubis i kad tome dodas progresivni sistem ulaganja nakon 5 promasenih si preko 200€ u minusu sto se meni i desilo. E sad za prime kaze da je jos veci procenat prolaznosti oko 80-90%, ali ja ne zelim doplatit za prime.

Jel nakon loss-a ulazes vise drugi put?

Jeste, povecas ulog da ti dobitak pokrije ono sto si izgubio, međutim, to se jako brzo moze nagomilati

Sta ovaj kenja zar nixa ne igra na trenutan rezultat ako je 1:0 on igra 1:0 i onda se povecava i povecava profit i posle samo skida.

hahahahaha @anja1 evo opet onaj isti sistem u praksi samo malo ljepse postavljen umjesto crveno-crno

Znaci ljudi igraju 12 i da ce biti 1-1 da bi pokrili 90% mogucnosti… i gle cuda, dobiju 9/10 a deseti padnu i izgube vise nego sto su dobili… i onda martingale sve dok ne izgubis citavu banku

Moram se ubaciti u ovu diskusiju.
Kljucna stvar kod ovog sistema je da biras dobre utakmice, gde ima dosta golova. Ali zapamtite da ne postoji sistem na ovom svetu koji ce pokriti sve ishode meca i da vi budete u plusu, tu ne racunam arbitrazno kladjenje.

Pored ovog sto je becbac objasnio napisacu sta sam ja skontao iz nixinih objava i fejk klipova na youtube-u, pa nek me on ispravi ako nesto gresim posto je video one klipove.

  1. Naci lige gde se postize dosta golova( nemacka, holandija, . . .)
  2. Izabrati utakmicu takvu da je na domacina kvota 2.4,a na gosta oko 3,4(odprilike)
  3. Na 1:0 na poluvremenu se odigra AH1( nema cashout opcije kad se igra AH)
  4. Ovde se dolazi do problema u kom trenutku treba braniti 1:0 rezultat i 1:1. Kako ih braniti.
    1:1 odigramo LAY 1, i correct score 1:0. Ali ako se odigraju oba u isto vreme nema sanse da budete u plusu. Najbolje resenje je da na AH se uplati kao na zbir LAY1 i correct score 1:0 i tada u nagorem slucaju gubite pola od ukupne uplate.
    Tako da ako branite oba ne mozete biti u plusu, mora se izabrati ili ces braniti 1:0 ili LAY1.

Glavno pitanje koje stoji u tim klipovima je u kom minutu sta odigrati i kada odradtiti cashout.

Nek me neko dopuni ko je video klipove sta i kako ili ako negde nesto gresim.

Ovo je moje misljenje sta on igra sto se tice osnovnog sistema. Sto se tice prime ne znam nista o tome.

Ali naravno on ce uvek na story-ju postaviti gde se vidi profit pri cashout-u , a tamo gde je u minusu u tom trenutku naravno ne prikazuje.