Nixa Zizu TradeEZ zarada - prilika ili prevara?

Ja upravo testiram ovaj sistem na betfairu i za sad izgleda dobro:

€228 profita u 2 sata koliko igram…

[email protected] mi je mail… Ako mozes posalji brate bas bi mi znacilo puno :blush:

necu nikome slati nixin sistem, to je njegovo vlasnistvo i 120 eura nije nista koliko se moze zaraditi. Imate ovdije jako slican sistem otkriven

ne, da prvi bet ima value ne bi se morao ogradjivati drugim da bi bio u profitu dugorocno

ako zelis da se dogovorimo da kupimo prime od nixe po pola.

Da si prosao kroz postove shvatio bi vec o kojem se sistemu radi, a i na kraju zasto bih ti netko poslao, ako nemas 100 ili koliko vec eura trazi za sistem ne znam s cime ces se kladiti.

Eto upravo sam isprobao to sto sam rekao i pogledao koji bi profiti bili, znaci moguce je, ali je uvijek moze zavrsiti bez golova ili 3:2 i onda sve pada u vodu.

Nego posto sam opet dobio volju za kladjenjem otvorio racune na zenino ime i ponovno kupio subscription na rebelu i krenuo vec lagano s arbitrazom :smiley:

Krenut ovaj tjedan s 1k uloga dnevno, drugi 2k, treci 3k i tako dalje dok me ne limitiraju :smiley:

A okej, a ovaj sistem sto si poslao link se igra dok je na poluvremenu 0:0, zasto si ti igrao kad je bilo 1:0? I koje si tacne rezultate pokrivao

Heh ovo je ono sto sam rekao, da je pretezno value na under, a ne na over kojeg svi igraju i tako spustaju kvotu :smiley:

Na kosarci ima cesto i overa koji su value, tamo se valjda puno manje igra na over nego na nogometu i hokeju.

@keisuke bas javi nakon koliko su te limitirali.

Vec sam gledao ceo klip i shvatio sam ceo sistem ali ipak sam hteo da cujem iz njegovih reci

Ja sam uzeo mjesec dana sure bettinga posto mi se ne da “zezat” s value bettingom, a i mislim da ce mi limitirat racune unutar mjesec dana, ali eto cisto da se zabavim :smiley:

Ma samo 120 evra za sistem koj vec 80% znam, gde je jos minimum 200 za trejdovanje… Nije to sve bas tako kao samo 100 eura haha

Ah da sad sam vidio drugi screen da je u pitanju sure betting. Inace kod value bettinga na nogometu i hokeju 99% value beta budu na under.

@becbac radi se o ovom sistemu na videu, to vam je taj nixin sistem ili TradeEZ sistem i ja ga testiram na betfairu upravo. Nema potrebe kupovati nikakve sisteme.

Iskreno ostavi s kladjenja jer ces izgubiti i tih 200 eura :wink:
Glupo mi je da ljudi vjeruju da ce s 200 eura doci do brdo para, mozda ako si rodjen pod sretnom zvijezdom i poklopi se 1000 stvari sto je nemoguce, ali eto ako mislis da mozes sretno.

Ma da registrirao se s zeninim podacima na nekoliko betting stranica svugdje napravio isti depozit stavio rebel software na rdp, kladionice na tabletu u bookmarkse i planiram udrit 2-4 tekme dnevno, ovisi koliko vremena uhvatim = 40 eura dnevno profita za par minuta posla sto nije lose, sljedeci tjedan sve poduplat i tako dok ide :smiley:

1 Like

Pa recimo sa 200 na sitno dok se ne dodje do 1000. Ako sistem lepo radi onda treba samo da imam srece na pocetku dok se banka ne nagomila, zar ne?

A i sure bet sam odavno presao… Tesko je to igrati na ozbiljnom nivou jer svi za to znaju! Ubrzo ce ti blokirati sve…

Evo ovo sto keisuke radi je jedan od najrealnijih nacina da se uzme siguran cash dok te ne limitariju… drugi bet je surebet od skoro skoro 10%. Znaci na ono sto je ulozio dok se event zavrsi dobice nazad skoro 10% profita

@keisuke koja je vo druga kladionica?

Druze svi znaju za surebet skoro, ovo je post vezan za nixu i ne znam sto se skrece sa teme konstantno

Taj sistem nije 100% i znaci da ces imati izgubljene utakmice, i sad stavi na papir da recimo izgubis 3 utakmice zaredom, na 4 utakmici kolika oklada treba biti da pokrije sve izgubljeno bez da donese ijedan profit.
Ono sto zelim reci je da s 200 eura oklade trebaju biti veoma male i proci ce vjecnost da dodjes do 1000 eura, mislim tvoja lova radi sto hoces, uglavnom sretno :wink:

I ja i bio limitiran, ali svejedno zavrsio u plusu, ako me pamcenje sluzi bilo je i dana di sam imao 300 eura dnevno profita bez ikakvog rizika, kada bih pametnije igrao (tj. kad bi mi to bio osnovni nacin zarade) vjeruj mi ne bih bio blokiran, sve zavisi koliko si pametan i koliko pametno i gdje igras.

10bet .com

Da li moze depozit da se prebaci preko Skrilla posto me tamo pita da li cu da ih koristim za gembling sajtove?
Ako moze pojasnjenje oko azijskog hendikepa