Nixa Zizu TradeEZ zarada - prilika ili prevara?

Ako te pitaju hoces koristit za gembling sajtove onda samo kazes DA. Ali Mastercard nece raditi - moras s VISA depositati na Skrill…

Uzmi u obzir da imas i bonus na betu… jos ako se registrujes preko nekog pa i on dobije pare… Znaci dobijes na tih 500e deponovanih jos 100e bonusa… a uso si preko ref linka necijeg. Dobijes pare i iskoristis bonus- odlicno za tebe… a izgubis tih 600e (dobijes na drugoj kladionici) onaj ciji si ref dobije 133e kroz komisije hehehe

A sta je ovdje ulozio si 1015e a moze se dogoditi da dobijes 1013e? Ili nisam skonto…

sta god da se desi na prvoj ima 7e profita na drugoj blizu 40e

2 Likeova

Dvije razlicite tekme ishod nebitan jer svakako dobivam, zato se i zovu sure bet jer je 100% siguran dobitak.
Prije sam igrao sure bet i value bet ko i steelmaiden profesionalno i nakupilo se finog profita prije nego su mi kladionice pocele limitirati racune, ovo je vise iz zabave posto sam opet dobio zelju :smile:

Edit:
samo ako zelis normalan profit kreni barem s 1k uloga posto manje oklade nemaju smisla, mislim barem meni, i ovo je ko investicija posto ce ti za par oklada dnevno trebati svega par minuta

1 Like

i iskoristi bonus… kao i neki deal oko aff i imaces efektivno dosta vecu banku od tvog novca s kojim pocinjes

Iskreno odbio sam sve bonuse, ne da mi se zamarat s njihovim pravilima, a i ne igra mi tako veliku ulogu. Do sutra ujutro cu biti oko 50-60 eura u profitu s samo 1000 eura, to znaci sljedeci tjedan kada poduplam na 2000 bit ce zanimljiv profit, inace u planu imam odigrat tekme ujutro uz kavicu te navecer prije spavanja.

Za one koje interesira eto jedan free tip za nocas, s 500 eura uloga 22-25 eura profita 100% :slight_smile:
Ako ce nekog interesirat mogu podijelit svoje oklade unaprijed tu pa ako netko uspije ulovit.

3

Mene zanima kako nadjes te parove. Imas li neki program pa pise arb. 4% i podijeli parove ako nije prroblem. U premier kladionici manje kvota 1.35 a vise 2.90. Zastitili se max

Koristim rebelbetting :wink:

btw. u ovom slucaju jedna oklada je u 10bet kladionici druga u bet365, tako da s ovim softwareom domace kladionice otpadaju i trebas imati dosta racuna otvorenih, te pozeljno depozit na vecini njih tako da mozes brzo reagirati

EDIT:
Evo 6 tipova za nocas ako netko hoce ispratiti, profit je na svakom 4-5% igra se u dvije kladionice 10bet i bet365 kao sto mozete vidjeti na slikama
Za one koji ne razumiju pod brojem 1. oklada koja se treba vrsiti na odredjenoj kladionici, u ovom slucaju 10bet je svugdje broj 1 i kladi se na over (to oznacava slovo O) odnosno U za under, logicno

1 2 3 4 5 6

Skup rebel betting… ako uzimas mejsecno izadje 130e… e sad, ako kladionie ne bi pravile problem lagano bi se to isplatilo

Isplati se i kladionice rade probleme, mislim nije nista ilegalno, ali ne vole taj tip igraca :smiley:
Eto ja sam poceo s svjezim racunima verificiranim i na svakom su oklade izmedju 100-400 eura, eh sad zanima me koliko ce trajati racuni prije kojekakvih limitacija, postoje ogromne sanse da prodjem ispod radara, ali eto vidjet cemo. Nisam to dugo radio, ali opet dobio volju :smiley:

jesi iz bosne? Kad ti traze bank statement sa adresom i imenom, sta im saljes

Nisam sa nasih prostora, odnosno rodom sam iz RH, ali zivim u inozemstvu dug niz godina :rofl:
A sto se tice podataka slao sam od zene sve podatke, vecinom vozacka dozvola, racun za struju te slika njezine kartice s koje se vrsi uplata. Posto sam danas sve te racune otvorio ocekujem da me pita za statement odnosno izvod iz banke, to nije problem posto ga skinem s stranice od njezine banke.

Kako prodje sinoc,koliko si u plusu?

i gdje mogu skinuti rebelbetting jel moze trial ili moram naci krekovani

ima ovdje jos jedan problem, stavis na kladaru 500 eura i npr. uvijek ti oklade prolaze na jednoj kladionici, onda moras isplacivati sa te pa uplatiti u drugu,stalno prebacivanje novca

Pa nije ovo ako imas samo 500 eura bugdjeta. Da li si realan jbt cuj prebacivati na drugu hahahah

Ako ti je 500 e budjet onda igraj sa ulogom do 500 e na obje kombinacine bice ti manji profit.

1 Like

Procitao sam skoro sve poruke, nisam uopste znao za taj rebelbeting i te sure betove sto su keisuke i steelmaiden radili/rade, cini se bas zanimljivo jer je dobitak 100% siguran haha, inace nisam uopšte kockar ali na taj fazon ne bi bilo lose onda ni biti kockar (ako to mozemo nazvati kockanjem). Medjutim primjetio sam da su @keisuke i @steelmaiden bili limitirani zbog velikog profita, ako bi mogli malo da pojasnite kako ta limitacija funkcionise, jel ne mozes uopste na tim sajtovima vise igrati ili ti ogranice ulog ili sta vec? Sto se tice nixe skuzio sam gore na koji fazon ide njegov sistem, nije lose ali je na kraju najvise para zaradio zbog ljudi koji su kupovali tradeEZ sistem, mislim svaka cast ima smisla za biznis, ja to postujem. Zanimljiv mi je ovaj forum, dosta pametnih ljudi. Za kraj zanima me da li je neko od vas probao naci neke sisteme na trejdovanju dionicama i kriptovalutama jer sada je onako to u fazonu a @keisuke i @steelmaiden mi lice kao da bi mogli tu dosta para da uzmu s obzirom na proslost. Hvala na informacijama, i hvala unapred na odgovorima. Pozdrav

Ja na svakoj kladionici imam po 500 eura za kockanje i po potrebi dodam novaca ako treba, a profit isplatim van na kraju tjedna, u sure i value bet se ulazi s vecom bankom…
Profit sinoc je bio oko 70 eura

Vecinom manje kladionice ti limitiraju oklade, odnosno ako se stalno kladis na hokej i dobivas ogranice ti, odnosno zabrane, ako vide da nastavljas limitiraju ti maksimalni ulog, a ako te se zele odmah rijesiti baniraju te, dosta ljudi misli da je to ilegalno, ali nije, a kladionice ne vole gubiti novce tako da se na taj nacin rjesavaju problema

Ja sam nešto pretraživao iskustva sa Orbit kao klona betfaira koji sam nekada često koristio onako kao hobi, ne posao, pa naišao na ovu temu.

Slučajno sam poslom vezan za kladionice i online kladioničare i lično znam betfair milionere iz Srbije, sarađivali smo više od 10 godina… Možete verovati ili ne, nebitno, hteo sam samo da podelim jedini način koji na duge staze radi.
I da potvrdim da je ovo što onaj iskompleksirani prodaje glposti verovatno, to sve i sami možete naći na yotube, gomila tih betfair ‘strategija’ koje su opet u suštini kockanje, možda dođe niz možda ne itd.

Ono što radi je račnanje realnih kvota kod live trejdovanja. Kako da objasnim, ako uzmemo da se godišnje rodi približno 50/50% muške ženske dece, znači realna kvota na to da li će biti muško ili žensko je 2.

Sve preko toga ako uzimate na duže staze že doneti profit, ako neko ponudi 2,5, možda će deset puta za redom ili 100 puta biti jedan pol, ali ako stalno uplaćujete na 2,5 nema dileme da ćete na kraju godine biti u profitu, to je jasno svima nadam se.

Na betfairu postoji market za mnogo toga i dosta puta ljudi greše, tj nemoguće je znati koja je realna kvota na final score 3:2 ako je u 53. minutu 1:1, na primer. Da li je 12, ili 22, neko može da ručno ponudi, deluje mu svejedno, ali na hiljade i hiljade utakmica sve dođe na svoje.

Naravno ne znači da se čeka kraj, nego se istrguje uglavnom, to ko je koristio betfair zna kako radi, ali poenta je da je tamo sada borba sofvera, ko ima bolju statistiku i bolje računa realnke kvote. Ko napamet nešto klikće može neko vreme da bude u profitu ali na kraju gubi, nema tu mnogo da se razmišlja.

Npr postoje baze (imam i ja jednu, pokušavali smo da kopiramo…) sa svim ikada odigranim utakmicama, svaki minut koji je rezultat bio… pa se iz toga računa koje su šanse da se nešto desi ako je situacija u tom i tom minutu takva… Ali za to treba biti genije i razviti softver koji radi kako treba itd.

3 Likeova