Trampaj.net

S obzirom na veliki broj profesionalaca na ovom forumu molio bi iskreno mišljenje o
http://www.trampaj.net

Što bi ste vi kao profesionalci promjenili, što dodali…?

Sve kritike i komentari su dobrodošli !

sve mi izgleda malo zbijeno… malo zraka daj…

pa početnoj mi kaže windows media plugin not installed… i sad ja ga neću instalirat i kako da sad vidim šta bi tu trebalo bili… moraš mislit unaprijed o tim stvarima… i sredit fallback akcije…

druga stvar je na stranici pogledaj trampe… na hover promjeniš pozadinu u sivu, ali ti ostane sivi tekst i crveni link koji se baš ne razaznaju dobro prilikom toga… ili promjeni boju hover-a ili na taj hover dodaj da se boja teksta promjeni. U to kad je već cijeli red kao hover, onda bi bilo dobro da je i cijeli red link, a ne da se mora tražit gdje da se klikne…

treće… pošalji e-mail… odabrao sam nasumično jedan odglas, kliknio na pošalji e-mail i bez upisivanja podataka, kliknuo na send… nema niti upozorenja polja nisu popunjena niti info o nekoj grešci… to bi svakako morao srediti…

eto to ti je onak nabrzinu… :wink:

Hvala na komentaru, ponešto smo i ispravili… :wink:

evo imamo novi video pa vlastite produkcije, pa ko voli nek pogleda

http://trampaj.net/index.php/component/content/article/39-novosti/101-teroristi

Dobar snimak :slight_smile:

moguče se inače piše sa ć + još neke gramatičke greške + ovaj video za “reklamu” = sretno… :wink:

Pozdrav,

Prvo je potrebno izvršiti redizajn stranice. Ko god govorio, dizajn (izgled stranice) nije bitan, nije u pravu, osim u nekim slučajevima u kojima je potreban jednostavan dizajn, što nije slučaj tvojoj stranici.

Probaj izvršiti redizajn i imat ćeš 30-40% više posjeta na stranici. Na “redesign” mislim urediti čitavu stranicu, pogotovo glavnu stranicu.

Najpotrebnije je da napraviš korisnicima “ugođaj” što lakše da nađu ono što traže. Trebaš napraviti da je sve na jednom mjestu , bez puno linkova, što jednostavnije.

Ako ti treba kakva pomoć , ja sam uvijek tu.

Sve najbolje.