Transfer korisnika sa SMF-a na Joomlu

S obzirom da nisam našao prikladno mjesto, stavit ću u Struku, pa ako moderator misli da ovo ide negdje drugdje neka prebaci.

Znači vrlo jednostavno pitanje, imam SMF forum s X tisuća članova, htio bih te članove exportat i importat ih u Joomla (2.5). Pitanje glasi - kako to najjednostavnije napraviti?

Pokušavao sam nešto sam ali mi baš i ne ide.

Hvala unaprijed.

SQL scripta, sam je moraš sam napisat.

Prvo preko konvertora koji mozes naci na smf sajtu prebacis smf u phpbb2, zatim preko konvertora koji mozes naci na joomla sajtu konvertujes phpbb2 u joomla 2.5.

Ali moj savet ti je ako ne znas dobro mysql da se ne igras sa ovim, mozes izgubiti dosta podataka, ili moze doci do neke greske koju neces moci vise da ispravis.

1 Like

Zato postoji Backup, ako se zezne da se vrati na ćinjenično stanje. Ja ih uvjek imam bar 3 zlu netrebalo. Nekiput me je to spasilo.

1 Like

Hah, mislio sam da postoji nešto jednostavno, jer mi tako djeluje. A ništa, budem probao tako konvertirat uz obavezni backup, pa ćemo vidjet šta će bit. Hvala svakako!

Najjednostavniji nacin http://www.jfusion.org :slight_smile:

vjerovatno ce ti svaki korisnik morat otic na forgot password prije neg sto se uloguje na joomlu