Travel tema za WP sajt/blog

Pozdrav ekipo, pitam vas iskusne i koji ste u ovoj nisi, koju temu bi ste preporucili za “travel” sajt/blog, po mogucnosti da bude free tema, a naravno moze i non-free tema… Hvala vam!

ja ti toplo preporucujem tagdiv newspepper za sve porjekte, ja ga cak koristim i na blogovima.

Po meni je to katastrofa tema pokajao sam se sto sam je paltio 50-60e ne znam ni koliko tacno kupio sam je prije pola god.
Stim da trebaju da se instaliraju 4 njihova plugina pa to uspori sajt i jos X problema na koje sam naisao, katastrofa.

ne znam, meni radi stvarno super, bila je onako puno updejta u posljednje vrijeme, ali pregledne su teme, (do duse koristim na svim sajtovima samo jednu) lake za koristenje, umetanje reklama itd. Da, imam brzih tema ali volim da se cackam oko dizajna a one mi to ne dopustaju :smiley: mozda sam naviko na ove.

tagdiv newspepper nekako mi previse klasicna tema.
meni se dopada Boombox tj. https://boombox.px-lab.com/# , ja sam prije 1 godinu kupio ovu temu od jednog clana ovog foruma, mislim da mi je prodao oko 5$, samo me zanima da li ce biti problem za Adsense ako instaliram ovu temu…

1 Like