Traze se backendasi i backendasice

Molim te daj mi reci što na tom kalkulatoru znači “Kinderfreibetrag” i koju opciju odabrati (2 djece, jedno 3, drugo 10 godina)?

Porezna olaksica na djecu, u slucaju dvoje djece i da su prijavljena preko tebe onda odaberes 2

2 Likeova

3k € netto u DE bi bio ekvivalent kojoj placi u HR/BiH/SRB? 1-2k€?

Hvala. Bilo mi čudno jer imaju increment po 0.5, pa mi nije bilo jasno kako možeš odabrati 1.5 primjerice, pa mi nije imalo smisla da možeš prijaviti 1.5 djeteta… :smiley:

1.5 dijete ti je ako je prvo djete duplo starije od drugog djeteta :rofl::rofl::rofl:

Mozes i to, ali meni je sve to komplicirano pa je su oboje na meni. Sve ovisi o tome kakva su primanja bracnih supruznika, nekad se isplati imati i 0.5 djeteta prijavljenog na sebi, ali to je najbolje vidjeti kod poreznog savjetnika.

2 Likeova

mozda nije pravi topic al sad kad su tu doticni developeri da se osvrnem na ux portala s obzirom da ga cesto koristim i da jave frontend developerima neke ideje prosjecnog korisnika…

sadasnji frontend nudi samo listu a ne i galery view sto je po meni bolje…
slike u prikazu bi trebale biti vece…

favorite lista ne nudi nikakav nacin filtriranja sto postaje problem ak imas vise favorita…

zupanije bi trebale biti glavne kategorije…

oglasivaci nebi trebali imati mogucnost stavljanja cijene 0 sto dovodi do problema pri filtriranju…
takodjer bi trebali biti vise moderirani za opise oglasa i dodavanje slika…
tlocrt i karta za nekretnine bi isto trebala biti obavezna…

1 Like

s programerske strane samo inače njuškalo radi savršeno ono što treba a to je stvaranje love :slight_smile:

1 Like

Da li mogu dobiti informacije, koliko servera se koristi u produkciji za app i za baze?

Bok, to nije podatak koji zelimo dijeliti s javnosti.

Bump: https://www.njuskalo.hr/promo/posao/2019/backend_developer/index.html

Traze se sada mid-level backendasi – konkretno dvoje – mada pozivam i one slabijeg ili boljeg skillseta takodjer da se prijave.

Da li se moze raditi remote i ono sto je bitno nema informacije o rasponu love u oglasu(recimo brutto 2).:grin::grin::grin:
To je mali minus, koji ne igra ulogu.

Ima mail adresa na oglasu, pa uvijek se mozes javiti i pitati za tu informaciju.

Nisam osoba s kojom pregovaras placu, eventualno sam osoba koja ce s tobom pricati o tehnickim stvarima, tako da ti ne mogu reci vise o placi.

Pise u prvom postu u ovoj temi, pa baci oko. :slight_smile:

@tony

Naravno, ovo je bila samo mala primjedba za placu, nista vise.

Danas guram nos i tamo gdje mi netreba, ja jucer na Facebooku vidio oglas za konobara, 5k kuna placa, pijes 5 dana u tjednu…

Ovo razumiju smao oni koji piju i oni koji gledaju u code pa znaju razliku i sto je bolje…

Nekim cudom sam nacuo informacije. :grin::grin::grin:
Ne pada mi na pamet iznositi podatke, ali uglavnom ljudi krivo pretpostavljaju.

gluposti 5-6 tisuca kuna. Koliko sam upoznat programeri imaju oko 15k+ tamo.

Preko pausalnog obrta. :grin::grin::grin:

Za programere neznam ali kladims e da ce konobarice u sezoni imat 10 Tisuca!!! Pa sad ti programiraj u sobi u mrkau dok mozes po noci konobarit na moru, a po danu gol lezat na plazi…

1 Like

Svatko radi sto voli. Radije programiram za x kn, nego da nesto radim za sto nemam volje za 2x kn.