Traži se Off-Page SEO majstor za izradu backlinkova

off-page-seo
Potreban je Off-Page SEO majstor koji će raditi backlinkove za websitee. :blush:
Webovi su na hrvatskom i engleskom, a od ponuđača molim da napiše koliko backlinkova će napraviti za koliko vremena, na kakvim webstranicama i na koji način? Naravno, i za koliko novaca? Trebali bi to biti permanent linkovi, odnosno stalni, dok ima struje. :blush:

Bilo kakvo linkanje automatski ili pomoću softwarea je isključeno. :no_entry_sign:

Riječ je redom o starim i renomiranim domenama (koje ćete linkati), a očekujem da mi pošaljete i barem 1 primjer websitea za koji ste radili backlinking, i tu kažite napravio sam to i to i postigao to i to. :blush:

Moguća je (to bih jako volio) i duga suradnja, ovisno o rezultatima. :blush:
Hvala. :o:

Da ne otvaram novu temu meni je ovo isto potrebno ali naravno samo HR i samo na hrv jeziku. I imam potrebu samo za kvalitetnim linkovina ili sponzoriranim člancima.

Da ne otvaraš novu temu, pa ćeš rađe zaspamati drugi topic? :neutral_face:
No dobro, opraštam jer si ovako digao moju temu iz offa, a na koju sam i ja već zaboravio. :smile:
Dakle, još uvijek je aktualan i uvodni post. Hvala. :o:

Sto nije bolje malo potraziti stranice koje nisu spam, imaju posjetu, kvalitetne backlinkove, slicna nisa i pitat koliko bi kostao pr clanak? Ako je za domace trziste svaki ce pristati na clanak od 100 eura. Takva 2 do 3 linka godisnje uz kvalitatan sadrzaj trebalo bi dati rezultate…

Dobro jutro :slight_smile:
Tražiš nekoga da ti to napravi jer ne znaš kak se to radi ili nemaš vremena?

Webimire…čovjek ima pare i neda mu se zezat s time :blush: … a mozda i nema vremena …

c3po…dali si nasao nekoga da ti to odradi i dali je bio ucinkovit?

Ponuda je otvorena do daljnjega, dok se ne zatvori topic ili napiše drugačije. :blush:
U svakom slučaju, molim te Webimire, to nikako nije tvoja briga i nemoj više spamati ovdje. :neutral_face:
Hvala. :o:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey