Traži se poslovni partner/financijer

(oglas iz usluge - spajam vas s kolegom)

Tražimo poslovnog partnera koji slobodna sredstva za uložiti odmah. Posao je uhodan i nedostaju samo financijska sredstva za ostvarivanje količina, brže isporuke i većih profita.
Sve kombinacije moguće.
Molimo da nam se javi netko ozbiljan koji koliko toliko poznaje web trgovinu i ima slobodna sredstva koja može odmah uložiti u posao.
Prilažemo screenshotove ovogodišnje potrošnje na oglase preko dva oglasna računa. Samo da vidite o kojim ciframa se radi te molimo da nam se ne javljaju oni koji nisu blizu tim ciframa.
Hvala

• Slike uklonio moderator. :wink:

Nisam stručnjak za reklame, ali kak iz 929 tisuća dosega može doći 12.4 milijuna posjeta? To ispada da je od tih 929 tisuća ljudi koji su vidjeli reklamu, svaki kliknuo 13 puta na istu, ili tu nešto fali?

To je statistika za cijelu godinu.

Malo su se zaracunali kod editovanja slike. Neko ko je ulozio ovoliko novca je trebao da napravi pozitivan povrat i da ima novac dalje da ulaze. A ne da trazi investitora na forumu. Sem ako nije debelo u minusu pa pokusava da se vadi.
Ja bi debelo otvorio oci oko ovoga.

Koja je razlika za koji je period statistika? Racunica je uvek ista…

Ja bih dva puta promislila prije optuživanja bilo koga za editiranje bilo čega jer je lako nekome pokazati statistike uživo i time potvrditi točnost istih.
A što se tiče pozitive i daljnjeg ulaganja u posao svatko tko je ikad poslovao zna šta znači kad se traži kapital radi postizanja veće profitabilnosti radi količina.

Ne kuzim sto tocno trazite? Koliko sam shvatio trazite novac i sto ulagac dobije? Sto vam tada nije jednostavnije podici kredit i nastaviti uhodani biznis, a ne s nekim ulogacem djeliti profit?

Koliko si do sad kredita digao za poslovanje u RH?

Uzmes privatno kredit nenamjenski, ako je netko siguran toliko u business.

Nejasno mi je gdje se točno u oglasu traži otkrivanje tople vode…

50 000 eura. Zašto ?

Ako si doista digao toliki kredit onda zasigurno ne bi pitao zašto jednostavno ne odete u banku i ne dignete kredit za poslovanje u RH. Točka.

Nenamjenski krediti u HR se dobivaju brzo već kroz dva dana ako si kreditno sposoban. To uopće nije problem znam iz vlastitog iskustva.

Ponavljam oglas jer vidim da ljudi nisu dobro pročitali. Ako treba budem i nacrtala, nije problem :smiley:

Uopce ne kuzim sto pricas. U danasnje vrijeme ako ti firma dobro posluje nikada nije bilo lakse doci do kredita po najpovoljnijoj stopi kamate.
Ako imas 18 godina i usjesnu firmu koju predstavljas uopce ne kuzim u cemu bi bio problem.

Zar doista misliš da netko tko je u manje od godinu dana potrošio preko 200k kuna na oglase nije prvo otišao u banku? Ja vam se svima zapravo čudim. Ne znam čemu propitkivanje motiva i davanje savjeta. Oglas je sasvim jasan i samo zainteresirana strana bi zapravo trebala pogledati cifre i pitati za motive i odlučiti da li bi bilo pametno ući u bilo kakav poslovni odnos.

Ne razumijem u čemu je onda problem ako si već bila u banci. Ako je poslovanje dobro zašto onda niste uzeli kredit jer s vaše strane se to više isplati negoli tražit poslovnog partnera koji će sigurno tražit (barem bi ja tražio) minimum 20-30% povrata investicije. Ne želim napadati niti optuživati,ali mi ovaj oglas zvuči sumnjivo.

Molim te uputi nas na banku koja će novom poduzeću odobriti kredit samo na osnovu dobrog poslovanja. Hvala.

Ja bi te uputio, ali necu jer su ti namjere totalno drugacije. Sad si digla kredit za oglasavanje pa sad pises ko ce mladoj firmi dati kredit.

Niti jedna jedina kuna kredita nije dignuta bilo gdje. Sve do jedna kuna potrošena na oglašavanje je isključivo iz dobiti. :slight_smile:

Nemojte tako, madam se jako uvrijedila.

Ako ste potrosili 200 k kn, a povrat novca k… od ovce, sory onda niste za poslovanje. Jer na te ulozene novce ste morali barem zaraditi 20-30 %
u godinu dana.

Dakle 20% od 200 k kn je 40 k kn iliti mj 3300 kn otprilike, ne racunam povrat ulaganja.

Ima tu jako puno ljudi na forumu koji citaju/pisu sa kvocijentom inteligencije 130+.

Zasto trosit silne novce u nesto od cega nema zarade?

Isto tako onaj tko ima 200 k kn bez problema moze osnovat firmu i zaradjivat masno u IT-u bez da radi tamo neki marketing, adsense i sl.