Traži se poslovni partner/financijer

Molim lijepo moderatore da brišu ovakve nebuloze. Odgovorno tvrdim da ovdje nazočni član ni pod razno nije vidio niti jednu jedinu našu cifru osim koje smo sami prezentirali te stoga nikako ne može iznositi bilo što o našem poslovanju. :slight_smile:

Sory, ako si htjela ulagace, onda si pocetni post morala drukcije koncipirat.
A ne, onaj tko ne moze ulozit 100 k kn, odj…, jer tako je zvucao text.

Koncept je trebao biti drukciji.
Firma posluje x godina, pokazati prihode, pokazati rashode, prikazati prihod za svaku ulozenu kn.
Isto tako ,ako ste firma, podaci o poslovanju su ionako javni u sudskom registru.

Slazem se,zato sam i reka da mi ovo djeluje potpuno neozbiljno i sumnjivo

Nas ne zanima bilo tko tko nema ovoga trena 100k kuna a tko ima naravno da neće uložiti na osnovu posta na forumu već isključivo na osnovu prezentiranog posla i cifri. Ovo nije traženje ulagača da bi se posao pokrenuo već traženje nekoga tko bi pomogao uvećati ga. S obzirom da se radi o web trgovini logično je tražiti nekoga tko se razumije u tu materiju a ne nekoga recimo građevinca.

A to da bi svatko sa 200k kuna radio uspješno kao mi slobodno zaboravi. Da je tomu tako nas ne bi bilo nigdje jer imaš tvrtke koje imaju neograničen kapital i bave se sličnim ili istim stvari kao i mi pa smo svejedno mi uspješniji.

Uostalom evo tu se u ovom threadu tvrdi da je dovoljno samo se ušetati u banku da bi dobio kredit. Pa izvolite. Imate valjda iq preko 130 :slight_smile:

Onda ti mogu u startu reci da imate los marketing u kompletu.

Kad sam spominjao 200 k kn za business, napisao sa it, a ne pokretanje web shopa.

Dakle IT, usluge izrade aplikacija,mob. aplikacija i sl.

A 200 k kn kredita, ako ne mozete dobiti kao firma, onda vas je banka ocito lose ocijenila.

Molim te lijepo da prezentiraš naše cifre. Vidim da si upućen u naš posao bolje od mene. Hvala :slight_smile:

Ovaj oglas je baš LoL

Slazem se,ne bi tia bit seljacina al mi se iskreno se*e od ovog oglasa.

Iskreno vjerujem da je to tvoj nivo. :slight_smile:

Dosla rekla dajte 200k da nabudzim posao, nit je dala detalje nit bilo sta. Niti ocekivanu zaradu, vremenski period vracanja, rizici nista nista, ali joj se zato jezicona vuce po patosu.
Pravi balkanski bizMismen…

Vjeruj što god ti srce želi,tko sam ja da ti sudim.
Sutra bi moga i ja objavit oglas ka i ti da tražim po miliona kuna i ko god mi napiše da je sumnjivo pravit ću se da sam najpametnija osoba na svitu. Toliko od mene i sretno u potrazi :slight_smile:

Tvoj prva reakcija je bila optuživanje za editiranje slika i ti imaš obraza nekoga proglašavati balkancem…

Za razliku od tebe ja mogu zainteresiranima prezentirati brojke a očito je da je ovaj forum zadnje mjesto gdje se te brojke trebaju prezentirati. Zbog seronja. :joy::joy::joy::joy:

Jasta, jesi li objasnila kako to da ima 13x vise ulazaka na sajt nego impresija?
Taj koji vam edituje slike pomesao polja gde sta da upise :crazy_face:

Nema niti jedan jedini ulaz na sajt. Apsolutno niti jedan. Onaj tko se bavi time zna o čemu se radi a ti si zadnja osoba na svijetu kojoj ću to objašnjavati. :smile:

Sve će se to ‘prezentirati’ zainteresiranima koji imaju više od 200k kn u džepu. Inače ako nemaš moš odje*a🤣

Tako je. Čemu gubiti vrijeme na nekoga tko nema ono što se u oglasu traži?

I ne znam zašto moderatori dozvoljavaju toliko spamanje

A što si mislila da ćeš nać 20 partnera na temelju ovih informacija? Naravno da će te ljudi blatiti jer ovo izgleda ka veći scam negoli onaj princ iz Nigerije

Ne znam koliko čovjek treba biti glup da mu moraš sve crtati…daj još malo da vidim gdje je ta granica. :slight_smile:

Glasno razmisljam.

Ovdje je sve dozvoljeno, dok god nema vrijedjanja, omalovazavanja i sl.:grin::grin:
Naviknite se na to.

Ipak smo svi mi balkanci koji su najpametniji na svijetu, a poslovanje na balkanski nacin u odredjenom broju.

Razmisljanje balkanca:
Prvi balkanac: Ja vozim dobar auto za 30 k eura, radim za 6000 kn, krpam kraj sa krajem, imam tri razreda srednje i ja sam pametan sto vozim dobar auto, svi ostali ste glupi, iako ste obrazovani.

Drugi balkanac: ja imam firmu, ti radis za nekoga , ali ja sam najpametniji, nemas pojma o businessu, iako znam 10 x vise o svemu.:grin::grin::grin: