Traži se poslovni partner/financijer

Da li stvarno mislis da ce bilo ko normalan uloziti u ovo nakon sto vidi kako u dogovorima vredjas clanove umesto da dokazes suprotno od onoga sto tvrde?

Kad već spominješ moderatore, zašto mi se pali antivirus kad kliknem na sliku koju si postavila? :neutral_face:

image

:o:

Ne, ne mislim da će bilo tko uložiti jer je ovo ipak Balkan i balkanski mentalitet pršti iz svakog posta. Znači nikoga zapravo ne zanima ništa jer svi već sve znaju. Ovo nije prvi put da se ovo dešava na webmajstorima i da se najobičniji oglas pretvori u pametovanje ljudi koji sve znaju i nemaju potrebe postaviti najobičnije pitanje.

Ja doista ne znam kako smo bilo što postigli u poslu pored tolike mase genijalaca. Osobno bih očekivala daleko veću konkurenciju nego što zapravo je ali eto, nekim čudom na forumu su svi genijalci a kad uđeš u biznis nigdje nikoga…bar ne u onoj branši o kojoj svi sve znaju.

I da, nikome niti na kraj pameti nije bilo da će netko samo tako iskeširati bilo kakve novce samo na osnovu jednog posta na forumu. Takve stvari se ne rade bez provjere svih cifri i osiguravanja ugovorima. Dajte ljudi par zar ste stvarno misli da bi mi tražili 100-200k kuna a da nemamo cifre na osnovu kojih bi uvjerili potencijalnog ulagača da se to isplati…Odrastite.

Pojma nemam. Sajt za upload slika je pobran s gugla

I dalje nisi odgovorila na koju foru, ako su prave statistike, imaš 13 puta više klikova od dosega…

Nisu to klikovi. To su facebook oglasi i oni zapravo impresije nazivaju posjetama.

Zato što je okačila sliku na neki žnj image host, umjesto ko i sav normalan svijet na Imgur ili direktno na forum.

I tek je 6 godina na našem Forumu pa ne zna još da se može i ovdje uploadirati slika. :smile:
Znamo i koji je problem vezan za to; takva slika kad je uploadiraš na Forum ne može se više editirati niti brisati. :neutral_face: :o:

Vidiš nisam ni išao za tim, ali se meni danas (kada sam gledao fotku) pojavilo na mobitelu allow/don’t allow. Nisam ni gledao što piše, samo sam blokirao .

Oglas nije smiješan, nego vrijeđa inteligenciju svakog člana foruma. Treba ga zaključati.

S obzirom da se svaka lajv statistika može lako provjeriti uživo ne vidim čemu to opetovano insinuiranje da je bilo što lažirano.

Oglas ne krši niti jedno pravilo a druga je stvar u što se pretvorio ovaj forum…

Ako se nekome forum ne svidja, neka ga ne posjecuje, vrlo jednostavno.

Zar ga posjećujem? Ne bih baš rekla…

Sjećam se jednog člana, Cane se zvao. On bi uložio rado, samo da doniraš neki dio zarade u neku udrugu kojoj je potrebno. Tako će posao da cvjeta , a vas dvoje budete dobre duše naše male zajednice :slight_smile:

Moj posao cvijeta a za tvoj baš nisam sigurna…

Pre arogantna si i to je jako odvratno. Zasto bi on tebi uopce triba dokazivat kako njemu ide posa? I sto tebe uopce briga kako njemu ide posa?
Prijateljski savjet: nauči primit kritiku kad si u krivu a ne se pravit pametna.

Zapravo je jako odvratno vaše ponašanje tu na forumu. Niti me poznajete, niti znate bilo što o poslu o kojem je riječ ali to vas niti najmanje nije smetalo da odmah skočite sa optužbama za lažiranje statistika a što se na kraju pretvorilu u otvoreno optuživanje za prevaru. I sad još imaš obraza mi reći da sam ja odvratna? Obraz ko đon.

Kolega, nije me dirnula sekunde. Ne bih se ja osvrnuo na temu da @c3po nije spomenuo virus i podsjetio me na neki popup koji mi je iskočio. Ne bih da netko od kolega strada. Draga Maja neka radi još dugo, i sa najboljim uspjehom. Samo da ne pronađe nekog naivca koji bi zagrizao ovu rđavu udicu

Evo, o ovome govorim… Ovo je krajnje odvratno i dno dna. I moderatori dozvole da se ovako pljuje po nekome…

Dno dna.

Aj malo pogledaj bolje pa vidi jesam li ti ja reka da si lazirala slike? Sve sto sam ja reka jest da sa ovim informacijama koje si podjelila izgleda sumnjivo i lici na scam. Isto tako nisam reka da si odvratna vec arogantna. Ne znas primit kritiku i to ce te vrlo vjerojatno kostati prije ili kasnije u poslu,no kao sto sam ti reka vec jednom i evo sad cu ponovno,sretno sa poslom :blush: